שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
יש להם היסטוריה של שערים מכריעים ביד
01-Apr-2014, 0:30
הודעה: #21
RE: יש להם היסטוריה של שערים מכריעים ביד
(01-Apr-2014 0:23)amir כתב:  גם אדיר טובול הוא לא בדיוק רוברטו קרלוס אבל מה שהוא עשה בשישי טופי לא עשה שנתיים.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

הבנתי, אז עכשיו אתה רוצה להחתים את טובול גם ??
עשה לי טובה, אז טובול נתן מחצית סבירה אחת כל העונה הזאת. באמת אחלה מגן. הרכש הכי מיותר שנעשה השנה.
זה בדיוק מה שאני מדבר עליו. מגן עייף, לא מהיר ,חסר כושר גופני ששוכח שמגן צריך גם לתקוף לפעמים. אם זה מה שעושה לך את זה שיבושם לך....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
01-Apr-2014, 0:40 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Apr-2014 על ידי 0:43 amir.)
הודעה: #22
(01-Apr-2014 0:27)אופיר34 כתב:  
(01-Apr-2014 0:19)amir כתב:  
(01-Apr-2014 0:08)אופיר34 כתב:  אני מבין שהברזת מהשיעור של הבנת הנקרא !
לא השוויתי בינהם השוויתי בין הסגנונות ! מהירות ,מהירות ועוד פעם מהירות. זה שם המשחק היום בטח שמדובר במגינים או בקיצוניים.
וברור שאם מגן תומך בהתקפה ועולה תמיד למעלה מידי פעם הוא יאבד כדור ויוציא את היריבה קדימה. רק אם היית מבין כדורגל היית יודע שכשמגן עולה קדימה צריכה להיות סגירה של החור שהוא משאיר. זה לא תמיד קורה אצלנו ולכן אתה מדבר על חורים של טופי. אני מעדיף מגן כזה שתומך כל הזמן בהתקפה (ויוצר חורים לפעמים עקב זה) מאשר מגן חסר כושר שעושה רק הגנה ולא לוקח סיכונים

אם הוא ככ תומך בהתקפה וכזה מגן פנטסטי איך הוא מסיים שנה כזאת בלי אף שער ואף בישול ושום סיכון ממשי לשער טופי פורץ באגף = יציאה למתפרצת של היריב .

קודם כל, לא אמרתי פנטסטי, אמרתי לגיטימי וראוי לליגה הישראלית.
שערים אני לא מצפה ממגן שיבקיע. תזכיר לי כמה שערים יש לייני, הרוש, אילוז וכו'...
ואני מסכים שהמסירה האחרונה בעייתית, אבל בהחלט הוא מעורב בהרבה התקפות מסוכנות שלנו שחלקם נגמרים בשערים וחלקם לא.
וכמו שאמרתי תמיד אפשר להגיד למגן שרק יגן. זה מה שאתה רוצה ? אז לא תתלונן שהמגן לא עוזר להתקפה ? שוב, שמגן עולה צריכה להיות סגירה שמחפה על החור שנוצר, אם זה לא קורה זה באמת יכול להגמר לא טוב.
אתה צודק בכל מה שאמרת ותאמין לי תפקיד המגן מוכר לי מאוד בכל שבת ולא בהקשר של נתניה וגם אולי קצת יותר ממך אותי אין צורך ללמד סגירות אלכסוניות בגלל זה אני עוקב אחרי טופי מקרוב ויכול לומר לך בוודאות אין שום מהלך שאותו עשה טופי שהביא לשער באמת עם כל הצער שבכך הוא ביזבוז של זר .

(01-Apr-2014 0:30)אופיר34 כתב:  
(01-Apr-2014 0:23)amir כתב:  גם אדיר טובול הוא לא בדיוק רוברטו קרלוס אבל מה שהוא עשה בשישי טופי לא עשה שנתיים.

עשה לי טובה, אז טובול נתן מחצית סבירה אחת כל העונה הזאת. באמת אחלה מגן. הרכש הכי מיותר שנעשה השנה.
זה בדיוק מה שאני מדבר עליו. מגן עייף, לא מהיר ,חסר כושר גופני ששוכח שמגן צריך גם לתקוף לפעמים. אם זה מה שעושה לך את זה שיבושם לך....
אני מבין שהברזת מהשיעור של הבנת הנקרא !
מי שמדבר....

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
The following 1 user Likes amir's post:
אלון (0101-0404-2014201420142014)
01-Apr-2014, 6:48
הודעה: #23
Re: RE: יש להם היסטוריה של שערים מכריעים ביד
(01-Apr-2014 0:40)amir כתב:  
(01-Apr-2014 0:27)אופיר34 כתב:  
(01-Apr-2014 0:19)amir כתב:  
(01-Apr-2014 0:08)אופיר34 כתב:  אני מבין שהברזת מהשיעור של הבנת הנקרא !
לא השוויתי בינהם השוויתי בין הסגנונות ! מהירות ,מהירות ועוד פעם מהירות. זה שם המשחק היום בטח שמדובר במגינים או בקיצוניים.
וברור שאם מגן תומך בהתקפה ועולה תמיד למעלה מידי פעם הוא יאבד כדור ויוציא את היריבה קדימה. רק אם היית מבין כדורגל היית יודע שכשמגן עולה קדימה צריכה להיות סגירה של החור שהוא משאיר. זה לא תמיד קורה אצלנו ולכן אתה מדבר על חורים של טופי. אני מעדיף מגן כזה שתומך כל הזמן בהתקפה (ויוצר חורים לפעמים עקב זה) מאשר מגן חסר כושר שעושה רק הגנה ולא לוקח סיכונים

אם הוא ככ תומך בהתקפה וכזה מגן פנטסטי איך הוא מסיים שנה כזאת בלי אף שער ואף בישול ושום סיכון ממשי לשער טופי פורץ באגף = יציאה למתפרצת של היריב .

קודם כל, לא אמרתי פנטסטי, אמרתי לגיטימי וראוי לליגה הישראלית.
שערים אני לא מצפה ממגן שיבקיע. תזכיר לי כמה שערים יש לייני, הרוש, אילוז וכו'...
ואני מסכים שהמסירה האחרונה בעייתית, אבל בהחלט הוא מעורב בהרבה התקפות מסוכנות שלנו שחלקם נגמרים בשערים וחלקם לא.
וכמו שאמרתי תמיד אפשר להגיד למגן שרק יגן. זה מה שאתה רוצה ? אז לא תתלונן שהמגן לא עוזר להתקפה ? שוב, שמגן עולה צריכה להיות סגירה שמחפה על החור שנוצר, אם זה לא קורה זה באמת יכול להגמר לא טוב.
אתה צודק בכל מה שאמרת ותאמין לי תפקיד המגן מוכר לי מאוד בכל שבת ולא בהקשר של נתניה וגם אולי קצת יותר ממך אותי אין צורך ללמד סגירות אלכסוניות בגלל זה אני עוקב אחרי טופי מקרוב ויכול לומר לך בוודאות אין שום מהלך שאותו עשה טופי שהביא לשער באמת עם כל הצער שבכך הוא ביזבוז של זר .

(01-Apr-2014 0:30)אופיר34 כתב:  

אני מבין שהברזת מהשיעור של הבנת הנקרא !
מי שמדבר....

מעוקב הבנה

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2
01-Apr-2014, 8:57
הודעה: #24
לסיכום-אם מזרחי רצה לשחרר אותו בינואר,כנראה שהיתה לו סיבה טובה לכך,ועם כל הכבוד לי ולך(אופיר),אני בטוח שמזרחי מבין כדרוגל קצת יותר ממני וממך ואני בטוח שמזרחי מודע למהירות של טופי...
01-Apr-2014, 9:12
הודעה: #25
אכן מזרחי מבין יותר משנינו (בדיוק כמו קודמיו) ולכן טופי נשאר בקבוצה !
01-Apr-2014, 9:35
הודעה: #26
אופיר,השחקן בנוי לתלפיות,מהיר כשד,בעל כושר גופני מעולה,מהיר אמרתי?
ועכשיו נעבור לכף השניה,
טעויות בהגנה(מדובר במגן),לא מדוייק,לא זכורה לי הרמה אחת כהילכתה,לא מסכן את שער היריב.
ועכשיו צריך להחליט,האם מהירות וכושר גופני מספיקים מול "חורים" בהגנה/חוסר דיוק/תמיכה "תאורטית" בהתקפה.
לשמחתי,אני לא מאמן והנייר סופג הכל.
The following 1 user Likes אייל ס's post:
01-Apr-2014, 9:47
הודעה: #27
(01-Apr-2014 9:35)אייל ס כתב:  אופיר,השחקן בנוי לתלפיות,מהיר כשד,בעל כושר גופני מעולה,מהיר אמרתי?
ועכשיו נעבור לכף השניה,
טעויות בהגנה(מדובר במגן),לא מדוייק,לא זכורה לי הרמה אחת כהילכתה,לא מסכן את שער היריב.
ועכשיו צריך להחליט,האם מהירות וכושר גופני מספיקים מול "חורים" בהגנה/חוסר דיוק/תמיכה "תאורטית" בהתקפה.

ביג לייק
01-Apr-2014, 9:51
הודעה: #28
(01-Apr-2014 9:35)אייל ס כתב:  אופיר,השחקן בנוי לתלפיות,מהיר כשד,בעל כושר גופני מעולה,מהיר אמרתי?
ועכשיו נעבור לכף השניה,

אכן, פלוסים ומינוסים כמו לכל שחקן אחר.
בהסתכלות על "המתחרים" שלו בתפקיד ובמידה שלא יביאו זר טוב ממנו בעמדה הזאת, לי זה מספיק.
01-Apr-2014, 9:59
הודעה: #29
(01-Apr-2014 9:51)אופיר34 כתב:  
ועכשיו נעבור לכף השניה,

אכן, פלוסים ומינוסים כמו לכל שחקן אחר.
בהסתכלות על "המתחרים" שלו בתפקיד ובמידה שלא יביאו זר טוב ממנו בעמדה הזאת, לי זה מספיק.

שחקן זר אמור לשדרג קבוצה,טופי לא משדרג את ההגנה(נכון להיום)
The following 1 user Likes אייל ס's post:
01-Apr-2014, 10:04
הודעה: #30
מסכים ששחקן זר אמור לשדרג את הקבוצה.
ומסכים גם שעדיף בעמדה הזאת לא "לבזבז" זר, אבל כל עוד אין אלטרנטיבה ראויה אין ברירה.
לא מסכים שטופי לא משדרג.
ובכלל, לפי ההנחה הזאת כנראה ש 70-80% מהזרים פה צריכים ללכת הביתה.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים