שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
יש לנו פליימקר.
15-Mar-2014, 13:34
הודעה: #31
Re: RE: יש לנו פליימקר.
(15-Mar-2014 13:17)אלון כתב:  
(15-Mar-2014 10:03)yaron73 כתב:  
(15-Mar-2014 9:34)לואיס ראזאק כתב:  מחצית ראשונה מחרידה מהיותר גרועות שאני זוכר, אבל כל הכבוד למזרחי שידע שהוא פישל בענק עם ההרכב הפותח ומיהר לשנות לפני שהיינו מוצאים את עצמנו מסתבכים בענק.

תציג את הדברים נכון יותר:
מזרחי לא פישל בענק בהרכב שפתח במחצית הראשונה , אלא השחקנים ששיחקו בהרכב שפתח במחצית הראשונה הם שפישלו בענק...

בכל מקרה אני מקווה שיוסי מזרחי הסיק את המסקנה שקובי חסן לא צריך ללבוש יותר את החולצה של מכבי נתניה.
כולם היו חלשים במחצית הראשונה ואני לא מחפש אשמים , אבל היה נראה שקובי חסן הוא היחיד שלא רצה בכלל לשחק ולא השקיע כלום ולא בפעם הראשונה השנה.

אני בחיים לא מצטרף לאלה ששורקים בוז לעדי סופר על המשחק הגרוע שלו - כי למרות היכולת הוא משקיע ונותן את הלב. שקובי חסן הותיק ילמד ממנו.

אולי ישמע לכם מוזר מה שאני יאמר,אבל עדי סופר,זה השחקו הראשון שהייתי מחתים לשנה הבאה,לא כי השחקן הכי טוב בקבוצה אלא כי הוא השחקן הכי איכפתי והשחקן עם הלב הכי גדול בקבוצה.אמנם היכולת שלו לא הכי טובה אבל המלחמה והאיכפתיות שלו בניגוד לכל שחקני הקבוצה מקנים לו,לפחות לדעתי,חוזה לשנה הבאה.

כן בתור מה אתה רוצה אותו מגן שמאלי קשר אחורי או נערת עידוד ?
אני לא בעד שריקות בוז לאף שחקן אבל שים לב שהיחידי שמקבל אותן בקביעות זה סופר הקהל לא מטומטם.
יכול לשחק מקסימום במכבי הרצליה או כדוגמתה בטח לא בליגת העל.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
15-Mar-2014, 13:44
הודעה: #32
RE: יש לנו פליימקר.
(15-Mar-2014 13:34)amir כתב:  
(15-Mar-2014 9:34)לואיס ראזאק כתב:  מחצית ראשונה מחרידה מהיותר גרועות שאני זוכר, אבל כל הכבוד למזרחי שידע שהוא פישל בענק עם ההרכב הפותח ומיהר לשנות לפני שהיינו מוצאים את עצמנו מסתבכים בענק.

מזרחי לא פישל בענק בהרכב שפתח במחצית הראשונה , אלא השחקנים ששיחקו בהרכב שפתח במחצית הראשונה הם שפישלו בענק...

בכל מקרה אני מקווה שיוסי מזרחי הסיק את המסקנה שקובי חסן לא צריך ללבוש יותר את החולצה של מכבי נתניה.
כולם היו חלשים במחצית הראשונה ואני לא מחפש אשמים , אבל היה נראה שקובי חסן הוא היחיד שלא רצה בכלל לשחק ולא השקיע כלום ולא בפעם הראשונה השנה.

אני בחיים לא מצטרף לאלה ששורקים בוז לעדי סופר על המשחק הגרוע שלו - כי למרות היכולת הוא משקיע ונותן את הלב. שקובי חסן הותיק ילמד ממנו.

אולי ישמע לכם מוזר מה שאני יאמר,אבל עדי סופר,זה השחקו הראשון שהייתי מחתים לשנה הבאה,לא כי השחקן הכי טוב בקבוצה אלא כי הוא השחקן הכי איכפתי והשחקן עם הלב הכי גדול בקבוצה.אמנם היכולת שלו לא הכי טובה אבל המלחמה והאיכפתיות שלו בניגוד לכל שחקני הקבוצה מקנים לו,לפחות לדעתי,חוזה לשנה הבאה.

אני לא בעד שריקות בוז לאף שחקן אבל שים לב שהיחידי שמקבל אותן בקביעות זה סופר הקהל לא מטומטם.

הקהל סופר מטומטם אם הוא שורק בוז לשחק שהכ נלחם ולשחקן הכי איכפתי בקבוצה בעוד שחוץ ממנו (צלישר וליפניה)יש סגל שכולו מדושן עונג שלא מראה טיפת איכפתיות.וכן הייתי מחתחם אותו בתור שחקן סגל משלים שיכול למלא מקום בכמה עמדות,לא אמרתי שחקן הרכב אבל בתור שחקן סגל בהחלט הייתי מחתים אותו.
The following 2 users Like אלון's post:
yaron73 (1515-0303-2014201420142014), תומר חרוב (1515-0303-2014201420142014)
15-Mar-2014, 13:52
הודעה: #33
קודם כל לא נכון שריקי רול ואקסברד למשל משקיעים לא פחות ממנו אבל אצלהם זה לא בולט על רקע חוסר הכשרון הטוטאלי של סופר שמעבר לזה גם אין לו הבנה מינימלית של המישחק .
אני הייתי רוצה לקוות שבליגת העל יגיעו לפה שחקנים ברמה יותר גבוהה אפילו בספסל אין לו מקום .

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
15-Mar-2014, 15:55 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Mar-2014 על ידי 16:00 פיליפצ'וק.)
הודעה: #34
(15-Mar-2014 13:34)amir כתב:  

אני דווקא שמעתי הרבה מחיאות כפיים כשיצא על ההשקעה שלו.
אין מה לעשות, יש כאלה שיודעים להעריך שחקנים חלשים מקצועית אבל משקיענים לבין כאלה שמעודדים ותומכים בשחקני בית אנטיפתים.
נ.ב: אם כל ההערכה על ההשקעה, אני עדיין לא הייתי לוקח אותו לליגת העל, הוא לא לרמות האלה.

(15-Mar-2014 13:23)טל.מ כתב:  
(15-Mar-2014 13:15)פיליפצוק כתב:  
(15-Mar-2014 13:00)טל.מ כתב:  
(15-Mar-2014 12:49)פיליפצוק כתב:  וזה שחקן שאמור לתת דוגמא והשראה לשחקנים צעירים.
הגנה לא עושה, התקפה לא עושה, נזהר מללכלך את הגרביים והרגליים בתאקלים וכל הזמן מתעסק עם הסרט בשיער.

וואלה בכלל לא הגזמת אה ..? כשהוא נכנס נגד הפועל רג והיינו ב10 שחקנים והוא הוביל את השיוויון חשבת אחרת. הוא לא משחק מספיק ולדעתי פשוט לא בכושר משחק או במין משבר של סוף הקריירה. שלו לא שונה ממנו כרגע. ולבוא ולייחס לו אי אכפתיות אדישות וכו בלי שאתה בכלל יודע זה לא הכי חכם. דרך אגב בשיא הקריירה שלו לא ראיתי אותו יורד לגליצ׳ים או מלכלך את הגרביים. זה סגנון משחקו לטוב ולרע.

כרגיל אין לך מושג.
שכחת גם להאשים את יוסי מזרחי בפציעה/מחלה שלו, אפרופו לא משחק מספיק.
ואם אתה מצדיק/מבין את השכונתיות הזו, אז אל תצפה ליותר מידי מהמועדון הזה.
הגיע הזמן שגם אוהדים כמוך שעוד תקועים בנתניה השכונתית מהקופסא יחליפו דיסקט.

יאללה גאון הדור דפדף הלאה .. חוץ מנחרצות וקשקשנות מדומה עוד לא אמרת דבר חכם. לך תלמד משהו על נפשו של האדם, תחכים , אחרי זה תבוא לבלבל לנו את המח .
האשמתי את מזרחי במשהו בקשר לחסן ?! או שכרגיל אתה מבין את מה שאתה רוצה ..?

"ללכת ללמוד על נפשו של האדם", לא תודה אני רק אוהד כדורגל לא פסיכולוג בגרוש כמוך.
ותגיד לחבר שלך קובי, שילמד משחקן בית "קצת" יותר טוב ממנו שפרש השבוע, איך מסיימים קריירה בקבוצת נעוריו בצורה מכובדת.
15-Mar-2014, 16:03
הודעה: #35
יש לנו פליימקר.
וואלה עכשיו קובי חסן חבר שלי. תגיד אתה מקבל הנחה על מוגבלות שיכלית ? פטור ממס ? ביטוח לאומי ? משהו ...?

דרך אגב סתם קצת שכל .. קובי חסן גדל במכבי נתניה אבל בבוגרים בקושי שיחק בה . מה אתה רוצה ממנו לא ברור לי. משחק חלש ? יש ספסל . נראה לך שהוא שם עליך זין אישית ? תתבע אותו ..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
15-Mar-2014, 16:14
הודעה: #36
(15-Mar-2014 16:03)טל.מ כתב:  וואלה עכשיו קובי חסן חבר שלי. תגיד אתה מקבל הנחה על מוגבלות שיכלית ? פטור ממס ? ביטוח לאומי ? משהו ...?

דרך אגב סתם קצת שכל .. קובי חסן גדל במכבי נתניה אבל בבוגרים בקושי שיחק בה . מה אתה רוצה ממנו לא ברור לי. משחק חלש ? יש ספסל . נראה לך שהוא שם עליך זין אישית ? תתבע אותו ..

"מוגבל שיכלית" כמוני מצפה מ"שחקן בית" עלאק שלא ישתין על קהל שנותן לו סימפתיה ותמיכה, על מאמן שנותן לו כבוד והערכה ועל עוד 10 שחקנים שסומכים עליו בתור קפטן.
15-Mar-2014, 16:15
הודעה: #37
יש לנו פליימקר.
וזה נראה לך שהוא השתין עליך בקשת או שסתם יצא לו משחק חרא עם הכל הפוך ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
15-Mar-2014, 16:18
הודעה: #38
(15-Mar-2014 16:15)טל.מ כתב:  וזה נראה לך שהוא השתין עליך בקשת או שסתם יצא לו משחק חרא עם הכל הפוך ?

מוגבל שיכלית אבל עדיין רואה טוב תודה לאל וגם ישבתי ממש קרוב.
הבנאדם זרק זין מחצית שלמה וגם יוסי ראה את מה שאני ראיתי והעיף אותו במחצית.
15-Mar-2014, 18:41
הודעה: #39
היה נראה אתמול שקובי חסן עושה סוג של שביתה איטלקית.
דרך אגב היה משחק בתחילת העונה (לא זוכר איזה) שקובי חסן הודה אחרי המשחק שהוא לא התאמץ בכוונה והבטיח שהוא לא יעשה את זה שוב. כבר אז היה צריך להעיף אותו מהמועדון.
המשחק היחיד העונה שהוא נלחם והשקיע וגם השווה את התוצאה היה משחק הבית נגד הפועל ר"ג (אולי רצה להוכיח להם משהו) , מעבר לזה כלום.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
15-Mar-2014, 19:41
הודעה: #40
(15-Mar-2014 18:41)yaron73 כתב:  היה נראה אתמול שקובי חסן עושה סוג של שביתה איטלקית.
דרך אגב היה משחק בתחילת העונה (לא זוכר איזה) שקובי חסן הודה אחרי המשחק שהוא לא התאמץ בכוונה והבטיח שהוא לא יעשה את זה שוב. כבר אז היה צריך להעיף אותו מהמועדון.
המשחק היחיד העונה שהוא נלחם והשקיע וגם השווה את התוצאה היה משחק הבית נגד הפועל ר"ג (אולי רצה להוכיח להם משהו) , מעבר לזה כלום.

וואלה???
פעם ראשונה שאני שומע על זה.
אם זה נכון, זה ביזיון שהוא עדיין שחקן של הקבוצה.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים