שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ועכשיו לעזעזל, איך מסירים את הקללה של האיצטדיון הזה
26-Mar-2014, 8:20
הודעה: #11
RE: ועכשיו לעזעזל, איך מסירים את הקללה של האיצטדיון הזה
(26-Mar-2014 1:04)moshe. כתב:  בכל חצאי הגמר האחרונים שהיינו,לא היינו פיבוריטים מול אף הקבוצה.הפעם אומנם אנחנו לא פיבוריטים,אבל לא כמו שהיה בזמנו מול מכבי חיפה ,בית"ר ירושלים, מכבי ת"א והפועל חיפה,הפעם יש סיכוי ממשי לעלות לגמר.

ואגב איזה איצטדיון יחליף את רמת גן בעונה הבאה? טדי ? נדמה לי יש בעיה של תחבורה ציבורית בלילה ועוד כמה בעיות

נראה לי עדיף איצטדיון חיפה החדש.

בוא נדייק,
בחצי הגמר נגד בית"ר בעונת 7/8 הגענו למשחק חצי הגמר מהמקום השני(מול המקום הראשון) וכל תוצאה היתה מתקבלת "בהבנה" ואם שכטר לא מחמיץ את הפנדל במחצית השניה ההיסטוריה היתה ניראת אחרת.
בחצי הגמר נגד מכבי חיפה ב8/9 הגענו כאחת מ2 הקבוצות הטובות בארץ,כשבמהלך העונה הובלנו את הליגה.המשחק הגיע לפנדל שישי ולצערנו כל השחקנים ברחו מאחריות והשאירו את הפנדל לטל מעבי.
בחצי הגמר נגד מכבי חיפה ב1/2 הגענו בכושר הטוב ביותר בליגה בסיומו של רצף משחקים מטורף(17 ללא הפסד) שהאחרונים היו תיקו ביתי נגד מכבי חיפה,נצחון חוץ נגד מכבי חיפה ובינהם נצחון על אשדוד ברבע הגמר.
היום אנחנו במקום אחר לחלוטין מבחינה מקצועית ונגד כל קבוצה נגיע כ"אנדרדוג",אסור לנו לתת לכותרות בעיתונים ולהפרש השערים לבלבל אותנו,חייבים להביט במראה ולזהות את הדמות שמביטה לנו בעיניים.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
26-Mar-2014, 8:40
הודעה: #12
(26-Mar-2014 8:20)אייל ס כתב:  
(26-Mar-2014 1:04)moshe. כתב:  בכל חצאי הגמר האחרונים שהיינו,לא היינו פיבוריטים מול אף הקבוצה.הפעם אומנם אנחנו לא פיבוריטים,אבל לא כמו שהיה בזמנו מול מכבי חיפה ,בית"ר ירושלים, מכבי ת"א והפועל חיפה,הפעם יש סיכוי ממשי לעלות לגמר.

ואגב איזה איצטדיון יחליף את רמת גן בעונה הבאה? טדי ? נדמה לי יש בעיה של תחבורה ציבורית בלילה ועוד כמה בעיות

נראה לי עדיף איצטדיון חיפה החדש.

,חייבים להביט במראה ולזהות את הדמות שמביטה לנו בעיניים.
אמאל׳ה הפחדת אותי על הבוקר... מה זה הדבר הזה במראה???!!

מפגר אבל אופטימי
26-Mar-2014, 10:20
הודעה: #13
בואו נקווה שנקבל את מכבי פתח תקווה אגב מתי ההגרלה? אני כבר מתערב שיעשו קומבינה שיצא נתניה מול ביתר או קש ובאר שבע מול פתח תקווה
צטט הודעה זו בתגובה
26-Mar-2014, 11:04
הודעה: #14
(26-Mar-2014 10:20)לואיס מריןןןןןןןןןן כתב:  בואו נקווה שנקבל את מכבי פתח תקווה אגב מתי ההגרלה? אני כבר מתערב שיעשו קומבינה שיצא נתניה מול ביתר או קש ובאר שבע מול פתח תקווה

בטח שיעשו,כמו שעושים תמיד(עוד מהתקופה של בן גוריון),
ולגבי בית"ר ,אתה אמור להיות מאושר(מפגש אחים).

מי ייתן וקרית שמונה תנצח(בתקווה להפרש רב שערים) והחברה הטובים יעצרו את האוטובוס הצהוב בדרך וישברו חלונות וישתוללו וכדור השלג(שמעולם לא הפסיק להתגלגל) יחזור למדרון התלול ומגדל קלפים שנבנה על הכנסות שאין ועל תורמים שלא הגיעו ועל מחילה על חובות יצבור תאוצה ובא לציון גואל ודבר ה' מירושלים.
26-Mar-2014, 11:05
הודעה: #15
(26-Mar-2014 10:20)לואיס מריןןןןןןןןןן כתב:  בואו נקווה שנקבל את מכבי פתח תקווה אגב מתי ההגרלה? אני כבר מתערב שיעשו קומבינה שיצא נתניה מול ביתר או קש ובאר שבע מול פתח תקווה

ההגרלה בחמישי ובוא נקווה שביתר יפסידו וחצי הגמר יערך בטדי ולא באיצטדיון ר"ג
26-Mar-2014, 11:11
הודעה: #16
(26-Mar-2014 11:05)זיו פלם כתב:  

לצערי הקהל של נתניה מפונק אם החצי גמר יתקיים בטדי הרבה לא יגיעו עדיף ברמת גן ככה יגיעו בסביבות ה 11000
צטט הודעה זו בתגובה
26-Mar-2014, 11:52
הודעה: #17
ועכשיו לעזעזל, איך מסירים את הקללה של האיצטדיון הזה
לדעתי עדיף את החצי בטדי בשני ימים ניפרדים .
בהנחה שזה לא אצטדיון של ה 4 האחרונות

מפגר ולא אופטימי.
26-Mar-2014, 12:00
הודעה: #18
אולי תפסיקו כבר לבלבל את המוח החצי ברג וזה סופי.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
26-Mar-2014, 12:01
הודעה: #19
(26-Mar-2014 11:11)לואיס מריןןןןןןןןןן כתב:  

לצערי הקהל של נתניה מפונק אם החצי גמר יתקיים בטדי הרבה לא יגיעו עדיף ברמת גן ככה יגיעו בסביבות ה 11000

הנחתום מעיד על עיסתו.
26-Mar-2014, 13:01
הודעה: #20
Re: RE: ועכשיו לעזעזל, איך מסירים את הקללה של האיצטדיון הזה
(26-Mar-2014 12:01)אייל ס כתב:  
(26-Mar-2014 11:11)לואיס מריןןןןןןןןןן כתב:  

הנחתום מעיד על עיסתו.

התכוונת הפוסל במומו .במומו פוסל.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים