שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ראיתי כרגע את התקציר
12-Mar-2014, 19:00
הודעה: #11
RE: ראיתי כרגע את התקציר
(12-Mar-2014 18:44)אופיר34 כתב:  יש יתרונות וחסרונות למצב שבו קבוצה בליגה הישראלית מובילה בפער 16 על הליגה.
החסרון הגדול זה הזחיחות ונפילת המתח שיש לשחקנים ישראלים במצב כזה. את זה כנראה שלא נוכל לשנות כל כך מהר.
השאלה אם עדיף להוביל את הליגה ב 2-3 נקודות ולחיות בחרדות עד המחזור האחרון או להיות גדולים על הליגה ולהוביל בפור ענק כמו היום.
עם כל החסרונות אני מעדיף את האופציה השנייה.

גם אני מעדיף את השנייה...אך אין ספק שמשבוע לשבוע זריקת הזין גדולה יותר ומישהו צריך לתת את הדעת על כך...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
12-Mar-2014, 19:04
הודעה: #12
(12-Mar-2014 18:44)אופיר34 כתב:  יש יתרונות וחסרונות למצב שבו קבוצה בליגה הישראלית מובילה בפער 16 על הליגה.
החסרון הגדול זה הזחיחות ונפילת המתח שיש לשחקנים ישראלים במצב כזה. את זה כנראה שלא נוכל לשנות כל כך מהר.
השאלה אם עדיף להוביל את הליגה ב 2-3 נקודות ולחיות בחרדות עד המחזור האחרון או להיות גדולים על הליגה ולהוביל בפור ענק כמו היום.

אופיר הבעיה שלנו היא לא זחיחות,
אנחנו לא ניראים טוב מהמשחק הראשון
היה לנו המון מזל בלא מעט משחקים ולכן צברנו את כמות הנקודות שצברנו
כשהדולקות אחרינו איבדו נקודות בצורה סידרתית
אני משתדל להיות מאופק בתגובותי,בגלל ההתיחסות לדברי של הקוראים בפורום ואחרים..
לו מכבי נתניה היתה הביזנס שלי(ומצבי הכספי היה מותנה ביכולת המקצועית של השחקנים מתחילת העונה),הייתי מוטרד מאוד מעתידו הכלכלי.
קל לנו לחזור על המנטרה שיוסי מזרחי קיבל משימה לעלות את הקבוצה והוא עומד בהצלחה באותה משימה,אסור לנו להתעלם מבחירת השחקנים,מהתצוגה על המגרש,מכושרם הגופני,מבחירת ה11,מהחילופים ובעיקר מתצוגות הנפל במרבית המשחקים.
The following 1 user Likes אייל ס's post:
Shaul (1212-0303-2014201420142014)
12-Mar-2014, 19:13 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Mar-2014 על ידי 19:23 פיליפצ'וק.)
הודעה: #13
(12-Mar-2014 19:04)אייל ס כתב:  

אופיר הבעיה שלנו היא לא זחיחות,
אנחנו לא ניראים טוב מהמשחק הראשון
היה לנו המון מזל בלא מעט משחקים ולכן צברנו את כמות הנקודות שצברנו
כשהדולקות אחרינו איבדו נקודות בצורה סידרתית
אני משתדל להיות מאופק בתגובותי,בגלל ההתיחסות לדברי של הקוראים בפורום ואחרים..
לו מכבי נתניה היתה הביזנס שלי(ומצבי הכספי היה מותנה ביכולת המקצועית של השחקנים מתחילת העונה),הייתי מוטרד מאוד מעתידו הכלכלי.
קל לנו לחזור על המנטרה שיוסי מזרחי קיבל משימה לעלות את הקבוצה והוא עומד בהצלחה באותה משימה,אסור לנו להתעלם מבחירת השחקנים,מהתצוגה על המגרש,מכושרם הגופני,מבחירת ה11,מהחילופים ובעיקר מתצוגות הנפל במרבית המשחקים.

לא מסכים איתך, לא היה כדורגל מרהיב, אבל היתה עמידה נכונה על המגרש, טקטיקה, מחויבות, נחישות, ניסיון ואיכות שבאה לידי ביטוי.
במשחקים האחרונים כל הדברים האלו נעלמו במיוחד לגבי החוליה האחורית.
12-Mar-2014, 19:16
הודעה: #14
ולכן אחרי שכולנו מסכימים שיש לנו כוכב אחד והרבה פועלים שחורים ברמה כזו או אחרת , כדאי שמישהו יהפוך שולחן כדי להזיר את הלחם והחמאה שחיינו עליה עד עכשיו.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
12-Mar-2014, 19:23
הודעה: #15
משה,אני אפתיע אותך ולמרות "הדם הרע" שהיה ביננו בעבר,אני מאוד מכבד ומעריך את השינוי שעשית ואת ההשתדלות על מנת לא לשרוף את הפיוז מפעם לפעם.
ואם בעבר דעותייך היו שונות משלי מצד אחד,הם הפעם שונות מהצד השני...
צר לי לומר(וממש צר וכואב לי), מהמשחק הראשון לא ראיתי את כל מה שאתה ראית ואם ננתח משחק אחרי משחק מתחילת העונה,נגלה מעט מאוד נקודות אור מקצועיות והרבה מאוד התבשמות בצבירת נקודות ובמיקום.
12-Mar-2014, 19:46
הודעה: #16
סליחה, אבל את הקטע של המזל אני ממש לא קונה.
קבוצה רק עם מזל לא מובילה את הליגה ב 16 פור. אני יכול להגיד את זה גם על ב"ש ומכבי שמובילות את ליגת העל בפער דומה. הם לא כאלה גדולות, בטח ב"ש.
בטווח הארוך לא המזל הוא זה שמשחק. האיכות המיקצועית היא זאת שקובעת בשורה התחתונה,אחרי 36 מחזורים.
ואני גם לא קונה את זה שיש שחקן אחד שמעלה אותנו ליגה לבד. השחקן הזה בהחלט משמעותי ועושה את ההבדל ,אבל לבד הוא מעלה אותנו ? ממש לא.
חלוקת השערים מתחלקת יפה בין מספר שחקנים. אקסברד, קאיודה, שריקי, שלו הם לא חוטבי עצים למרות שחלקכם חושב אחרת.
והמנטרה היא באמת מנטרה ואם תשאל ,אייל ,את חבריך בהנהלה הם יגידו לך בדיוק מה היתה המטרה שלהם יום אחרי שירדנו.
יוסי מזרחי בחר את השחקנים האלה (וגם אני לא הסכמתי עם כל הבחירות) כי כנראה הוא הבין מה שאנחנו הפרשנים לא כל כך הבנו. אלה השחקנים כנראה שיוכלו לעמוד במטרה שהוצבה. מה היה קורה אם מזרחי היה בוחר שחקנים אחרים, צעירים, נמרצים, עם פחות אגו והקבוצה היום היתה היום במקום 4-6 נגיד ?? מה אז היינו אומרים ? אני אגיד לך - היינו אומרים שכל מה שחשוב זה להעלות את הקבוצה ואיך מזרחי בחר שחקנים בלי ניסיון שלא מסוגלים לשאת את המשא הזה על כתפיהם. ביננו, מה שלא היו מחליטים ביקורת תמיד תהיה.
ואחרון - לגבי התצוגות שלנו. אני יודע שהיום במודה זה לדבר על העליבות ותצוגות הנפל (שבעיקר קורות במחזורים האחרונים), ואני חוזר ואומר , לדעתי אתם מגזימים וכנראה גם מושפעים ממה שקורה מסביב. הקבוצה משחקת זוועה לפרקים, אבל מצד שני , ראינו לא פעם גם מעט כדורגל ופוטנציאל שכן קיים.
ושוב המנטרה - בוא נגיע לגשר ואז נעבור אותו. יש הרבה עבודה שמחכה לכולם בהנחה שהמטרה תושג, ואני מקווה שכבר מתחילים לעבוד מאחורי הקלעים כי כרגע נראה שאנחנו עומדים להשיג את המטרה.
12-Mar-2014, 19:55
הודעה: #17
(12-Mar-2014 19:46)אופיר34 כתב:  סליחה, אבל את הקטע של המזל אני ממש לא קונה.
קבוצה רק עם מזל לא מובילה את הליגה ב 16 פור. אני יכול להגיד את זה גם על ב"ש ומכבי שמובילות את ליגת העל בפער דומה. הם לא כאלה גדולות, בטח ב"ש.
בטווח הארוך לא המזל הוא זה שמשחק. האיכות המיקצועית היא זאת שקובעת בשורה התחתונה,אחרי 36 מחזורים.
ואני גם לא קונה את זה שיש שחקן אחד שמעלה אותנו ליגה לבד. השחקן הזה בהחלט משמעותי ועושה את ההבדל ,אבל לבד הוא מעלה אותנו ? ממש לא.
חלוקת השערים מתחלקת יפה בין מספר שחקנים. אקסברד, קאיודה, שריקי, שלו הם לא חוטבי עצים למרות שחלקכם חושב אחרת.
והמנטרה היא באמת מנטרה ואם תשאל ,אייל ,את חבריך בהנהלה הם יגידו לך בדיוק מה היתה המטרה שלהם יום אחרי שירדנו.
יוסי מזרחי בחר את השחקנים האלה (וגם אני לא הסכמתי עם כל הבחירות) כי כנראה הוא הבין מה שאנחנו הפרשנים לא כל כך הבנו. אלה השחקנים כנראה שיוכלו לעמוד במטרה שהוצבה. מה היה קורה אם מזרחי היה בוחר שחקנים אחרים, צעירים, נמרצים, עם פחות אגו והקבוצה היום היתה היום במקום 4-6 נגיד ?? מה אז היינו אומרים ? אני אגיד לך - היינו אומרים שכל מה שחשוב זה להעלות את הקבוצה ואיך מזרחי בחר שחקנים בלי ניסיון שלא מסוגלים לשאת את המשא הזה על כתפיהם. ביננו, מה שלא היו מחליטים ביקורת תמיד תהיה.
ואחרון - לגבי התצוגות שלנו. אני יודע שהיום במודה זה לדבר על העליבות ותצוגות הנפל (שבעיקר קורות במחזורים האחרונים), ואני חוזר ואומר , לדעתי אתם מגזימים וכנראה גם מושפעים ממה שקורה מסביב. הקבוצה משחקת זוועה לפרקים, אבל מצד שני , ראינו לא פעם גם מעט כדורגל ופוטנציאל שכן קיים.
ושוב המנטרה - בוא נגיע לגשר ואז נעבור אותו. יש הרבה עבודה שמחכה לכולם בהנחה שהמטרה תושג, ואני מקווה שכבר מתחילים לעבוד מאחורי הקלעים כי כרגע נראה שאנחנו עומדים להשיג את המטרה.
אופיר עזוב ת'קשקשת "חברים בהנהלה"...."בחר ת'שחקנים כי הבין את מה שלא הבנו",מה הוא הבין בסופר/טובול/רול/אברג'יל/קובי חסן/עומר פרץ/שלו מנשה/ליאור ג'אן ואחרים שאנחנו לא הבנו?
The following 1 user Likes אייל ס's post:
Shaul (1212-0303-2014201420142014)
12-Mar-2014, 20:09
הודעה: #18
נעלה ליגה כך או כך,עד אז הכדורגל לא יהיה טוב למעט משחק או שתיים ליאוף נגד פתח תקווה או בני לוד שהשחקנים יתנו את ה100% שלהם,וראינו את זה בשני המשחקים נגד פתח תקווה ככה שיש פוטנציאל לכדורגל יפה איכותי ויעיל,הבעיה היא שהשחקנים עצלנים ורובם מבוגרים שלא רצים על המגרש והפער גורם לשאננות.
הם צריכים איזה זעזוע שיתחילו להתעורר .
The following 1 user Likes רון סאבן1's post:
yaron73 (1313-0303-2014201420142014)
12-Mar-2014, 20:10
הודעה: #19
(12-Mar-2014 19:55)אייל ס כתב:  אופיר עזוב ת'קשקשת "חברים בהנהלה"...."בחר ת'שחקנים כי הבין את מה שלא הבנו",מה הוא הבין בסופר/טובול/רול/אברג'יל/קובי חסן/עומר פרץ/שלו מנשה/ליאור ג'אן ואחרים שאנחנו לא הבנו?

אייל, "החברים בהנהלה" לא נאמר על מנת להקניט כמובן, אלא בכדי להדגיש את הקטע שאנשים שאתה מכיר וסומך עליהם (ואמרת את זה לא פעם) החליטו שהדבר הכי חשוב זה שהקבוצה לא תתקע בליגת פח הזאת יותר משנה.

לגבי השחקנים שהזכרת - כן, מסכים שכמעט כל השמות האלה לא צריכים להמשיך בהנחה שנעלה, אבל לטובת המשימה שהוגדרה כנראה שהם מתאימים מספיק.
12-Mar-2014, 20:15
הודעה: #20
(12-Mar-2014 20:10)אופיר34 כתב:  
(12-Mar-2014 19:55)אייל ס כתב:  אופיר עזוב ת'קשקשת "חברים בהנהלה"...."בחר ת'שחקנים כי הבין את מה שלא הבנו",מה הוא הבין בסופר/טובול/רול/אברג'יל/קובי חסן/עומר פרץ/שלו מנשה/ליאור ג'אן ואחרים שאנחנו לא הבנו?

אייל, "החברים בהנהלה" לא נאמר על מנת להקניט כמובן, אלא בכדי להדגיש את הקטע שאנשים שאתה מכיר וסומך עליהם (ואמרת את זה לא פעם) החליטו שהדבר הכי חשוב זה שהקבוצה לא תתקע בליגת פח הזאת יותר משנה.

לגבי השחקנים שהזכרת - כן, מסכים שכמעט כל השמות האלה לא צריכים להמשיך בהנחה שנעלה, אבל לטובת המשימה שהוגדרה כנראה שהם מתאימים מספיק.

סומך באיזה עיניין? על יושרם סומך ב100%
על הפיקוח המקצועי שלהם על המאמן/על נתינת יד חופשית/על החתמת השחקנים והאופציות/על מה שאנחנו רואים כל שבוע על המגרש,יש לי לא מעט השגות.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים