שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה זה ההרכב הזה ..?
26-Mar-2014, 13:40
הודעה: #51
RE: מה זה ההרכב הזה ..?
כמה מילים על יוסי מיזרחי,
לאחרונה ביותר מפוסט אחד טענתי שלטוב או רע(וראיתי לא מעט נקודות שדורשות תיקון),מכבי נתניה נבנתה אומנה וגובשה ע"י מזרחי מקצה לקצה.
אתמול בחר מיזרחי בהרכב ובשיטת משחק שונה מהשיטה שהורגלו אליה,ההורדה של אקסברג/קיודה לספסל,העמדתו של ערן לוי כשחקן חוד(כמו בתחילת העונה),הזזתו של עומר פרץ קדימה,הכנסת ירין חסן להרכב,השארתו של טובול משמאל(למרות החזרה הלא מוצלחת),החזרת ליאור ג'אן להרכב(עוד לפני פציעת ליפניה).
בשורה התחתונה כולנו היינו שותפים(לפחות במחשבה) לכותרת של טל "מה זה ההרכב הזה" ומשריקת הפתיחה ההרכב הזה השתלט על מרכז המגרש(בחלקים לא מבוטלים מהמשחק) והצליח לייצר מספר לא מבוטל של התקפות תכליתיות(ששלש מתוכם הסתיימו ב"רק רשת").

שאפו ענקי ליוסי מזרחי.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
26-Mar-2014, 14:32
הודעה: #52
(26-Mar-2014 8:28)אייל ס כתב:  צר לי להיות היום בצד האופטימי,הרבה יותר נוח לתקוף ולראות את החסרונות,
טל,ראינו 2 משחקים שונים ואולי כי ציפיתי לחטוף ועוד לפני שהיתיישבתי זכיתי לראות בדקה הראשונה,התקפה שבנתניה לא ראינו שנים.
ובכלל,לא מעט הנעות כדור מוצלחות שגרמו להנאה,
זה נכון שהיו דקות שירדנו לאחור ונתנו לרמת השרון להניע כדור,בצורה לא תכליתית,זה נכון,שהיו דקות שחזרנו לעצמנו,אך מצד שני,המחויבות היתה בשיאה,הדיוק היה ב2 רמות מעל הדיוק שהורגלנו השנה,הפרגון והכיסוי שטחים ההדדי היה חריג במחוזותינו והיו לא מעט דקות שהשערים הנוספים היו אמורים להיות בצד הנתנייתי ולא במורשה.

ולסיכום עזוב רבע גמר,איך היתה הברמיצבוש?

לגבי הברמיצווש - לסכם במשפט קצר - היה אחלה ! בכמה מילים - הכל דפק כמו שעון שוויצרי, הילדים עושה רושם שמאוד נהנו וגם ההורים, למרות שלדעתי במנהרות הכותל לאיציק גניש נתפס הצואר Tongue
סהכ - היה כייף ואם מתחילה כאן מסורת - כולנו רק נרוויח מזה.

לגבי המשחק - היתה מחויבות היתה לחימה היה כיסוי שטחים היו פה ושם יציאות למתפרצות. הכל נכון !! בעיני ליאור ג'אן (שוב בניגוד לאופיר שכנראה רואה משחקים אחרים...) היה מספר אחד על המגרש. לחימה קריאת מצבים וסיכולם לפני שהכדור מגיע לעמדה מסוכנת, ואפילו כמעט כבש. בלט לידו ירין חסן שהיה מצוין לדעתי בתור הקשר ההורס. ערן לוי עשה את שלו - מהלכים גדולים לצד שטויות של שכונה אבל כמו תמיד נותן תוצרת - פנדל, גורם לשער השני ומבשל את השלישי. אם קובי חסן היה מנצל את המסירה הגאונית שקיבל יכול היה להיות כאן מהלך גדול.

אני לא מתווכח עם כל זה.
אני מתווכח עם השיטה. 10 שחקנים מאחורי הכדור , שתי שורות של הגנה על קו ה35 מ. נותנים לרמהש להניע בחופשיות ומנסים לעקוץ דרך ערן לוי (שברור שיעצור את המשחק אופיר .. הוא לבד על החצי). לא אוהב את הכדורגל הזה.
אני חושב שקבוצה שיש לה את ערן לוי רול שריקי אקסברד קאיודה ואברג'יל בסגל יכולה לעלות עם הרכב מהיר יותר ולא לתת לרמהש לנהל את המשחק. המשחק הזה הזכיר לי את המשחק "ההרואי" מול מכבי ת"א בשנה שעברה בר"ג שנגמר 2:0 לחובתינו. מחצית ראשונה ושתי שורות של 5 שחקנים שרק מנסים לא לספוג ופעם ברבע שעה מנסים לצאת להתקפה. אם שם התירוץ היה מכבי ת"א תפרק אותנו , מה התירוץ פה ?
אז עלינו, ניצחנו בלי עוררין, רמהש קבוצה חלשה מאוד (שיטרית זנדברג ושיבחון יוכתרו כקבלני ירידה), וחוץ מהגולים וכמה דק בודדות - לא אהבתי את מה שראיתי.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
26-Mar-2014, 18:30
הודעה: #53
לי רק לא מובן למה קיודה לא פותח ומה המחשבות של מזרחי לגביו בעתיד.
האם הוא לא פותח בגלל שהוא לא בונה עליו?
או שדווקא כן אבל עושה בצורה איטית ובטוחה וכדי שהשתן לא יעלה לו לראש

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
29-Mar-2014, 19:30
הודעה: #54
אני רוצה להגיד לכם, מאז עלה פה שמו של הסטלן בנאדו כמועמד פוטנציאלי לאימון הקבוצה אני לא מפסיק לעקוב אחריו ולהתפעל מכישוריו, אני פשוט נפעם מהעבודה שלו, מאמן העתיד של ישראל ללא ספק.
בוא אלינו אריק, אתה הוא האיש המתאים.
29-Mar-2014, 21:13
הודעה: #55
(29-Mar-2014 19:30)פיליפצוק כתב:  אני רוצה להגיד לכם, מאז עלה פה שמו של הסטלן בנאדו כמועמד פוטנציאלי לאימון הקבוצה אני לא מפסיק לעקוב אחריו ולהתפעל מכישוריו, אני פשוט נפעם מהעבודה שלו, מאמן העתיד של ישראל ללא ספק.
בוא אלינו אריק, אתה הוא האיש המתאים.
לא שלי אבל קראתי את זה וניזכרתי בך: Huh
רובן ראיוס כמעט הרג שחקן וקיבל הרחקה לחמישה משחקים. אריק בנאדו רצח קבוצה שלמה וממשיך כרגיל. מגוחך.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
The following 1 user Likes amir's post:
פיליפצ'וק (2929-0303-2014201420142014)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים