שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
זה יהיה פשע לשחרר את קאיודה
04-Apr-2014, 22:38
הודעה: #11
Re: RE: זה יהיה פשע לשחרר את קאיודה
(04-Apr-2014 22:30)Haziz23 כתב:  
(04-Apr-2014 22:15)לואיס ראזאק כתב:  חלאס לעשות ממנו יותר ממה שהוא + הוא בן 21...

נדבר כשהוא יגיע לאנגליה...

(04-Apr-2014 21:52)אייל ס כתב:  
(04-Apr-2014 21:44)Shaul כתב:  
(04-Apr-2014 21:35)אייל ס כתב:  לא שאני יודע משהו שאתה לא יודע,
אבל...בוא ננתח יחד את המשפט "זה יהיה פשע לשחרר את קיודה" ובוא נניח שמסיבה כזו או אחרת יחליטו הבעלים של מכבי נתניה לשחרר את קיודה,אז מה?
על פי המשפט מדובר בפושעים!
פרופורציות,מדובר בספורט ומדובר באנשים שמביאים כסף פרטי על מנת שלי ולך תיהיה קבוצת כדורגל ובגלל שמעשה כזה או אחר לא מוצא חן בעינייך או בעיני אחר,הם הופכים במקרה הזה לפושעים במקרים אחרים מטרה להשתלחויות וכו'.

אני מתפלא עלייך אייל, הוא לא התכוון לפושעים במובן שאתה חושב, זה סוג של אימרה.
ננסח את זה אחרת, לשחרר את קיודה יהיה טעות גדולה.
אימרות נאמרות בנון שרלנטיות,העדינים משתמשים בביטויים כאלו ואחרים,הפחות עדינים מגדפים,הפחות פחות עדינים הופכים אלימים,הפחות פחות פחות עדינים,מסכנים חיים
ולצערי הרב,מה שהיה בעבר חריג,הופך לנחלת הכלל,
ביום כזה,שכולנו חייבים תודה ענקית לאלו שעומדים בראש המערכת,נפתח כאן פוסט שכותרתו "זה יהיה פשע" ומבחינתך זה לגיטימי.

נראה לי לקחת את זה קשה מדי, אני לא אחד מהילדים בני ה-17 שצריך לחנך.
כמובן שלא התכוונתי לפשע באמת, זה סוג של אמרה.

קודם שישחק 90 דקות בנתניה ורצוי נגד קבוצה עם שחקני הגנה ושוער לגיטימים.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
04-Apr-2014, 22:54
הודעה: #12
קאיודה הוא פוטנציאל ולא צריך למהר לשחרר אותו. אם בן מלכה (שיסלחו לי כולם לא מבין מה מזרחי מצא בו) הוא שחקן ליגת העל אז קאיודה בודאי.
מה שכן המשחק הזה לדעתי לפחות הראה כמה צלישר לא התקדם השנה וכמה דחוף למצוא קשר אחורי רציני לקראת שנה הבאה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
05-Apr-2014, 0:41
הודעה: #13
RE: זה יהיה פשע לשחרר את קאיודה
איך עושים את זה?
אתה מזכיר לי פגישה שנערכה בטריבונה של המגרש הסינטטי בשפירא כמה שבועות לפני משחק הפתיחה של האיצטדיון החדש,הפגישה נערכה בהשתתפות אותם אוהדים "שמזיזים את הגבינה שלי" ודואגים ימים כלילות ונהנים מפעם לפעם ל"ברכות" של שי עטר וחבריו.
.בפגישה עלה נושא מילוי האיצטדיון כשהחשש היה שלא נצליח למלא אותו בגלל האווירה באותם הימים.
בעקבות אותה פגישה העיריה הוציאה קמפיין בשלטי החוצות ונוצר קשר עם וועדי השכונות וחולקו כרטיסים לילדי המתנ"סים ונוצר בזזזז ניפלא בעיר שלהערכתי היה ממלא באותו משחק גם איצטדיון של 20000 ויותר.
05-Apr-2014, 1:51
הודעה: #14
(04-Apr-2014 22:54)טל.מ כתב:  קאיודה הוא פוטנציאל ולא צריך למהר לשחרר אותו. אם בן מלכה (שיסלחו לי כולם לא מבין מה מזרחי מצא בו) הוא שחקן ליגת העל אז קאיודה בודאי.
מה שכן המשחק הזה לדעתי לפחות הראה כמה צלישר לא התקדם השנה וכמה דחוף למצוא קשר אחורי רציני לקראת שנה הבאה.

תצלם ותשמור,בן מלכה עונה הבאה יהיה בין השחקנים הכי טובים בקבוצה שלו,תזלזל באמירה שלי אבל ניתן לזמן לקבוע,תצלם להוכחות.
05-Apr-2014, 9:41
הודעה: #15
(05-Apr-2014 1:51)ranelbaz כתב:  
(04-Apr-2014 22:54)טל.מ כתב:  קאיודה הוא פוטנציאל ולא צריך למהר לשחרר אותו. אם בן מלכה (שיסלחו לי כולם לא מבין מה מזרחי מצא בו) הוא שחקן ליגת העל אז קאיודה בודאי.

תצלם ותשמור,בן מלכה עונה הבאה יהיה בין השחקנים הכי טובים בקבוצה שלו,תזלזל באמירה שלי אבל ניתן לזמן לקבוע,תצלם להוכחות.

הכי טוב או לא הכי טוב,אני בדעה שמדובר בשחקן מוכשר,מהשחקנים שנהנים לראות,שחקן של נגיעה אחת בכדור,שים אותו בעמדתו הנכונה ותהנה מימנו.
05-Apr-2014, 10:39
הודעה: #16

אתה תמשיך להגיד את זה ומאמנים ימשיכו לתת לו לשחק.
05-Apr-2014, 10:46
הודעה: #17
בוא תגיד לי אתה איזו פעולה חיובית הוא עשה ב10 המשחקים האחרונים חוץ מלעשות הכל לא נכון או להעביר את הכדור בפס לפינה לערן לוי.
חוץ מזה אתה אומר מאמנים ..
טל בנין לא בדיוק נחשב.
עטר בסוף העונה שעברה השתמש בו בתור מגן ימני בגלל שנשארנו עם פרץ.
היום אתה בלאומית , לשם כנראה זה בסדר. לדעתי זו העמדה הראשונה שמזרחי ירצה לטפל בה בשנה הבאה.

05-Apr-2014, 11:14
הודעה: #18
הוא מחזיק לך את הקישור ההגנתי. הוא עושה אינספור פעולות חיוביות, כולל מסירה לא רעה תחת לחץ אתמול לערן במהלך של הגול הראשון. בעינייך, אם שחקן לא מחלק מסירות עם הפאלש על 40 מטר אז הוא לא שחקן, אבל זה לא עובד ככה. צלישר תרם המון לעליה הזו, הוא כבש, בישל והיה מעורב ביותר שערים משליו או מטופי ידידך וזה בונוס לכל העבודה השחורה שהוא עושה.
הוא לא שחקן שלם עדיין, יש לו המון אספקטים להשתפר בהם. אבל להגיד שהוא לא עשה התקדמות זה לעשות לו עוול.

וטל בנין כן נחשב, וזה שרובן סמך עליו שישחק בתפקיד לא לו (ויבשל שער סופר קריטי לפיראס בטדי) וזה שהוא משחק אצל מיכאל ניס בנבחרת הצעירה וזה שיוסי מזרחי דואג כל הזמן להזכיר את התרומה והחשיבות שלו. ובכל מקרה, אני מבטיח לך שאתה תמשיך להגיד את אותם דברים ושהילד הזה שאין גבול לאמביציה ולמוסר העבודה שלו ימשיך לראות הרכב ולהושיב על הספסל את מי שלא יביאו לעמדה שלו.
05-Apr-2014, 11:31 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 05-Apr-2014 על ידי 11:44 טל.מ.)
הודעה: #19
אין לי בעיה עם האמביציה שלו . להיפך. אבל בתפקיד הזה אתה צריך שחקן שמבין את המשחק וניחן ביכולות טכניות. צלישר לא בדיוק עונה על הפרמטרים האלה.
לגבי עטר שסמך עליו וכו .. אחרי הגאון שחרר את טופי ידידי (שהוא כזה אפס עד שיוסי לא כלל אותו אתמול בסגל כדי שלא יקבל צהוב ויעדר מהחצי), ואחרי שחצי ליגה פרפרה את פרץ על הקו מימין בוא תגיד לי אתה מה היו האופציות של עטר.. כחלון או צלישר.

05-Apr-2014, 12:24
הודעה: #20
Re: RE: זה יהיה פשע לשחרר את קאיודה
(05-Apr-2014 11:31)טל.מ כתב:  אין לי בעיה עם האמביציה שלו . להיפך. אבל בתפקיד הזה אתה צריך שחקן שמבין את המשחק וניחן ביכולות טכניות. צלישר לא בדיוק עונה על הפרמטרים האלה.
לגבי עטר שסמך עליו וכו .. אחרי הגאון שחרר את טופי ידידי (שהוא כזה אפס עד שיוסי לא כלל אותו אתמול בסגל כדי שלא יקבל צהוב ויעדר מהחצי), ואחרי שחצי ליגה פרפרה את פרץ על הקו מימין בוא תגיד לי אתה מה היו האופציות של עטר.. כחלון או צלישר.

טלוש אהבתך לטופי כלכך גדולה כנראה ששכחת שהוא קיבל אדום שני בגביע כלומר הרחקה משני משחקים.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים