שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
יוסי מאור, קורא לאוהדים.
22-Mar-2014, 18:33
הודעה: #11
יוסי מאור, קורא לאוהדים.
על סמך תחושה ודברים ששמעתי במהלך העונה. אני לא מאמין שנעבור את ה20 מ שקל.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
22-Mar-2014, 18:53
הודעה: #12
RE: יוסי מאור, קורא לאוהדים.
(22-Mar-2014 18:33)טל.מ כתב:  על סמך תחושה ודברים ששמעתי במהלך העונה. אני לא מאמין שנעבור את ה20 מ שקל.

ממי שמעת? אני בטוח שנעבור את ה20 ונגיע לכיוון ה25 לפחות..
22-Mar-2014, 18:56
הודעה: #13
יוסי מאור, קורא לאוהדים.
קראתי בפורומים שמעתי התבטאויות של יוסי מאור בעיקר (לא נשתגע), קראתי את מה שכתב אייל שהיה מקורב הרבה יותר מכולנו. זה הרושם שנוצר לי. גם בתקציב של 23 מ שקל לא תגרד את הקבוצות שהזכרתי. אני אשמח לטעות, גם לי בא לראות קבוצה שרצה לאליפות אבל אכשהו זה לא נשמע לי הגיוני.

22-Mar-2014, 20:03
הודעה: #14
(22-Mar-2014 17:49)טל.מ כתב:  ובשביל לכוון גבוה מאוד אתה מצפה שהוא ישכיב לפחות 30000 מ שקל לא ..? ואז הציפיות ממך וממני ומכולם הוא שנרכוש לפחות 5000 מנויים וכל משחק בית 12,000 אוהדים, כדי שנהיה חלק מהתקציב . לא ככה ? הביצה והתרנגולת.
חוץ מזה לאיזה תארים אתה בדיוק מכוון ? כל עוד גולדהאר פה מכבי ת״א תזכה בכל שנה. כל עוד שחר פה 50 מ שקל יוזרמו כל שנה למכבי חיפה. מתישהו זה חייב להתרגם לתוצאות. כנל ב״ש. תפנים שאנחנו לא חלק המשחק הזה

כרגיל בקודש אצלך, קורא משהו אחד ומבין משהו אחר.
אני לא מצפה כלום, אני כתבתי מהי שיטת השיווק הטובה ביותר שתביא לאצטדיון כמות גדולה יותר של אוהדים.
עכשיו הכדור בידיים של שגב ושות', עונות סתמיות בליגת העל זה הממוצע הנוכחי + עוד 700 איש נגיד, במשחקים הגדולים עוד 1500 לערך.
הגדלת השקעה+ הגדלת הציפייה תביא לאיצטדיון הרבה יותר אוהדים והרבה יותר מנויים.
22-Mar-2014, 20:05
הודעה: #15
יוסי מאור, קורא לאוהדים.
אל תיתמם.. לא נולדתי אתמול וגם לא שלשום. אתה לא מצפה .. אתה רומז לו ..
טוב שלא כתבת גירוי=מנוי .. והמבין יבין.

22-Mar-2014, 20:12
הודעה: #16
(22-Mar-2014 20:05)טל.מ כתב:  אל תיתמם.. לא נולדתי אתמול וגם לא שלשום. אתה לא מצפה .. אתה רומז לו ..
טוב שלא כתבת גירוי=מנוי .. והמבין יבין.

אני בהחלט רוצה בעלים שמעמיד תקציב גדול, כי מה לעשות כסף וקודם כל כסף זה שם המשחק בארץ ובעולם.
יותר אני לא רוצה להגיע למצב של שנה שעברה של לחיות מהיד לפה עכשיו תבין מה שאתה רוצה.
22-Mar-2014, 20:13
הודעה: #17
יוסי מאור, קורא לאוהדים.
ואם אין כסף ?

22-Mar-2014, 20:20
הודעה: #18
(22-Mar-2014 20:13)טל.מ כתב:  ואם אין כסף ?

עדיין לא הבנת אה?
טוב אז אני אחדד, אני רוצה בעלים שמעמיד תקציב גדול אבל אם הדבר לא מתאפשר אני מסתפק בבעלים שמעמיד תקציב שפוי לפלייאוף עליון מאשר בלי בעלים בכלל שמוביל למאבקי הישרדות וירידת ליגה, אני מקווה שעכשיו זה ברור.
דרך אגב, התקציב של מכבי ת"א הוא בערך 100 מיליון של ב"ש רק 30 מיליון בערך ומכבי ת"א עם כל המיליונים שלה בלי ערן זהבי לא היתה לוקחת השנה אליפות, אז אתה לא חייב להגיע לסדרי הגודל של מכבי ת"א כדי להיאבק על תארים.
22-Mar-2014, 20:26
הודעה: #19
יוסי מאור, קורא לאוהדים.
(22-Mar-2014 20:20)פיליפצוק כתב:  

עדיין לא הבנת אה?
טוב אז אני אחדד, אני רוצה בעלים שמעמיד תקציב גדול אבל אם הדבר לא מתאפשר אני מסתפק בבעלים שמעמיד תקציב שפוי לפלייאוף עליון מאשר בלי בעלים בכלל שמוביל למאבקי הישרדות וירידת ליגה, אני מקווה שעכשיו זה ברור.
דרך אגב, התקציב של מכבי ת"א הוא בערך 100 מיליון של ב"ש רק 30 מיליון בערך ומכבי ת"א עם כל המיליונים שלה בלי ערן זהבי לא היתה לוקחת השנה אליפות, אז אתה לא חייב להגיע לסדרי הגודל של מכבי ת"א כדי להיאבק על תארים.

דבר במספרים. לאיזה תקציב אתה מצפה משגב ומאור ?

22-Mar-2014, 20:42
הודעה: #20
(22-Mar-2014 20:26)טל.מ כתב:  
(22-Mar-2014 20:20)פיליפצוק כתב:  

עדיין לא הבנת אה?

דבר במספרים. לאיזה תקציב אתה מצפה משגב ומאור ?

לא מצפה לכלום בפעם השלישית.
עובדתית, תקציב שפוי לתארים כיום הוא התקציב של ב"ש וחיפה שכפי שאתה רואה לא מבטיח כלום למעט התמודדות שווה וריאלית.
התקציב של מכבי ת"א שליש ממנו הוא לטובת משכורות מנופחות לשחקנים שלא שווים את זה ומבחינתי זריקת כסף לפח.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים