שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
קיודה!
28-Mar-2014, 23:15
הודעה: #11
RE: קיודה!
קיודה שיחק הקייץ בהרכב הראשון של נבחרת ניגריה במונדיאל עד גיל 20,רמת הנבחרות במונדיאל עד גיל 20 לא פחות טובה מליגת העל השישית באירופה.

אני בדעה שצריך לתת לו לשחק וככל שישחק יותר(בנתניה),כך נהנה מימנו יותר,התמזל מזלו וזכה לאהבת הקהל מהרגע הראשון(כמו לובה..),הסלחנות כלפיו בתוספת דקות משחק תאפשר לנו לקבל בעונה הבאה חלוץ לגיטימי בליגת העל.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes אייל ס's post:
Shaul (2929-0303-2014201420142014)
28-Mar-2014, 23:27
הודעה: #12
(28-Mar-2014 23:15)אייל ס כתב:  קיודה שיחק הקייץ בהרכב הראשון של נבחרת ניגריה במונדיאל עד גיל 20,רמת הנבחרות במונדיאל עד גיל 20 לא פחות טובה מליגת העל השישית באירופה.

אני בדעה שצריך לתת לו לשחק וככל שישחק יותר(בנתניה),כך נהנה מימנו יותר,התמזל מזלו וזכה לאהבת הקהל מהרגע הראשון(כמו לובה..),הסלחנות כלפיו בתוספת דקות משחק תאפשר לנו לקבל בעונה הבאה חלוץ לגיטימי בליגת העל.
הלוואי ואתה צודק אבל כרגע המישחק שלו מפוזר לא תכליתי ולא מספיק כדי להיות חלוץ מוביל בליגת העל אם אתה מביא אותן כג'וקר מהספסל לסיים משחקים אולי .
לא תפגוש שנה הבאה שחקני הגנה מתחזים כמו שראית היום או בכלל בלאומית.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
28-Mar-2014, 23:35
הודעה: #13
קיודה!
יש לנו פערים יותר גדולים בהרכב לליגת העל, קודם כל 2 בלמים, קשר אחורי עם יכולת ניהול משחק, מגן שמאלי - בתפקידים האלה הייתי משקיע
29-Mar-2014, 0:38
הודעה: #14
שחקן חביב לליגה הלאומית, אין טעם להמשיך איתו לעונה הבאה. מזכיר לי את עבדול עזיז בעונת 2004-05, בלי ספק היה שחקן נחמד לליגה השנייה בארץ אבל כישלון בליגת העל.
29-Mar-2014, 1:01
הודעה: #15
אני מבין שחלקכם כבר התרגל ל"מהירות המסחררת" של הקבוצה שלנו ככה ששחקנים כמו טופי וקאיודה לא עושים לכם את זה.
אז ידידיי, שחקנים מהירים ומשקיענים דוגמת קאיודה, טופי, לובה ושות' אלה הם השחקנים שאליהם קהל מתחבר. אלה השחקנים שהופכים משחק עייף ומשעמם למשחק קצבי עם מצבים.
אז נכון אלון שמהירות זה לא הכל אבל מהירות והשקעה במגרש הם אחד הפרמטרים הכי חשובים היום בכדורגל. אף אחד לא אומר שבקבוצה צריכים להיות 11 אצנים, אבל קבוצה שאין לה לפחות 3-4 כאלה בחלק ההתקפי תייצר כדורגל איטי ומשעמם שירחיק קהל מהמגרשים.
קאיודה עוד שחקן צעיר שיכול להשתפר ולהתקדם. מעבר לזה שהוא כבר התאקלם פה ,הוא בהחלט מראה ניצוצות של שחקן שיכול לעשות הרבה מהומות ובעיות להגנת היריב. אני בעדו בהחלט גם לליגת העל ,אלא אם יצליחו למצוא זר ברמה שבאמת יצדיק שחרור של קאיודה. יהיה לי מאד עצוב לראות את קאיודה מצליח בקבוצה אחרת בליגת העל.
The following 1 user Likes אופיר34's post:
Nir Simoni (2929-0303-2014201420142014)
29-Mar-2014, 10:58
הודעה: #16
(29-Mar-2014 1:01)אופיר34 כתב:  אני מבין שחלקכם כבר התרגל ל"מהירות המסחררת" של הקבוצה שלנו ככה ששחקנים כמו טופי וקאיודה לא עושים לכם את זה.
אז ידידיי, שחקנים מהירים ומשקיענים דוגמת קאיודה, טופי, לובה ושות' אלה הם השחקנים שאליהם קהל מתחבר. אלה השחקנים שהופכים משחק עייף ומשעמם למשחק קצבי עם מצבים.
אז נכון אלון שמהירות זה לא הכל אבל מהירות והשקעה במגרש הם אחד הפרמטרים הכי חשובים היום בכדורגל. אף אחד לא אומר שבקבוצה צריכים להיות 11 אצנים, אבל קבוצה שאין לה לפחות 3-4 כאלה בחלק ההתקפי תייצר כדורגל איטי ומשעמם שירחיק קהל מהמגרשים.
קאיודה עוד שחקן צעיר שיכול להשתפר ולהתקדם. מעבר לזה שהוא כבר התאקלם פה ,הוא בהחלט מראה ניצוצות של שחקן שיכול לעשות הרבה מהומות ובעיות להגנת היריב. אני בעדו בהחלט גם לליגת העל ,אלא אם יצליחו למצוא זר ברמה שבאמת יצדיק שחרור של קאיודה. יהיה לי מאד עצוב לראות את קאיודה מצליח בקבוצה אחרת בליגת העל.

אין לי בעיה עם שחקנים מהירים,להיפך,השחקן הכי אהוב עליי הוא לובה.אני גם אוהב את קאיודה והוא באמת רץ ומשקיע אבל יחד עם זאת,הוא מפוזר מאוד,לא תמיד יודע לאן לרוץ ולאן למסור,האחד על אחד שלו לא מספיק טוב וקשה לראות אותו מתמודד עם ההגנות של ליגת העל.הלוואי ואני טועה אבל אני לא חושב שהוא הסקורר שצריך לבנות עליו.לדעתי, שנה הבאה אנחנו נצטרך בלם אחרי זר,קשר אחורי זר חלןץ זר,עמדת המגן השמאלי והימני נשארת פתוחה אם ממשיכים עם טופי אז נשאר מקום לזר אחד ועמדת המגן השמאלי עדיין פתוחה,נקווה שאפשר יהיה למצא מגן שמאלי ישראלי ואז אולי יהיה מקום לטופי ו/או קאיודה....
29-Mar-2014, 12:08
הודעה: #17
Re: RE: קיודה!
(29-Mar-2014 10:58)אלון כתב:  
(29-Mar-2014 1:01)אופיר34 כתב:  אני מבין שחלקכם כבר התרגל ל"מהירות המסחררת" של הקבוצה שלנו ככה ששחקנים כמו טופי וקאיודה לא עושים לכם את זה.

אין לי בעיה עם שחקנים מהירים,להיפך,השחקן הכי אהוב עליי הוא לובה.אני גם אוהב את קאיודה והוא באמת רץ ומשקיע אבל יחד עם זאת,הוא מפוזר מאוד,לא תמיד יודע לאן לרוץ ולאן למסור,האחד על אחד שלו לא מספיק טוב וקשה לראות אותו מתמודד עם ההגנות של ליגת העל.הלוואי ואני טועה אבל אני לא חושב שהוא הסקורר שצריך לבנות עליו.לדעתי, שנה הבאה אנחנו נצטרך בלם אחרי זר,קשר אחורי זר חלןץ זר,עמדת המגן השמאלי והימני נשארת פתוחה אם ממשיכים עם טופי אז נשאר מקום לזר אחד ועמדת המגן השמאלי עדיין פתוחה,נקווה שאפשר יהיה למצא מגן שמאלי ישראלי ואז אולי יהיה מקום לטופי ו/או קאיודה....

מואנס דבור מאחי נצרת

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2
29-Mar-2014, 12:11
הודעה: #18
(29-Mar-2014 10:58)אלון כתב:  

קיודה לא אמור להיות החלוץ המוביל בשנה הבאה , אבל חלוץ כזה בסגל זה חובה.
בוא לא נשכח שהוא רק בן 21 , צעיר מאוד , ואם הזמן ירכוש נסיון ויהיה הרבה יותר טוב.
29-Mar-2014, 14:56
הודעה: #19
בליגת העל עם חמישה זרים, לקאיודה יש בהחלט מקום.
29-Mar-2014, 16:33
הודעה: #20
Re: קיודה!
Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

לא ברור מה עוד רוצים ממנו, סחט אתמול שני פנדלים, הבקיע שער יפיפה, נלחם ורץ יותר מכולם. נכון שגם החמיץ וקצת מפוזר אבל פוטנציאל אדיר וחבל שיממש בקבוצה אחרת ואחכ נוכל את הלב
The following 1 user Likes משה.ד's post:
yaron73 (2929-0303-2014201420142014)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים