שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
פששש מתחילים לעבוד
03-Apr-2014, 17:30
הודעה: #51
RE: פששש מתחילים לעבוד
(03-Apr-2014 17:20)טל.מ כתב:  
(03-Apr-2014 17:03)אייל ס כתב:  זה המבחן להסכם,השחקן יהיה בנתניה ההסכם שווה משהו
השחקן לא יהיה בנתניה,אזיקוביץ סיבב עוד בעלים של קבוצת כדורגל בארץ.
ושלא יאמרו כאן כל חכמי הדור שכל שחקן יכול ללכת לאן שהוא רוצה,במידה ו65% מהכרטיס נרכש על ידי מכבי נתניה,הקבוצה תחליט היכן השחקן ישחק.

מכבי נתניה רכשה ? לדעתי זה כרגע אצל טוברוק ובא השחקן ואומר לך לא רוצה לשחק בנתניה. אם נתניה חושבת שהוא השקעה כלכלית שתקנה את האחוזים מטוברוק ותמכור או תשאיל. אי אפשר להכריח .

אני כמוך ניזון מאמצעי התקשורת,במידה ויש הסכם בין נתניה לטוברוק משמעותו אחת,כל שחקן מטוברוק שמכבי נתניה חפצה בו עובר למכבי נתניה,נקודה.
החוק מאפשר לקיים את ההסכם,כי אסור לדודו ולאבי ולאחרים לנהל משא ומתן על שחקן תחת הסכם.
.במידה ויש פירצה שמאפשרת לשחקן לעבור לקבוצה אחרת כשמכבי נתניה חפצה בו,כל העסק שווה בדיוק כמו כל ההסכמים שאיזיקוביץ חתם עליהם מאז ומעולם ,או במילים אחרות פריירים לא נעלים,רק מתחלפים!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-Apr-2014, 17:53
הודעה: #52
פששש מתחילים לעבוד
לדעתי כל ההסכם הזה בסך הכל סיים ברוגז של שנים שבו טוברוק העבירה שחקנים לכל העולם חוץ מלנתניה. ויש פרצה בהסכם והיא נאמרה במעמד החתימה - במידה ונתניה תצליח לסכם עם השחקן . לא תצליח לא יעבור. לא נראה לי שזה שונה מכל העברה חופשית של כל שחקן אחר בעולם שנתניה תרצה.
עכשיו השאלה הפשוטה - מה זה נותן. לא ברור לי. לא לנתניה ולא לטוברוק. קצת חשיפה קצת כותרות וזהו ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
03-Apr-2014, 18:05
הודעה: #53
(03-Apr-2014 17:53)טל.מ כתב:  לדעתי כל ההסכם הזה בסך הכל סיים ברוגז של שנים שבו טוברוק העבירה שחקנים לכל העולם חוץ מלנתניה. ויש פרצה בהסכם והיא נאמרה במעמד החתימה - במידה ונתניה תצליח לסכם עם השחקן . לא תצליח לא יעבור. לא נראה לי שזה שונה מכל העברה חופשית של כל שחקן אחר בעולם שנתניה תרצה.
עכשיו השאלה הפשוטה - מה זה נותן. לא ברור לי. לא לנתניה ולא לטוברוק. קצת חשיפה קצת כותרות וזהו ?

במידה ואתה צודק,מכבי נתניה טעתה בגדול כשחתמה על ההסכם.
במאי שנה הבאה מסתיים ההסכם הקודם שלא איפשר מעבר שחקנים ממועדון למועדון,ביום שתוקף ההסכם פג,לטוברוק אמורה להיות בעיה שלטווח ארוך היתה מייתרת את המועדון.
.כל שחקן שמכבי נתניה היתה רוצה מטוברוק,היתה מעבירה דרך הוועדה למעמד השחקן ומשלמת עליו מקסימום 200000 ש"ח(הסכום המקסימלי ששולם עד היום),איזיקוביץ שחשש מהסיטואציה(אחרי כמה "שרירים" שהופעלו בשנה האחרונה),ניצל פגישה אצל ראש העיר ואת ההתנהלות האצילית של אלי שגב ופעל על פי דרכו והציע הסכם.
.אני מקווה שמי שחתם על הסכם(במידה ויש הסכם),מבין את המשמעויות.

יותר מפעם אחת ניסיתי בכוחותי הדלים,להשפיע על אלי שימנע מלחתום עם יהודי שלא הייתי רוכש מימנו מכונית משומשת,לא צלחה ידי...מכיוון שמכבי נתניה זה הביזנס שלו,כל שנשאר לי זה לכתוב כאן בעדינות את דעתי על הנושא ונושאים אחרים ולעודד מהיציע.
03-Apr-2014, 19:14
הודעה: #54
(03-Apr-2014 18:05)אייל ס כתב:  
(03-Apr-2014 17:53)טל.מ כתב:  לדעתי כל ההסכם הזה בסך הכל סיים ברוגז של שנים שבו טוברוק העבירה שחקנים לכל העולם חוץ מלנתניה. ויש פרצה בהסכם והיא נאמרה במעמד החתימה - במידה ונתניה תצליח לסכם עם השחקן . לא תצליח לא יעבור. לא נראה לי שזה שונה מכל העברה חופשית של כל שחקן אחר בעולם שנתניה תרצה.

במאי שנה הבאה מסתיים ההסכם הקודם שלא איפשר מעבר שחקנים ממועדון למועדון,ביום שתוקף ההסכם פג,לטוברוק אמורה להיות בעיה שלטווח ארוך היתה מייתרת את המועדון.
.כל שחקן שמכבי נתניה היתה רוצה מטוברוק,היתה מעבירה דרך הוועדה למעמד השחקן ומשלמת עליו מקסימום 200000 ש"ח(הסכום המקסימלי ששולם עד היום),איזיקוביץ שחשש מהסיטואציה(אחרי כמה "שרירים" שהופעלו בשנה האחרונה),ניצל פגישה אצל ראש העיר ואת ההתנהלות האצילית של אלי שגב ופעל על פי דרכו והציע הסכם.

יותר מפעם אחת ניסיתי בכוחותי הדלים,להשפיע על אלי שימנע מלחתום עם יהודי שלא הייתי רוכש מימנו מכונית משומשת,לא צלחה ידי...מכיוון שמכבי נתניה זה הביזנס שלו,כל שנשאר לי זה לכתוב כאן בעדינות את דעתי על הנושא ונושאים אחרים ולעודד מהיציע.

לצערי נראה לי שאתה צודק.
מה לעשות ,האנשים שמובילים את האגודה היום ניחנים בלב רחב והרבה אמונה..
בין היתר גם בבני אדם...
את איזיקוביץ' ותרגיליו הם יכירו עוד מעט...
03-Apr-2014, 19:34
הודעה: #55
אני מציע לא לקפוץ בראש ולתת קרדיט לבעלים החדש.
בנושא הסכמים ובנושא הסכמים עם איזיקוביץ.
03-Apr-2014, 20:01
הודעה: #56
(03-Apr-2014 18:05)אייל ס כתב:  

אתה מלכלך על איזקוביץ בצורה מוגזמת כאילו זה נסראללה תן קצת קרדיט לבן אדם מה שבטוח שהוא יותר ישר מהחבר הקירח שלך
צטט הודעה זו בתגובה
03-Apr-2014, 22:34
הודעה: #57
ממה אתם מתרגשים , קני סייף ? אז הבקיע כמה גולים ברמה״ ש, תופעה חולפת מתערב שבשנה הבאה איפה שלא ישחק יהיה בינוני ומטה.
לא נלחם בכלל על שחקנים כאילו.לשחק בנתניה זה כבוד!!!
ובקשר להסכם עם איזקוביץ, זה לא רציני , ועל תבנו על זה.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים