סקר: מה עדיף, הישארות בקופסא והישארות בליגת העל או מעבר לבית המקדש וידידה (זמנית?) לליגה השניה
קופסת ההפתעות, אין על הנוסטלגיה וההרתעה
חדש מפני ישן תוציאו, נחזור לליגת העל גם בבונבוניירה של מרים
[צפה בתוצאות]
הערה: זהו סקר ציבורי,משתמשים אחרים יוכלו לראות למה הצבעת.
שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
סקר
15-Aug-2013, 8:20
הודעה: #1
סקר
האם עדיף המעבר לבית המקדש וירידת ליגה מהישארות עשור נוסף בקופסא

מפגר אבל אופטימי
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
15-Aug-2013, 9:06
הודעה: #2
Re: סקר
קופסה.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
15-Aug-2013, 9:12
הודעה: #3
RE: סקר
מעדיף לרדת עשר ליגות ולחזור לקופסא היום.
15-Aug-2013, 9:28
הודעה: #4
שאלה קשה אין לי תשובה הלוואי והיה אפשר לעשות את משחקי הבית בקופסא ואת משחקי החוץ באיצטדיון...
15-Aug-2013, 9:49
הודעה: #5
(15-Aug-2013 9:28)דוד חטב כתב:  שאלה קשה אין לי תשובה הלוואי והיה אפשר לעשות את משחקי הבית בקופסא ואת משחקי החוץ באיצטדיון...

לצערי הקופסא לא רלונטית,יכול להיות שלפחות אם היינו פותחים שם את העונה,סיום העונה היה נראה אחרת...
אבל יש לי רעיון...להעביר את הטריבונות מהקופסא לשפירא..לפחות שם הולך לנו בינתיים... Tongue
15-Aug-2013, 12:33
הודעה: #6
ידידיי, אם לא תתנתקו מהשכונה השכונה תדבק בכם....
תם עידן הקופסא וטוב שכך וחבל שזה לא קרה לפני 10 שנים. ויסלחו לי כל הרומנטיקנים ובעלי האמונות הטפלות, אבל קבוצה עם שאיפות שרוצה לחזור לימיה הגדולים חייבת מתקן ראוי שיהיה כיף לשחק בו ועוד יותר כיף להגיע אליו (כמובן אחרי שידאגו לדרכי גישה נורמלים...).
אני נהנה מכל רגע באיצטדיון הזה (אומנם לא מהכדורגל עדיין אבל מכל מה שמסביב כן...) והקופסא מבחינתי היא עוד פיסת היסטוריה שצריך לזכור ולשמר. לחזור אליה ? בחיים לא !
The following 2 users Like אופיר34's post:
nitzan (1515-0808-2013201320132013), עדיאלבז (1717-0808-2013201320132013)
15-Aug-2013, 18:28
הודעה: #7
(15-Aug-2013 12:33)אופיר34 כתב:  ידידיי, אם לא תתנתקו מהשכונה השכונה תדבק בכם....
תם עידן הקופסא וטוב שכך וחבל שזה לא קרה לפני 10 שנים. ויסלחו לי כל הרומנטיקנים ובעלי האמונות הטפלות, אבל קבוצה עם שאיפות שרוצה לחזור לימיה הגדולים חייבת מתקן ראוי שיהיה כיף לשחק בו ועוד יותר כיף להגיע אליו (כמובן אחרי שידאגו לדרכי גישה נורמלים...).
אני נהנה מכל רגע באיצטדיון הזה (אומנם לא מהכדורגל עדיין אבל מכל מה שמסביב כן...) והקופסא מבחינתי היא עוד פיסת היסטוריה שצריך לזכור ולשמר. לחזור אליה ? בחיים לא !

צודק בכל מילה.
15-Aug-2013, 19:02
הודעה: #8
צודק ועוד פעם צודק
15-Aug-2013, 20:13
הודעה: #9
Re: RE: סקר
(15-Aug-2013 12:33)אופיר34 כתב:  ידידיי, אם לא תתנתקו מהשכונה השכונה תדבק בכם....

אל תגיד שאתה לא מתגעגע לישיבה במדרגות...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
15-Aug-2013, 21:33
הודעה: #10
מתגעגע בהחלט אבל היתה לי שנה שלמה להסתגל למושב המפואר....
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים