שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה זה ההרכב הזה ..?
26-Mar-2014, 10:46
הודעה: #41
RE: מה זה ההרכב הזה ..?
אלי אילדיס אתמול בחדשות הספורט שאל אותה שאלה ואיזה יופי של תשובה הוא קיבל מגיא לוי.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
26-Mar-2014, 10:58
הודעה: #42
(26-Mar-2014 10:46)amir כתב:  אלי אילדיס אתמול בחדשות הספורט שאל אותה שאלה ואיזה יופי של תשובה הוא קיבל מגיא לוי.

מה שאל/מה קיבל?
26-Mar-2014, 11:05
הודעה: #43
אל תתפוס אותי במילה אבל בערך אילדיס אמר שנראה שערן נהנה בנתניה והאם הוא יצליח גם בליגת העל למרות העבר הפרובלמטי לוי ענה שאין לן ספק שכן ההברקה של יוסי עם סרט הקפטן הצליחה ומה שערן עושה בפס אחד גם אלה שרצים 10 קמ לא עושים " אז הוא רץ פחות אז מה".

26-Mar-2014, 11:06
הודעה: #44
שיוסי מזרחי יצא גדול בכך שנתן לערן לוי את תפקיד הקפטן ובכך ערן לוי בעצם התבגר ולוקח אחריות על עצמו.עוד אמר שאם ערן לוי היה הולך לקבוצה קטנה כנראה שהי גומר עם קרירת הכדורגל מכיון שהוא היה משתעמם ומאבד את החשק מכדורגל,בנוסף לכך גיא לוי אמר,אז מה עם ערן לוי לא רץ,מה שהוא עושה בנגיעה אחת הרבה שחקנים לא עושים גם ב 10 ק״מ של ריצה...
26-Mar-2014, 12:00
הודעה: #45
היו לי השגות רבות ולא התביישתי לומר אותם בכל שקשור להגעת ערן לוי,לא אוהב את "גודלו",לא נהנה לראות אותו מנהל דיאלוג עם הספסל לאןרך כל המשחק,ההערות שלו לשופטים/לחבריו/ליריבים/לעצמו מקוממות/מרתיחות/מעצבנות,חוסר התנועה מוציא מהכלים
ולמרות,בשביל שחקנים כמוהו מגיע קהל למגרש,בשביל מסירה על 50 מטר מהשופט הרביעי עד לקובי חסן שצמוד לקוון השני פותחים פוסטים,אין ספק שבמבחן התוצאה,אני וחברי לדעה צרכים לאכול לא מעט כובעים.

ולגבי "גודלו",יש לי יותר מתחושה שהבחור לקח עצמו בידיים(אתמול הוא ניראה לי מצומצם).
The following 1 user Likes אייל ס's post:
amir (2626-0303-2014201420142014)
26-Mar-2014, 12:05
הודעה: #46
אייל סוף סוף אנחנו בחדשות הספורט בהקשר חיובי ואתה לא רואה?

26-Mar-2014, 12:12
הודעה: #47
(26-Mar-2014 12:00)אייל ס כתב:  היו לי השגות רבות ולא התביישתי לומר אותם בכל שקשור להגעת ערן לוי,לא אוהב את "גודלו",לא נהנה לראות אותו מנהל דיאלוג עם הספסל לאןרך כל המשחק,ההערות שלו לשופטים/לחבריו/ליריבים/לעצמו מקוממות/מרתיחות/מעצבנות,חוסר התנועה מוציא מהכלים
ולמרות,בשביל שחקנים כמוהו מגיע קהל למגרש,בשביל מסירה על 50 מטר מהשופט הרביעי עד לקובי חסן שצמוד לקוון השני פותחים פוסטים,אין ספק שבמבחן התוצאה,אני וחברי לדעה צרכים לאכול לא מעט כובעים.

ולגבי "גודלו",יש לי יותר מתחושה שהבחור לקח עצמו בידיים(אתמול הוא ניראה לי מצומצם).

נכון,גם לי נראה שהוא הצטמצם מעט,בוא נקווה שעכשיו,כשרב המטרות הושגו ובקרוב מאוד נפתחת עונת הרחצה,הבחור ידע להמשיך ולשמור על עצמו.בנוסף על כך הייתי שמח לראות אותו רץ קצת יותר למרות שהסיכוי לכך קטן מאוד...לא הייתי ממהר להיפטר ממנו שנה הבאה והוא בהחלט ראוי לקבל את הצ׳אנס שנה הבאה....
26-Mar-2014, 13:17 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Mar-2014 על ידי 13:19 רון סאבן1.)
הודעה: #48
אין ספק שהוא שחקן גדול ומנהיג אז מה שהוא לא רץ על המגרש רק הביטחון והמנהיגות שהוא משרה על הקבוצה עושה את ההבדל בין קבוצת צמרת ולקבוצת תחתית כמו שקורה עכשיו בבאר שבע הם לא הפכו סגל מלא הם רק הביאו שלושה ארבעה שחקנים טובים שאחד מהם המנהיג שהשרה מונטיבציה ואופי לקבוצה. ולגבי זה שערן תוקע את המשחק יש בזה משהו זה יכול להיות שלילי וחיובי תלוי איך יעבדו איתו בשנה הבאה,קודם כל להצמיד לו מאמן כושר בתקופת הפגרה שיעבוד איתו ויעבוד על עצמו מבחינת משקל ומהירות,דבר שני לבנות את הסגל כך שיעמדו לצידו שחקנים מהירים ויצירתיים שיבינו את הסיגנון משחק שלו,ככה נביא לידי ביטוי את היתרונות שלו וגם נראה כדורגל התקפי ויפה. כמובן שצריך גם הגנה מסודרת שיודעת גם לתקוף ולא מסננת.
ולגבי טופי אין ספק שחקן טוב בהגנה בהתקפה הוא רץ טוב באגף אחלה דריבלים בהרמה האחרונה הוא חלש אם יצליחו לעבוד איתו על זה הרווחנו אחלה מגן ואם לא אז חייבים לשחרר אותו, אני הייתי עובד איתו בלי הפסקה על זה באימונים וגם שם אותו קשר ימני אחרי שנבטיח את העליה כמובן,רק כדי שילמד את כל הקטע של הבעיטות וההרמות לרחבה .
26-Mar-2014, 13:32
הודעה: #49
מתי תבינו זה ערן לוי ,הוא לא יהיה רזה יותר והוא לא יהיה יותר מהיר ולא יותר רגוע, זה השחקן שמנצל את מה שיש לו(ואין לאחרים) בצורה הטובה ביותר,ואני שמח שהוא אצלנו בקבוצה ואני מאחל לו עוד הרבה שנים אצלנו ,כי בשביל שחקנים כאילו אנחנו באים למגרש.
ולגבי ירין חסן אמרתי עוד בשנה שעברה, תנו לילד לשחק קבוע בהרכב למרות הטעויות,ככה הוא ילמד ואנחנו נרוויח בעתיד.
26-Mar-2014, 13:32
הודעה: #50
ידידי היקר טופי בעונה הבאה יהיה בן 30 מה שלא למד עד עכשיו כבר לא ילמד לעולם טופי כבר בינואר היה בחוץ ונשאר פה רק בחסד שיסיים יפה את העונה וביי.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים