שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה זה ההרכב הזה ..?
26-Mar-2014, 1:28
הודעה: #21
RE: מה זה ההרכב הזה ..?
(26-Mar-2014 0:49)טל.מ כתב:  אופיר אני לא מבין למה אתה מסונוור מהתוצאה ? אני שמח מאוד על הניצחון הזה אל תטעה, אבל בחיאת זה המקסימום שלנו ? מתגוננים 35 מ מהשער ומנסים לעקוץ עם ערן לוי ? אני מאמין ואוהב כדורגל התקפי ומהיר ויוסי לא משחק ככה. בעיני הכדורגל של נתניה הוא לא משהו לספר בבית.. והוא התחיל להיות נורמלי רק כשאקסברד עבר לאמצע קובי חסן ושלו מנשה נכנסו לקישור ועברנו להרכב יותר התקפי. אם אתה נהנה מהכדורגל הזה תהיה בריא ואני אומר את זה היום כשניצחנו. לגבי הבדלי הכוחות .. אני חושב שרמהש הוכיחה שהיא מוכנה ללאומית.

איפה שמעת שאני מסתנוור ??
אני אוהב כדורגל מהיר והתקפי לא פחות ממך, אבל כנראה שהקבוצה שיוסי מזרחי בנה היא הקבוצה הנכונה בשביל להגיע למטרה. אי אפשר לדעת איפה היינו היום אם מזרחי לא היה מביא שחקנים לא מהירים כמו ערן לוי, אקסברד, שלו, טובול, ליפנייה וחסן. בפעם האלף, הקבוצה נבנתה רק בשביל לעלות. הדרך היתה קשה, מגעילה לעיתים ,אבל גם מהנה פה ושם (כמובן שאת זה לא זוכרים).
לגבי היום, תקרא מה שכתבתי. לא משחק גדול שלנו. בכלל לא. משחקים שלנו נגד ראשון ופ״ת למשל היו יותר טובים לטעמי. מה שהיה שונה היום זה כל החבילה בגדול - משחק נוק אאוט מול קבוצה מליגת על, קהל גדול (עוד הוכחה למפקפקים בפוטנציאל), לחימה של שחקנים ותוצאה גדולה. הכל ביחד משאיר בצד את הכדורגל הלא משהו שהיה היום.
ויחסי הכוחות - מסכים איתך לגבי המשפט האחרון. לתומי חשבתי שתוסיף לו - ומכבי נתניה הוכיחה שהיא ראויה לליגת העל....( אבל כנראה שאני באמת נאיבי...)
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
26-Mar-2014, 1:30
הודעה: #22
(26-Mar-2014 1:00)תומר חרוב כתב:  הרכב מעולה שהוכיח את עצמו. יוסי רצה קבוצה לוחמת, שעושה הגנה ורצה וזה מה שניצח את המשחק. עומר פרץ לטעמי היה המצטיין, למרות שבאמת כולם היו גדולים.

ליאור ג'אן וכל מילה נוספת מיותרת
The following 1 user Likes זיו פלם's post:
פיליפצ'וק (2626-0303-2014201420142014)
26-Mar-2014, 1:31
הודעה: #23
רגילים לרדת על טובול היום הוא היה מצויין
צטט הודעה זו בתגובה
26-Mar-2014, 1:36
הודעה: #24
(26-Mar-2014 0:37)אלון כתב:  ולכל מי שלא אהב את ליאור ז׳אן קיבל את התשובה היום,השחקן המצטין במגרש,ולכל מי שחולה על טופי ראה כמה הוא טיפש היום,מצטער מהירות לא מכסה על טיפשות... ואני כן מסיק מהמשחק הזה לליגת העל,כמו שהפער בנקדות מראה שאנחנו בכמה רמות מהליגה המשחק הזה הראה שאנחנו לא שייכים ללאומית אלא יותר בלבל של קבוצת תחתית מליגת העל.

אני קיבלתי את התשובה והיום היא רק התחזקה עוד יותר - ליאור ז׳אן, במקרה הטוב, בלם / קשר נחמד לליגה לאומית או מכסימום תחתית ליגת על. לא יודע ממה התלהבת. בלם שלא משרה שקט, מעיף כל כדור קדימה בלי כתובת, לא מהיר ,לא חכם. בקיצור, בטופ של רשימת המשוחררים.

מאידך גיסא, טופי ששוב הוכיח עד כמה הוא אתלט, עד כמה הוא מהיר ועד כמה הכושר גופני שלו כולה בשתי רמות מעל 22 השחקנים שראינו היום. וכן, הוא גם הוכיח שהפס האחרון שלו לא מדויק תמיד. אז מה ?? אתה מכיר מגן יותר מדויק ממנו, מהיר כמוהו, עם כושר גופני כזה ?? רדו ממנו כבר כי אחרון הבעיות שלנו , השנה וגם בשנים האחרונות.
26-Mar-2014, 1:36
הודעה: #25
ליאור ג'אן מס' 1 על המגרש!
26-Mar-2014, 1:41
הודעה: #26
לא לדעתי !
וגם אם היה לא רע ממש לא מתאים לליגת העל !
26-Mar-2014, 1:42
הודעה: #27
(26-Mar-2014 1:36)פיליפצוק כתב:  ליאור ג'אן מס' 1 על המגרש!
uותקרא את שגב שאומר שיהיו פה 4 זרים חדשים .וטופי כבר יכול לארוז.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
26-Mar-2014, 1:44 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Mar-2014 על ידי 1:45 אלון.)
הודעה: #28
(26-Mar-2014 1:36)אופיר34 כתב:  
(26-Mar-2014 0:37)אלון כתב:  ולכל מי שלא אהב את ליאור ז׳אן קיבל את התשובה היום,השחקן המצטין במגרש,ולכל מי שחולה על טופי ראה כמה הוא טיפש היום,מצטער מהירות לא מכסה על טיפשות... ואני כן מסיק מהמשחק הזה לליגת העל,כמו שהפער בנקדות מראה שאנחנו בכמה רמות מהליגה המשחק הזה הראה שאנחנו לא שייכים ללאומית אלא יותר בלבל של קבוצת תחתית מליגת העל.

אני קיבלתי את התשובה והיום היא רק התחזקה עוד יותר - ליאור ז׳אן, במקרה הטוב, בלם / קשר נחמד לליגה לאומית או מכסימום תחתית ליגת על. לא יודע ממה התלהבת. בלם שלא משרה שקט, מעיף כל כדור קדימה בלי כתובת, לא מהיר ,לא חכם. בקיצור, בטופ של רשימת המשוחררים.

מאידך גיסא, טופי ששוב הוכיח עד כמה הוא אתלט, עד כמה הוא מהיר ועד כמה הכושר גופני שלו כולה בשתי רמות מעל 22 השחקנים שראינו היום. וכן, הוא גם הוכיח שהפס האחרון שלו לא מדויק תמיד. אז מה ?? אתה מכיר מגן יותר מדויק ממנו, מהיר כמוהו, עם כושר גופני כזה ?? רדו ממנו כבר כי אחרון הבעיות שלנו , השנה וגם בשנים האחרונות.
הייתי משחרר את טופי הרבה לפני ליאור ג׳אן,תראה את השידור החוזר של המשחק ותבין לבד כמה חורים החבר שלך עשה,גם בפריצה שכ״כ התלהבת ממנה הוא הוציא את רמה״ש למתפרצת שבנס לא נגמרה בגול ועוד לא דיברנו על הפנדל המטומטם שהוא עשה.בקיצור שחקן שמהירותו לא מכסה על טיפשותו...
The following 1 user Likes אלון's post:
amir (2626-0303-2014201420142014)
26-Mar-2014, 1:45
הודעה: #29
(26-Mar-2014 1:41)אופיר34 כתב:  לא לדעתי !

תגיד, אתה עדיין רוצה להגיד לערן לוי שלום ולא להתראות בעוד שמונה מחזורים?
26-Mar-2014, 2:04
הודעה: #30
(26-Mar-2014 1:45)פיליפצוק כתב:  
(26-Mar-2014 1:41)אופיר34 כתב:  לא לדעתי !

תגיד, אתה עדיין רוצה להגיד לערן לוי שלום ולא להתראות בעוד שמונה מחזורים?

למה , משהו השתנה ? ערן לוי השתנה במשהו ?
הוא אותו שחקן כבר 10 שנים. העונה הזאת לא תשנה את דעתי - מי שמחפש קבוצה מהירה והתקפית צריך שחקנים שיודעים להניע מהר ויעיל את הקבוצה קדימה. ערן לוי על כל יתרונותיו הוא שחקן שעוצר את המשחק השוטף, מאבד הרבה מאד כדורים וגורם למשחק שלנו להראות לעיתים כמו סטנגה (בדיוק כמו איציק זוהר בעבר) ולא כמו שקבוצה מודרנית צריכה להראות.
העובדה שאף קבוצה גדולה לא חושבת עליו אפילו בצחוק רק מחזקת את דעתי. עם כל התרומה הגדולה שלו השנה ,אם אנחנו רוצים לחזור לגדולתינו אי פעם אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו שחקנים לא מקצוענים שעומדים על המגרש.
הייתי אומר להביא עוד שחקן קישור איכותי לידו אבל אני יודע שזה לא יגמר בשלום, לכן לדעתי אפשר וצריך למצוא שחקנים מצוינים במשבצת שלו.
זו דעתי, ועכשיו אפשר לקפוץ עלי....
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים