שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
יש לנו פליימקר.
14-Mar-2014, 21:40
הודעה: #11
RE: יש לנו פליימקר.
אני לא הייתי צריך את המשחק הזה בשביל להבין למה קובי חסן לא מקבל יותר מידי דקות העונה. יש פה הרבה שחשבו שעם קובי חסן זה יראה אחרת, אני מקווה שהמשחק הזה ,בנוסף לעוד כמה אחרים, גרמו להם להבין שיוסי מזרחי יודע מה הוא עושה. האפאטיות ,המשחק העדין וחוסר המוטיבצייה כל כך בולטים אצלו בשבועות האחרונים שלא ברור לי על מה בנו אותם אוהדים.
לגבי היום - מחצית ראשונה זוועה וכל המוסיף גורע. ללא הספק מי ששינו את המשחק הם קאיודה ורול. המהירות שהם הוסיפו למשחק החזירו אותי קצת לימי מוגרבי ועזרא. אין ספק שיש להם הרבה אחוזים בנצחון הזה. גם אקסברד (שגם בו נוטים לזלזל אנשים מסוימים) היה מצוין. תגידו מה שתרצו, הוא חלוץ רחבה לא רע בכלל, במיוחד שבאגפים יש שחקנים מהירים שיודעים להכניס את הכדור פנימה.
מלכה לא היה משהו כי משום מה הוא שיחק בצד ימין של הקישור. לא בדיוק המקום הטבעי שלו.
גם ליפניה לדעתי היה טוב מאד, אפילו במחצית הראשונה הגרועה שלנו. היה ראשון לכל כדור (כמו ברב המשחקים העונה).
לסיכום, מחצית אחת טובה הספיקה, ומעבר לזה גם קיבלנו הוכחה קטנה שגם בלי ערן לוי אפשר לשחק טוב (ובעיקר מהר...) ולנצח.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
14-Mar-2014, 21:50
הודעה: #12
ממש משחק ״ ענק״ יבנה לא דומה לכלום , אקסברד ממשיך להביא קבלות, צלישר מתחיל לגוון את המשחק שלו עם כדורי עומק, וקיודה מה יש להוסיף עם מאמן נורמלי יותר היה רואה יותר דשא, וכולנו היינו נהנים יותר.
14-Mar-2014, 21:58
הודעה: #13
כן אני יודע.... שאנחנו טובים זה היריב שחלש....
אני יודע שקשה לך להוציא מחמאה מהפה אבל המחצית השנייה היתה בהחלט לא רעה ,עם כדורגל מהיר, שערים ומצבים. אתה כנראה באמת צופה ביותר מידי משחקים בליגת האלופות, מה שגורם לך לבוא עם רמת ציפיות שלא קשורה למציאות.
קאיודה היה היום מצוין, אבל קאיודה לא תמיד היה כזה טוב, גם שפתח וגם שעלה מחליף. אני ,בניגוד אליך, סומך על מזרחי שידע מתי לפתוח איתו ומתי לשלב אותו. היום, החילופים של מזרחי גמרו את המשחק גם אם הוא לא "נורמלי" לדעתך.
The following 1 user Likes אופיר34's post:
yaron73 (1515-0303-2014201420142014)
14-Mar-2014, 22:05
הודעה: #14
Re: RE: יש לנו פליימקר.
(14-Mar-2014 21:40)אופיר34 כתב:  אני לא הייתי צריך את המשחק הזה בשביל להבין למה קובי חסן לא מקבל יותר מידי דקות העונה. יש פה הרבה שחשבו שעם קובי חסן זה יראה אחרת, אני מקווה שהמשחק הזה ,בנוסף לעוד כמה אחרים, גרמו להם להבין שיוסי מזרחי יודע מה הוא עושה. האפאטיות ,המשחק העדין וחוסר המוטיבצייה כל כך בולטים אצלו בשבועות האחרונים שלא ברור לי על מה בנו אותם אוהדים.
לגבי היום - מחצית ראשונה זוועה וכל המוסיף גורע. ללא הספק מי ששינו את המשחק הם קאיודה ורול. המהירות שהם הוסיפו למשחק החזירו אותי קצת לימי מוגרבי ועזרא. אין ספק שיש להם הרבה אחוזים בנצחון הזה. גם אקסברד (שגם בו נוטים לזלזל אנשים מסוימים) היה מצוין. תגידו מה שתרצו, הוא חלוץ רחבה לא רע בכלל, במיוחד שבאגפים יש שחקנים מהירים שיודעים להכניס את הכדור פנימה.
מלכה לא היה משהו כי משום מה הוא שיחק בצד ימין של הקישור. לא בדיוק המקום הטבעי שלו.
גם ליפניה לדעתי היה טוב מאד, אפילו במחצית הראשונה הגרועה שלנו. היה ראשון לכל כדור (כמו ברב המשחקים העונה).
לסיכום, מחצית אחת טובה הספיקה, ומעבר לזה גם קיבלנו הוכחה קטנה שגם בלי ערן לוי אפשר לשחק טוב (ובעיקר מהר...) ולנצח.

במחצית השניהאקסברד שיחק מתחת לחלוצים ושתמש בכח שלו לבא מלמטה זה מה ש הביא את השינוי .

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
14-Mar-2014, 22:35
הודעה: #15
יש לנו פליימקר.
כשראיתי את החילופים של מזרחי בחצי חשבתי שהוא התחרפן סופית..
למזלו ולמזל כולנו מתפרצת קטלנית הפכה את המשחק.
תכלס זה לא הרכב שאפשר לרוץ איתו. הבעיה בקישור לא נפתרה עם חסן ומלכה שהיו חלשים מאוד.
במחצית הראשונה עומר פרץ היה לדעתי הכי טוב במגרש, בחצי השני טובול הראה כמה איכויות, והכי מצא חן בעיני שסוף סוף מזרחי שיחק עם קיודה ורול בצדדים ואקסברד באמצע. הבעיה בסיפור הזה היא שוב מי ישחק בקישור . יבנה קבוצה חלשה מאוד ומה שהספיק נגדה לא יספיק נגד יריבות אחרות .
הייתי מציע לנסות את ערן לוי בקישור או מאחורי החלוץ ולשמור לפחות את קיודה ואקסברד במגרש ביחד. אם יש משהו שגמר את המשחק זה המתפרצות והמשחק המהיר .

מרקו רויס - לא מילה גסה !
14-Mar-2014, 23:06
הודעה: #16
(14-Mar-2014 21:58)אופיר34 כתב:  כן אני יודע.... שאנחנו טובים זה היריב שחלש....
אני יודע שקשה לך להוציא מחמאה מהפה אבל המחצית השנייה היתה בהחלט לא רעה ,עם כדורגל מהיר, שערים ומצבים. אתה כנראה באמת צופה ביותר מידי משחקים בליגת האלופות, מה שגורם לך לבוא עם רמת ציפיות שלא קשורה למציאות.
קאיודה היה היום מצוין, אבל קאיודה לא תמיד היה כזה טוב, גם שפתח וגם שעלה מחליף. אני ,בניגוד אליך, סומך על מזרחי שידע מתי לפתוח איתו ומתי לשלב אותו. היום, החילופים של מזרחי גמרו את המשחק גם אם הוא לא "נורמלי" לדעתך.

בכנות , יבנה נראת לך קבוצה!
הכי חלשה שראיתי העונה.
אתה יודע למה החילופים גמרו את המשחק? כי כל מי שהיה במגרש הבין אחרי 10 דקות שיבנה חלשים וקצת מהירות מהאגפים ואתה מפרק אותם, אבל את זה המאמן היה צריך לדעת לפני המשחק(אין סודות היום בכדורגל) ואז היה חוסך לנו חצי ראשון מביש.
לגבי קיודה, הוא שחקן צעיר שצריך בטחון , ובטחון לחלוץ זה כמה משחקים רצופים, ואת זה הוא לא מקבל ממזרחי.
ודרך אגב צלישר קיבל מחמאה, למי שמגיע יקבל.
14-Mar-2014, 23:21 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Mar-2014 על ידי 0:08 טל.מ.)
הודעה: #17
יש לנו פליימקר.
לא הבנתי על מה המחמאה לצלישר אבל בסדר .. אם אני שלו מנשה אני עושה היום חשבון נפש . ומזל טוב למזרחי שהחליט לשחק עם שני קשרים אחוריים. הבעיה היא שסופר שחקן לא טוב מספיק וירין חסן יותר בלם. אם זו המגמה הייתי מציע לו לנסות את ג׳אן וצלישר.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
15-Mar-2014, 0:07
הודעה: #18
אם אני יוסי מזרחי, אני מוציא מהרוטציה לגמרי את שלו מנשה וקובי חסן, אין צורך בהם, הם לא מועילים.
במקומם אפשר להכניס ל-18 שני שחקנים צעירים.
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
yaron73 (1515-0303-2014201420142014)
15-Mar-2014, 2:34
הודעה: #19
אם אני יוסי מזרחי אני לא קורא את הפורום הזה.....
15-Mar-2014, 9:34
הודעה: #20
מחצית ראשונה מחרידה מהיותר גרועות שאני זוכר, אבל כל הכבוד למזרחי שידע שהוא פישל בענק עם ההרכב הפותח ומיהר לשנות לפני שהיינו מוצאים את עצמנו מסתבכים בענק.

אגב, מדובר בניצחון הגדול ביותר עד כה במגרש החדש. מעניין מתי תהיה הפעם הבאה שנעשה תוצאה כזאת בבית (הפעם האחרונה הייתה בקופסא ב0-3 האדיר נגד מכבי ת"א וזה היה במרס... 2012!).
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים