שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 1 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
תוסיפו עוד 4 נק' לפער מהמקום השני
17-Mar-2014, 16:09
הודעה: #11
RE: תוסיפו עוד 4 נק' לפער מהמקום השני
בניגוד לבלדב שחר מביא כסף מהבית מה שבלדב לא עשה אתה מוכן להסביר לי למה הגיס שלו עבד במכבי נתניה?
צטט הודעה זו בתגובה
17-Mar-2014, 16:10
הודעה: #12
אני אישית מעדיף שלא לא יורידו להם נקודות,מעדיף לנסוע לפ״ת מאשר ללוד או לאחי נצרת...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
17-Mar-2014, 16:20
הודעה: #13
(17-Mar-2014 16:09)לואיס מריןןןןןןןןןן כתב:  בניגוד לבלדב שחר מביא כסף מהבית מה שבלדב לא עשה אתה מוכן להסביר לי למה הגיס שלו עבד במכבי נתניה?

בניגוד לשחר, בלדב לא בעלים, לא רצה להיות בעלים ולא הצהיר מעולם שהוא יביא כסף מהבית.

והגיס שלו עובד במכבי נתניה, כי מתחשק לו וכדי שאנשים קטנים אכולי שנאה ישארו ממורמרים.

קרובי המשפחה שלו עבדו בנתניה גם בזמן שהיה לנתניה בעלים פרטיים ששילמו את המשכורות (רן פישל - יועץ מס למשל).

נניח שיאמר היה נותן לאפס כמוך להיות מנכ"ל ואז יום אחד מודיע שהוא עוזב ונותן לך מתנה את המועדון...

מה היית עושה באותו רגע?

ממשכן את הבית לתשלום משכורות כי אתה מחוייב לאוהדים ולרוח הקבוצה? מתפטר, כי אתה לא רוצה לבזבז כסף על המועדון ועל הזין שלך מה קורה אחריך?
מפטר קרובי משפחה שלך שעובדים שם ומביא אנשים זרים? (במקרה שלך, פיטורי קרובי משפחה בוודאי היה משפר את המצב של הקבוצה, כי בטח לא גדלת בואקום)

מפגר אבל אופטימי
17-Mar-2014, 16:34
הודעה: #14
(17-Mar-2014 16:20)אריאל כתב:  
(17-Mar-2014 16:09)לואיס מריןןןןןןןןןן כתב:  בניגוד לבלדב שחר מביא כסף מהבית מה שבלדב לא עשה אתה מוכן להסביר לי למה הגיס שלו עבד במכבי נתניה?

בניגוד לשחר, בלדב לא בעלים, לא רצה להיות בעלים ולא הצהיר מעולם שהוא יביא כסף מהבית.

והגיס שלו עובד במכבי נתניה, כי מתחשק לו וכדי שאנשים קטנים אכולי שנאה ישארו ממורמרים.

קרובי המשפחה שלו עבדו בנתניה גם בזמן שהיה לנתניה בעלים פרטיים ששילמו את המשכורות (רן פישל - יועץ מס למשל).

נניח שיאמר היה נותן לאפס כמוך להיות מנכ"ל ואז יום אחד מודיע שהוא עוזב ונותן לך מתנה את המועדון...

מה היית עושה באותו רגע?

ממשכן את הבית לתשלום משכורות כי אתה מחוייב לאוהדים ולרוח הקבוצה? מתפטר, כי אתה לא רוצה לבזבז כסף על המועדון ועל הזין שלך מה קורה אחריך?
מפטר קרובי משפחה שלך שעובדים שם ומביא אנשים זרים? (במקרה שלך, פיטורי קרובי משפחה בוודאי היה משפר את המצב של הקבוצה, כי בטח לא גדלת בואקום)
שמע זה שאין לך תשובות מקובל עליי אבל זה שאתה מקלל אני נשבע לך אני יתפוס אותך ביציע ..
צטט הודעה זו בתגובה
17-Mar-2014, 16:36
הודעה: #15
(17-Mar-2014 16:10)אלון כתב:  אני אישית מעדיף שלא לא יורידו להם נקודות,מעדיף לנסוע לפ״ת מאשר ללוד או לאחי נצרת...

אם נתניה היתה היום במקומות 3-5 לא היית כותב את זה.
יש כאן פגיעה בעיקרון השיויון, הם היו יכולים למכור שחקנים בינואר ולפתור את הבעיה ולא עשו את זה.
עכשיו לא ניתן למכור להם שחקנים והם גם לא הביאו כסף אז אין סיבה לא לפגוע בהם.
17-Mar-2014, 16:40
הודעה: #16
נכון אבל תחשוב על התחליף. אבו סובחי בליגת העל.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
17-Mar-2014, 16:41
הודעה: #17
אני מקווה מאוד שזה לא יקרה ושהפועל פתח תקווה תהיה העולה השנייה. זה יהיה עצוב אם המועדון הזה ישאר עונה נוספת בליגה הלאומית, מה שעשוי להוביל, אולי, למותה הסופי של האימפריה בכחול. נכון שבשנים האחרונות נשארה מהקבוצה בעיקר גוויה, אבל אני עדיין מעדיף מועדון עם אצטדיון חדש, שמסוגל להביא למשחקים גדולים 5,000 אוהדים, מאשר עוד קבוצה בלי מגרש, בלי קהל, שכנראה תוסיף רק כותרות שליליות בגלל אלימות וגזענות.

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
17-Mar-2014, 16:44
הודעה: #18
(17-Mar-2014 16:41)אבירמבו המכבי כתב:  אני מקווה מאוד שזה לא יקרה ושהפועל פתח תקווה תהיה העולה השנייה. זה יהיה עצוב אם המועדון הזה ישאר עונה נוספת בליגה הלאומית, מה שעשוי להוביל, אולי, למותה הסופי של האימפריה בכחול. נכון שבשנים האחרונות נשארה מהקבוצה בעיקר גוויה, אבל אני עדיין מעדיף מועדון עם אצטדיון חדש, שמסוגל להביא למשחקים גדולים 5,000 אוהדים, מאשר עוד קבוצה בלי מגרש, בלי קהל, שכנראה תוסיף רק כותרות שליליות בגלל אלימות וגזענות.

לא ברור לי הסיומת של מה שכתבת...
גזענות מצד בני לוד? או גזענות כלפי בני לוד?

אם כדי למנוע גזענות נגד בני לוד אתה מעדיף שלא יעלו אז אתה גם בטח הלבשת נשים כמו האמא טליבאן, כדי שגברים לא יתפתו...

אני מעדיף משחק ליד הבית בלוד, בלי הרבה קהל מאשר פקקים ביציאה מהארווה החדשה

מפגר אבל אופטימי
17-Mar-2014, 16:53
הודעה: #19
(17-Mar-2014 16:40)amir כתב:  נכון אבל תחשוב על התחליף. אבו סובחי בליגת העל.

אני חושב על "פייר פליי"
ואם הפועל פ"ת לא מביאה כסף ולא מורידים לה נק', אין כאן "פייר פליי".
17-Mar-2014, 16:56 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Mar-2014 על ידי 16:57 amir.)
הודעה: #20
פייר פליי זה על המגרש מה אשמים השחקנים ו האוהדים שבעל הבית הוא אידיוט?
אני מסכים שתקנון וחוקים צריך לקיים אבל זה בטח לא משחק הוגן.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים