שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מחר אמור להיות משחק עלייה
04-Apr-2014, 13:46
הודעה: #21
RE: מחר אמור להיות משחק עלייה
הבדיחה הכי טובה ששמעתי שלבאר שבע יש יותר אוהדים מנתניה , באר שבע בעונת שיא לא מביאה בבית יותר מ6000 אוהדים אנחנו בליגת לאומית מביאים 3500 בממוצע אם היינו במצב שלהם וכדורגל איכותי הייתם רואים 7000 אוהדים של נתניה ואני לא מייחס את התקופה של יאמר להצלחה נכון היה הצלחה מבחינת מיקום אבל מבחינת איכות כדורגל היה גועל נפש וזה גרם גם לאוהדים להתרחק עוד נתון בפייסבוק של נתניה יש בסביבות 8000 לייקים בפייסבוק של באר שבע 4500 בערך וזה עוד לפני שדיברתי על שחקנים ששיחקו במועדונים ומי הוציא שחקנים יותר לחול וכמות התארים שורה תחתונה באר שבע מועדון בדרג של הפועל כפר סבא אם קצת יותר אוהדים
צטט הודעה זו בתגובה
04-Apr-2014, 14:15
הודעה: #22
בצרפתית אומרים שעם "אם" אפשר להכניס את פאריס לבקבוק.

תאכלס, הם מביאים יותר, תאכלס אם נהיה בגמר מולם הם יהיו רב.
היתר זה תרוצים הסברים והצטדקויות.
לך לשחק עם החברה סטנגה ותחלום שיש לנו קהל גדול

מפגר אבל אופטימי
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
04-Apr-2014, 14:22
הודעה: #23
המבחן הכי טוב יהיה באמת אם נגיע לגמר נגדם ונראה אבל עוד חזון למועד בכל מקרה הייתי מעדיף לפגוש את קש בגמר אם נפסיד לפחות להם זה לא נורא.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
04-Apr-2014, 14:24
הודעה: #24
(04-Apr-2014 14:15)אריאל כתב:  בצרפתית אומרים שעם "אם" אפשר להכניס את פאריס לבקבוק.

תאכלס, הם מביאים יותר, תאכלס אם נהיה בגמר מולם הם יהיו רב.
היתר זה תרוצים הסברים והצטדקויות.
לך לשחק עם החברה סטנגה ותחלום שיש לנו קהל גדול
עכשיו אני בטוח שאתה חחח מוואן
צטט הודעה זו בתגובה
04-Apr-2014, 14:47
הודעה: #25
"לואיס" אתה יכול להמשיך לזלזל בב"ש ולהגיד שהם בסדר גודל של כפ"ס או אופקים. בינתיים הם מביאים בערך 6000 איש בממוצע למשחקי בית ובין 1000 ל-2000 למשחקי חוץ(והם לא בדיוק גרים במרכז הארץ) בזמן שהקהל שלנו סופר לייקים בפייסבוק ולא מגיע למשחק עלייה כי הוא לא מרוצה מהדובר.
04-Apr-2014, 14:48
הודעה: #26
הלייקים בפייסבוק רק אומרים שהעמוד שלנו מתופעל טוב יותר, זה הכל.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
04-Apr-2014, 15:01
הודעה: #27
(04-Apr-2014 14:47)Gadi כתב:  "לואיס" אתה יכול להמשיך לזלזל בב"ש ולהגיד שהם בסדר גודל של כפ"ס או אופקים. בינתיים הם מביאים בערך 6000 איש בממוצע למשחקי בית ובין 1000 ל-2000 למשחקי חוץ(והם לא בדיוק גרים במרכז הארץ) בזמן שהקהל שלנו סופר לייקים בפייסבוק ולא מגיע למשחק עלייה כי הוא לא מרוצה מהדובר.

אל תשכח לקנות כרטיס בחצי ליציעים 12 11 אני יגיד לך עוד משהו אותם אנשים כאן שטוענים שלבאר שבע יש קהל גדול יותר משל נתניה זה אותם אנשים שהגנו על בלדב ולב אבל זה בסדר כל עוד הם מיעוט זה בסדר
צטט הודעה זו בתגובה
04-Apr-2014, 15:05
הודעה: #28
ואותם בורים טיפשים גזענים אכולי שנאה שקשה להם להודות שיש קבוצה אחרת עם יותר קהל, יהיו הראשונים לקלל את מאור ושגב ולדרוש שיזרקו אותם כשתבוא סדרת הפסדים או שניה בצמרת אבל עם משחק משעמם

מפגר אבל אופטימי
04-Apr-2014, 15:07
הודעה: #29
תודה על ההצעה, אבל אני אשב עם הקהל שלנו ב-8-10 כמו שישבתי איתו בכל משחק העונה ועונה שעברה. בכמה משחקים אתה היית בתקופה הזאת?
04-Apr-2014, 15:13
הודעה: #30
(04-Apr-2014 15:05)אריאל כתב:  ואותם בורים טיפשים גזענים אכולי שנאה שקשה להם להודות שיש קבוצה אחרת עם יותר קהל, יהיו הראשונים לקלל את מאור ושגב ולדרוש שיזרקו אותם כשתבוא סדרת הפסדים או שניה בצמרת אבל עם משחק משעמם

מי קבע שלבאר שבע יש יותר קהל עשו סקר על זה? שנה שעברה הממוצע שלנו היה יותר גדול וזה פורסם
צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים