שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה זה ההרכב הזה ..?
26-Mar-2014, 2:04
הודעה: #31
RE: מה זה ההרכב הזה ..?
(26-Mar-2014 1:45)פיליפצוק כתב:  
(26-Mar-2014 1:41)אופיר34 כתב:  לא לדעתי !
וגם אם היה לא רע ממש לא מתאים לליגת העל !

תגיד, אתה עדיין רוצה להגיד לערן לוי שלום ולא להתראות בעוד שמונה מחזורים?
עזוב הבן אדם על כדורים אבל אני לא מתפלא מה שמגן על קובי בלדב חייב להיות הזוי

עזוב הבן אדם על כדורים אבל אני לא מתפלא מי שמגן על קובי בלדב חייב להיות הזוי
צטט הודעה זו בתגובה
26-Mar-2014, 2:05
הודעה: #32
(26-Mar-2014 2:04)לואיס מריןןןןןןןןןן כתב:  

עזוב הבן אדם על כדורים אבל אני לא מתפלא מה שמגן על קובי בלדב חייב להיות הזוי

עזוב הבן אדם על כדורים אבל אני לא מתפלא מי שמגן על קובי בלדב חייב להיות הזוי

אין ספק שאתה שפוי....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
26-Mar-2014, 2:11
הודעה: #33
היום היו לערן כמה מסירות אמן, שמגובה הדשא (איפה שישבתי) בשלב הראשון היה נדמה שהוא בעט לשום מקום ופתאום אתה מבין את הדיוק המדהים.

לכן כלכך קשה תהיה הפרידה ההכרחית משחקן שהאופי שלו כנראה לא מתאים ליגת העל

מפגר אבל אופטימי
26-Mar-2014, 2:30
הודעה: #34
ערן הרוויח את המקום שלו לעונה הבאה כבר מזמן. מעולם לא הייתי מחסידיו וגם העונה הייתי סקפטי לגביו ולגבי השאלה האם אפשר לשחק כדורגל חכם כשהוא על המגרש אבל הוא סתם לי את הפה בהמון מובנים, לא רק במספרים. הוא מאוד מחויב, הוא רעב להצליח עם נתניה (ותחסכו את הבדיחות) והוא מכניס אנרגיה למשחק. והוא שחקן שכיף לראות, זה לא הדבר הכי חשוב אבל זה ערך מוסף שאין להתעלם ממנו. הוא נתן היום כדור מדהים בעקב לשריקי שהיה בנבדל, עד כמה שאני מבין שכדורגל צריך להיות פרודוקטיבי זה כיף לראות שחקן עם כזו אסתטיקת משחק.
26-Mar-2014, 8:28 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Mar-2014 על ידי 8:29 אייל ס.)
הודעה: #35
צר לי להיות היום בצד האופטימי,הרבה יותר נוח לתקוף ולראות את החסרונות,
טל,ראינו 2 משחקים שונים ואולי כי ציפיתי לחטוף ועוד לפני שהיתיישבתי זכיתי לראות בדקה הראשונה,התקפה שבנתניה לא ראינו שנים.
ובכלל,לא מעט הנעות כדור מוצלחות שגרמו להנאה,
זה נכון שהיו דקות שירדנו לאחור ונתנו לרמת השרון להניע כדור,בצורה לא תכליתית,זה נכון,שהיו דקות שחזרנו לעצמנו,אך מצד שני,המחויבות היתה בשיאה,הדיוק היה ב2 רמות מעל הדיוק שהורגלנו השנה,הפרגון והכיסוי שטחים ההדדי היה חריג במחוזותינו והיו לא מעט דקות שהשערים הנוספים היו אמורים להיות בצד הנתנייתי ולא במורשה.

ולסיכום עזוב רבע גמר,איך היתה הברמיצבוש?
26-Mar-2014, 8:56
הודעה: #36
מתברר שיותר קל לשחק נגד קבוצות ליגת העל שפותחות את המשחק , ולא קבוצות בלאומית שבאות להתגונן ולסגור את המשחק .
ובקשר לשחקן שהרשים מרמת השרון זה רק בן רייכרט, שחקן שחקן.
26-Mar-2014, 9:45
הודעה: #37
רייכרט היה חלש היחיד שניסה קצת לשחק היה קני סייף רק לא כ"כ היה לו עם מי.נקווה שהקהל ןהאווירה עשו לו חשק לעבור לפה שנה הבאה.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
26-Mar-2014, 10:16
הודעה: #38
מה זה ההרכב הזה ..?
(26-Mar-2014 1:44)אלון כתב:  
(26-Mar-2014 1:36)אופיר34 כתב:  
(26-Mar-2014 0:37)אלון כתב:  ולכל מי שלא אהב את ליאור ז׳אן קיבל את התשובה היום,השחקן המצטין במגרש,ולכל מי שחולה על טופי ראה כמה הוא טיפש היום,מצטער מהירות לא מכסה על טיפשות... ואני כן מסיק מהמשחק הזה לליגת העל,כמו שהפער בנקדות מראה שאנחנו בכמה רמות מהליגה המשחק הזה הראה שאנחנו לא שייכים ללאומית אלא יותר בלבל של קבוצת תחתית מליגת העל.

אני קיבלתי את התשובה והיום היא רק התחזקה עוד יותר - ליאור ז׳אן, במקרה הטוב, בלם / קשר נחמד לליגה לאומית או מכסימום תחתית ליגת על. לא יודע ממה התלהבת. בלם שלא משרה שקט, מעיף כל כדור קדימה בלי כתובת, לא מהיר ,לא חכם. בקיצור, בטופ של רשימת המשוחררים.

מאידך גיסא, טופי ששוב הוכיח עד כמה הוא אתלט, עד כמה הוא מהיר ועד כמה הכושר גופני שלו כולה בשתי רמות מעל 22 השחקנים שראינו היום. וכן, הוא גם הוכיח שהפס האחרון שלו לא מדויק תמיד. אז מה ?? אתה מכיר מגן יותר מדויק ממנו, מהיר כמוהו, עם כושר גופני כזה ?? רדו ממנו כבר כי אחרון הבעיות שלנו , השנה וגם בשנים האחרונות.
הייתי משחרר את טופי הרבה לפני ליאור ג׳אן,תראה את השידור החוזר של המשחק ותבין לבד כמה חורים החבר שלך עשה,גם בפריצה שכ״כ התלהבת ממנה הוא הוציא את רמה״ש למתפרצת שבנס לא נגמרה בגול ועוד לא דיברנו על הפנדל המטומטם שהוא עשה.בקיצור שחקן שמהירותו לא מכסה על טיפשותו...

קודם לפי השידור החוזר הוא לא נגע בשחקן .. לפחות לא ממה שראיתי אתמול בלילה. לגבי המתפרצות - כשהמגן פורץ הקשר האחורי או הקשר בצד שלו אמור לחפות עליו. אתה מצפה שהוא יצליח לחזור מאה מ בספרינט ? אני מבין שהולכים להחליף אותו בשנה הבאה בעיני זו טעות.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
26-Mar-2014, 10:16
הודעה: #39
יש נתון רשמי של כמות הקהל?
צטט הודעה זו בתגובה
26-Mar-2014, 10:38
הודעה: #40
(26-Mar-2014 2:04)אופיר34 כתב:  

למה , משהו השתנה ? ערן לוי השתנה במשהו ?
הוא אותו שחקן כבר 10 שנים. העונה הזאת לא תשנה את דעתי - מי שמחפש קבוצה מהירה והתקפית צריך שחקנים שיודעים להניע מהר ויעיל את הקבוצה קדימה. ערן לוי על כל יתרונותיו הוא שחקן שעוצר את המשחק השוטף, מאבד הרבה מאד כדורים וגורם למשחק שלנו להראות לעיתים כמו סטנגה (בדיוק כמו איציק זוהר בעבר) ולא כמו שקבוצה מודרנית צריכה להראות.
העובדה שאף קבוצה גדולה לא חושבת עליו אפילו בצחוק רק מחזקת את דעתי. עם כל התרומה הגדולה שלו השנה ,אם אנחנו רוצים לחזור לגדולתינו אי פעם אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו שחקנים לא מקצוענים שעומדים על המגרש.
הייתי אומר להביא עוד שחקן קישור איכותי לידו אבל אני יודע שזה לא יגמר בשלום, לכן לדעתי אפשר וצריך למצוא שחקנים מצוינים במשבצת שלו.
זו דעתי, ועכשיו אפשר לקפוץ עלי....

כולם התנערו ממנו רק בגלל האופי שלו, מבחינה מקצועית אני לא חושב שיש קבוצה בארץ שלא היתה חפצה בשירותיו.
אני עד היום קורא טוקבקים של אוהדי בית"ר שמבכים על השיחרור שלו.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים