שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ראיתי כרגע את התקציר
12-Mar-2014, 20:48
הודעה: #21
RE: ראיתי כרגע את התקציר
אתם הולכים אחורה מידי.
אני מדבר על היום שאחרי הניצחון מול אשקלון.
עושה רושם שהחגיגות בסיום המשחק והירידה של הבעלים לדשא והחגיגה עם האוהדים, סימנה לשחקנים איפשהוא שהמשימה הסתיימה ומחכים רק למשחק הגביע מול רמה"ש ופה הטעות הגדולה.
אם היכולת הזו תימשך גם בשיש מול יבנה, הקבוצה תעוף גם מול רמה"ש בוודאות.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
תומר חרוב (1212-0303-2014201420142014)
12-Mar-2014, 21:06
הודעה: #22
(12-Mar-2014 19:55)אייל ס כתב:  
(12-Mar-2014 19:46)אופיר34 כתב:  סליחה, אבל את הקטע של המזל אני ממש לא קונה.
קבוצה רק עם מזל לא מובילה את הליגה ב 16 פור. אני יכול להגיד את זה גם על ב"ש ומכבי שמובילות את ליגת העל בפער דומה. הם לא כאלה גדולות, בטח ב"ש.
בטווח הארוך לא המזל הוא זה שמשחק. האיכות המיקצועית היא זאת שקובעת בשורה התחתונה,אחרי 36 מחזורים.
ואני גם לא קונה את זה שיש שחקן אחד שמעלה אותנו ליגה לבד. השחקן הזה בהחלט משמעותי ועושה את ההבדל ,אבל לבד הוא מעלה אותנו ? ממש לא.
חלוקת השערים מתחלקת יפה בין מספר שחקנים. אקסברד, קאיודה, שריקי, שלו הם לא חוטבי עצים למרות שחלקכם חושב אחרת.
והמנטרה היא באמת מנטרה ואם תשאל ,אייל ,את חבריך בהנהלה הם יגידו לך בדיוק מה היתה המטרה שלהם יום אחרי שירדנו.
יוסי מזרחי בחר את השחקנים האלה (וגם אני לא הסכמתי עם כל הבחירות) כי כנראה הוא הבין מה שאנחנו הפרשנים לא כל כך הבנו. אלה השחקנים כנראה שיוכלו לעמוד במטרה שהוצבה. מה היה קורה אם מזרחי היה בוחר שחקנים אחרים, צעירים, נמרצים, עם פחות אגו והקבוצה היום היתה היום במקום 4-6 נגיד ?? מה אז היינו אומרים ? אני אגיד לך - היינו אומרים שכל מה שחשוב זה להעלות את הקבוצה ואיך מזרחי בחר שחקנים בלי ניסיון שלא מסוגלים לשאת את המשא הזה על כתפיהם. ביננו, מה שלא היו מחליטים ביקורת תמיד תהיה.
ואחרון - לגבי התצוגות שלנו. אני יודע שהיום במודה זה לדבר על העליבות ותצוגות הנפל (שבעיקר קורות במחזורים האחרונים), ואני חוזר ואומר , לדעתי אתם מגזימים וכנראה גם מושפעים ממה שקורה מסביב. הקבוצה משחקת זוועה לפרקים, אבל מצד שני , ראינו לא פעם גם מעט כדורגל ופוטנציאל שכן קיים.
ושוב המנטרה - בוא נגיע לגשר ואז נעבור אותו. יש הרבה עבודה שמחכה לכולם בהנחה שהמטרה תושג, ואני מקווה שכבר מתחילים לעבוד מאחורי הקלעים כי כרגע נראה שאנחנו עומדים להשיג את המטרה.
אופיר עזוב ת'קשקשת "חברים בהנהלה"...."בחר ת'שחקנים כי הבין את מה שלא הבנו",מה הוא הבין בסופר/טובול/רול/אברג'יל/קובי חסן/עומר פרץ/שלו מנשה/ליאור ג'אן ואחרים שאנחנו לא הבנו?

בוקר טוב, זה מה שאני שואל מתחילת העונה !!!
12-Mar-2014, 21:18
הודעה: #23
(12-Mar-2014 21:06)Shaul כתב:  
(12-Mar-2014 19:55)אייל ס כתב:  
(12-Mar-2014 19:46)אופיר34 כתב:  סליחה, אבל את הקטע של המזל אני ממש לא קונה.
קבוצה רק עם מזל לא מובילה את הליגה ב 16 פור. אני יכול להגיד את זה גם על ב"ש ומכבי שמובילות את ליגת העל בפער דומה. הם לא כאלה גדולות, בטח ב"ש.
בטווח הארוך לא המזל הוא זה שמשחק. האיכות המיקצועית היא זאת שקובעת בשורה התחתונה,אחרי 36 מחזורים.
ואני גם לא קונה את זה שיש שחקן אחד שמעלה אותנו ליגה לבד. השחקן הזה בהחלט משמעותי ועושה את ההבדל ,אבל לבד הוא מעלה אותנו ? ממש לא.
חלוקת השערים מתחלקת יפה בין מספר שחקנים. אקסברד, קאיודה, שריקי, שלו הם לא חוטבי עצים למרות שחלקכם חושב אחרת.
והמנטרה היא באמת מנטרה ואם תשאל ,אייל ,את חבריך בהנהלה הם יגידו לך בדיוק מה היתה המטרה שלהם יום אחרי שירדנו.
יוסי מזרחי בחר את השחקנים האלה (וגם אני לא הסכמתי עם כל הבחירות) כי כנראה הוא הבין מה שאנחנו הפרשנים לא כל כך הבנו. אלה השחקנים כנראה שיוכלו לעמוד במטרה שהוצבה. מה היה קורה אם מזרחי היה בוחר שחקנים אחרים, צעירים, נמרצים, עם פחות אגו והקבוצה היום היתה היום במקום 4-6 נגיד ?? מה אז היינו אומרים ? אני אגיד לך - היינו אומרים שכל מה שחשוב זה להעלות את הקבוצה ואיך מזרחי בחר שחקנים בלי ניסיון שלא מסוגלים לשאת את המשא הזה על כתפיהם. ביננו, מה שלא היו מחליטים ביקורת תמיד תהיה.
ואחרון - לגבי התצוגות שלנו. אני יודע שהיום במודה זה לדבר על העליבות ותצוגות הנפל (שבעיקר קורות במחזורים האחרונים), ואני חוזר ואומר , לדעתי אתם מגזימים וכנראה גם מושפעים ממה שקורה מסביב. הקבוצה משחקת זוועה לפרקים, אבל מצד שני , ראינו לא פעם גם מעט כדורגל ופוטנציאל שכן קיים.
ושוב המנטרה - בוא נגיע לגשר ואז נעבור אותו. יש הרבה עבודה שמחכה לכולם בהנחה שהמטרה תושג, ואני מקווה שכבר מתחילים לעבוד מאחורי הקלעים כי כרגע נראה שאנחנו עומדים להשיג את המטרה.
אופיר עזוב ת'קשקשת "חברים בהנהלה"...."בחר ת'שחקנים כי הבין את מה שלא הבנו",מה הוא הבין בסופר/טובול/רול/אברג'יל/קובי חסן/עומר פרץ/שלו מנשה/ליאור ג'אן ואחרים שאנחנו לא הבנו?

בוקר טוב, זה מה שאני שואל מתחילת העונה !!!

השמות האלה נראו לכולנו בתחילת העונה גלאקטיקוס!
עכשיו כצפוי באזורנו יש את "החכמים הגדולים" בדיעבד שמבקרים ומיתממים.
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
אלון (1212-0303-2014201420142014)
12-Mar-2014, 21:25
הודעה: #24
משה,היחיד מכל השמות האלו שקיוויתי שיעשה מעשה השנה היה קובי חסן,לגבי רול קיוויתי ע"ס העונה האחרונה שלו בנצרת(ולא שראיתי אותו)שמדובר בגניבה,אברג'יל היה אלמוני ונשאר כזה,עומר פרץ ביקש לפני שנה וחצי צ'אנס שנגמר לפני שנה,לגבי ליאור ג'אן לא החזקתי מעולם ואיכזב אותי שהגיע על המשבצת של בן ואפשר כך לעבור שחקן/שחקן...והאמת שזה לא התפקיד שלנו לעשות סקאוטינג,יש מאמן שיש לו תקציב שחקנים והוא אמור לבחור את הנכונים והטובים על פי שיטת המשחק שלו.
12-Mar-2014, 21:30
הודעה: #25
(12-Mar-2014 21:18)פיליפצוק כתב:  השמות האלה נראו לכולנו בתחילת העונה גלאקטיקוס!

בדיוק.
השמות האלה לגיטימים פלוס לליגה לאומית והתוצאות מדברות בעד עצמן.
אתה מבין, פתאום שחקני ליגת על כמו שלו, טובול וז'אן לא מתאימים.
קבלן עליות ויקיר האוהדים קובי חסן לא מתאים
מלך השערים של נצרת עילית לא מתאים

עשו לי טובה, מישהו צריך לקבל החלטות לפני תחילת העונה ולבחור את השחקנים המתאימים לטעמו לסגל הקבוצה. לבוא ולהגיד היום זה לא מתאים וההוא לא מתאים זה מאד קל. אף פעם אין 100% פגיעה בשום קבוצה. נכון להיום מזרחי פגע ברב הבחירות שלו איך שלא תהפכו את זה.
12-Mar-2014, 21:38
הודעה: #26
(12-Mar-2014 21:30)אופיר34 כתב:  
(12-Mar-2014 21:18)פיליפצוק כתב:  השמות האלה נראו לכולנו בתחילת העונה גלאקטיקוס!

בדיוק.

עשו לי טובה, מישהו צריך לקבל החלטות לפני תחילת העונה ולבחור את השחקנים המתאימים לטעמו לסגל הקבוצה. לבוא ולהגיד היום זה לא מתאים וההוא לא מתאים זה מאד קל. אף פעם אין 100% פגיעה בשום קבוצה. נכון להיום מזרחי פגע ברב הבחירות שלו איך שלא תהפכו את זה.

חוץ מאוהד לויטה וערן לוי,במי הוא פגע?
12-Mar-2014, 21:41
הודעה: #27
תגידו לא נמאס לכם לחפור באותן נושא חודשיים הרי המשימה תושג בקרוב המאמן שעמד בה ממשיך וכבר מתכנן עם ההנהלה את העונה הבאה מי שאיכזב כנראה לא ימשיך נקווה שנילמדו הלקחים ואם לא אז יהיה זמן לתקן בתנועה בשביל מה הקשקשת הזאת בואו נראה קודם את התקציב את היעדים לעונה הבאה מי הולך ומי בא יהיה עוד הרבה אש לירות תשאירו משהו להמשך.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
12-Mar-2014, 21:43
הודעה: #28
(12-Mar-2014 21:38)אייל ס כתב:  

בדיוק.

בסופר וטובולBig Grin
צטט הודעה זו בתגובה
12-Mar-2014, 21:48
הודעה: #29
(12-Mar-2014 21:38)אייל ס כתב:  

בדיוק.

בליפנייה, בקאיודה, באקסברד, בטופי, ברול.....
ולפני שאתם קופצים..... כן, חלקם לא מתאימים לליגת העל וחלקם הגעילו במשחקים מסוימים, אבל ביחס לאיכות השחקנים של הליגה הזאת הם בהחלט מתאימים לטובת השגת המטרה.
12-Mar-2014, 21:55 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Mar-2014 על ידי 21:56 פיליפצ'וק.)
הודעה: #30
הוא לא פגע באף אחד בכל מה שקשור לרמת כדורגל משובחת והנאה.
הוא פגע בענק בכולם בכל מה שקשור להבאת נקודות ועליית ליגה וזה מה שדרשו ממנו וזה מה שהקהל, המועדון, התקשורת ומי לא בעצם רצה בסופה של העונה המגעילה הזו.
בשנה הבאה הוא חייב לנו פיצוי מבחינת איכות הכדורגל ואני מאמין שהוא יפצה.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים