שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה זה ההרכב הזה ..?
25-Mar-2014, 23:54
הודעה: #11
RE: מה זה ההרכב הזה ..?
לכל ה"אוהדים" שזילזלו בכמות שתגיע היום. תאכלו את הכובע ותשבו בשקט Smile
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
26-Mar-2014, 0:02
הודעה: #12
(25-Mar-2014 23:54)צהוב לעולמים כתב:  לכל ה"אוהדים" שזילזלו בכמות שתגיע היום. תאכלו את הכובע ותשבו בשקט Smile

מה המספר הרשמי?
26-Mar-2014, 0:04
הודעה: #13
(25-Mar-2014 23:53)amir כתב:  אתם ראיתם את המשחק? טופי יכול להתחרות בהאדיזץ מרמהש על תואר הזר הכי לא מוצלח ששיחק השנה ביהלום אז יאללה שיסיים את העונה ולהתראות.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

מה רע בטופי? שיחק טוב חרש את האגף אני גם לא הבנתי על מה השופט שרק לפנדל ובטח שלא מובן לי האדום מילה על הקהל פשוט תענוג 7000 רק חבל שלא מכרו גם כרטיסים למשחק בית הבא לא מול הכח אלה אחריו שזה אמור להיות משחק העלייה היו עושים שיווק בעשר שקל לכרטיס
צטט הודעה זו בתגובה
26-Mar-2014, 0:11
הודעה: #14
מה זה ההרכב הזה ..?
אמיר לא הבנתי מה אתה רוצה מטופי. מגן נהדר מהיר לא רע טכנית שאם היה יודע למסור את המסירה האחרונה לא היה משחק בנתניה.
לגבי ההרכב .. אני לא יכול להתווכח עם התוצאה אבל מצטער אני לא מתחבר לכדורגל הזה. 10 שחקנים מתגוננים מאחורי הכדור 35 מ מהשער. מה עם קצת הנעת כדור שליטה במשחק בקצב ..? כל כך הרבה מצבים לרמהש קבוצה יותר רצינית כבר היתה קורעת אותנו.
מישהו התרשם מהמועמדים לנתניה ? סייף ומנשרוב?

לסיום אני מקווה שמאיר איינשטיין מרוצה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
26-Mar-2014, 0:12
הודעה: #15
שריקי פשוט נוראי

באמת מילה טובה לקהל, רק שיבואו גם למשחקי ליגה.

ומילה רעה למי שעשה תאונה בכביש החוף לכיוון נתניה

מפגר ולא אופטימי.
26-Mar-2014, 0:19
הודעה: #16
(26-Mar-2014 0:11)טל.מ כתב:  אמיר לא הבנתי מה אתה רוצה מטופי. מגן נהדר מהיר לא רע טכנית שאם היה יודע למסור את המסירה האחרונה לא היה משחק בנתניה.
לגבי ההרכב .. אני לא יכול להתווכח עם התוצאה אבל מצטער אני לא מתחבר לכדורגל הזה. 10 שחקנים מתגוננים מאחורי הכדור 35 מ מהשער. מה עם קצת הנעת כדור שליטה במשחק בקצב ..? כל כך הרבה מצבים לרמהש קבוצה יותר רצינית כבר היתה קורעת אותנו.
מישהו התרשם מהמועמדים לנתניה ? סייף ומנשרוב?

לסיום אני מקווה שמאיר איינשטיין מרוצה.
לא רוצה ממנו כלום כי אני כמו רוב הקהל יודע שברגע שהוא עובר את החצי זה כדור אבוד כמה פעמים הוא הוציא את רמהש למתפרצת והמצב הכי טוב שלהם היה מאיבוד שלו .
אבל הכל שטויות היום חוגגים לא מחפשים אשמים.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
26-Mar-2014, 0:26
הודעה: #17
כמה דברים :

קודם כל לפותח הפוסט (זה שמאמן כבר 30 שנה, בנה קבוצות לאליפות, והעלה ליגה אינספור קבוצות....) - שאלת שאלה ואני נותן לך את הכבוד לענות עליה בעצמך.
אני לא יודע מה היה קורה אם קאיודה ואקסברד היו פותחים. יכול להיות שזה היה נגמר בשישייה לטובתנו ויכול להיות שהיום היה נגמר סיפור הגביע שלנו, בדבר אחד אני בטוח - לך היה מה להגיד.

בקשר לטופי- אין לי מושג מה אתה רוצה ממנו אמיר. נכון שהוא לוקה במסירה האחרונה (ומי בעצם לא לוקה בזה במדינת הכדורגל שלנו ??), אבל במכלול, לדעתי, היתרונות עולים על החסרונות. אני רק נזכר בפריצה שלו במחצית הראשונה וזה מספיק לי. את המסירה האחרונה הוא עוד יכול לשפר.

ודבר אחרון -
שאלה לי לכל המתלהמים, רואי השחורות ושאר הפסימים (ואני לא אזכיר שמות כי אני בטוח שכולנו מכירים אותם) -
טענתם שהמשחק הזה יוכיח לכולנו כמה אנחנו עלובים וכמה הקבוצה הזאת היא פיקציה ביחס לליגת העל. מאד מעניין אותי מה דעתכם היום, אבל אתם יודעים מה, היות והתשובה שלכם ברורה מאליה אני פוטר אתכם מלענות עליה...

אני יכול להגיד לכם, כמו שאמרתי מקודם, משחק אחד לא מעיד על כלום. אם היינו מפסידים 3:0 זה לא היה אומר שאנחנו פיקציה, ומצד שני גם הנצחון היום לא אומר שאפשר לנוח על זרי הדפנה. צריך לעשות הרבה עבודה בשביל להרים קבוצה ראויה לליגת העל ,בלי קשר למה שקרה היום.

ואחרון באמת - אחד המשחקים הקלים שהיו לנו העונה. ראיתי משחקים יותר טובים שלנו וזה אולי רק מעיד עד כמה התוצאה הזאת מרשימה.
26-Mar-2014, 0:37
הודעה: #18
ולכל מי שלא אהב את ליאור ז׳אן קיבל את התשובה היום,השחקן המצטין במגרש,ולכל מי שחולה על טופי ראה כמה הוא טיפש היום,מצטער מהירות לא מכסה על טיפשות... ואני כן מסיק מהמשחק הזה לליגת העל,כמו שהפער בנקדות מראה שאנחנו בכמה רמות מהליגה המשחק הזה הראה שאנחנו לא שייכים ללאומית אלא יותר בלבל של קבוצת תחתית מליגת העל.
The following 2 users Like אלון's post:
amir (2626-0303-2014201420142014), פיליפצ'וק (2626-0303-2014201420142014)
26-Mar-2014, 0:49 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Mar-2014 על ידי 0:51 טל.מ.)
הודעה: #19
מה זה ההרכב הזה ..?
אופיר אני לא מבין למה אתה מסונוור מהתוצאה ? אני שמח מאוד על הניצחון הזה אל תטעה, אבל בחיאת זה המקסימום שלנו ? מתגוננים 35 מ מהשער ומנסים לעקוץ עם ערן לוי ? אני מאמין ואוהב כדורגל התקפי ומהיר ויוסי לא משחק ככה. בעיני הכדורגל של נתניה הוא לא משהו לספר בבית.. והוא התחיל להיות נורמלי רק כשאקסברד עבר לאמצע קובי חסן ושלו מנשה נכנסו לקישור ועברנו להרכב יותר התקפי. אם אתה נהנה מהכדורגל הזה תהיה בריא ואני אומר את זה היום כשניצחנו. לגבי הבדלי הכוחות .. אני חושב שרמהש הוכיחה שהיא מוכנה ללאומית.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
26-Mar-2014, 1:00
הודעה: #20
הרכב מעולה שהוכיח את עצמו. יוסי רצה קבוצה לוחמת, שעושה הגנה ורצה וזה מה שניצח את המשחק. עומר פרץ לטעמי היה המצטיין, למרות שבאמת כולם היו גדולים.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים