שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הרכב הקבוצה למשחק
11-Mar-2014, 9:37
הודעה: #41
הרכב הקבוצה למשחק
לאופיר - אתה היית במשחק אז אין ספק שאני שלא היה לא יכול להגיד כלום על תפקוד שחקן כזה או אחר.
אבל אם תקרא את הדברים של שאול שוב בלי עצבים ובלי הצורך שמבעבע בך לדברר את מכבי נתניה תבין שהוא צודק. אנחנו רואים את אותה קבוצה כל שבוע, כל מי שרואה אותה מבחוץ כלומר בטלוויזיה פעם ב ואני מתכוון לחברים שלי או אנשים שאני מדבר איתם על כדורגל כולם אומרים לי את אותו הדבר, לא חשבנו שהם כאלה חלשים.
ההסבר למה אנחנו מובילים בכזה פער תלוי לדעתי בפחד שהקבוצות שיחקו מולנו בשליש הראשון. בשליש השני כולם כבר הבינו שאנחנו לא כאלה מפחידים ואם תוקפים אותנו גם מבקיעים והאמת שדי בקלות.
לגבי מאמן - אמרתי גם לפני שבועיים פה. גם אני חושב שבנאדו הוא מאמן שיכול להצליח איתנו למרות שהייתי נמנע ממנו בשנת בנייה, כלומר בשנה הבאה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
11-Mar-2014, 9:42
הודעה: #42
Re: RE: הרכב הקבוצה למשחק
(11-Mar-2014 9:37)אבירמבו המכבי כתב:  אני מת להיות פעם אחת באימון של הקבוצה, כדי לראות מה הם עושים. לא הגיוני שאין שום שיפור, בשום מאפיין של המשחק, מפתיחת העונה. ואיזו מחשבה עברה ליוסי מזרחי בראש כשהוא הביא את בן מלכה? "בוא ניקח שאחטה ונחשוב... אין לי משחק אגפים, אין לי מרכז שדה, יש לו חוד של מחמיצנים... אני יודע - נביא עוד שחקן התקפי איטי שינווט את המשחק לשום מקום במסירות סתמיות".

ועם כמה שאנחנו גרועים ועם שופט שהימר על המשחק, הם לא הצליחו לנצח אותנו. איזו ליגה פח זבל. כמה כסף שופכים בליגה הזאת על כלום. ראיתם את הרופא של הפועל עפולה? גם אם שחקן ימות, יש סיכוי שהמשיח יגיע ויחייה אותו לפני שהוא יגיע.

אבל אחלה רדיו יש לכם שם ממש נהניתי מהשידור מקצועי שולט רהוט איפה הם ואיפה 90 אף אם .

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
11-Mar-2014, 9:48
הודעה: #43
RE: הרכב הקבוצה למשחק
מדובר באנשים שקדנים ומקצועיים. אני משחק איתם קט-רגל לפחות פעם בשבוע ונהנה להיות בחברתם.

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
11-Mar-2014, 9:54
הודעה: #44
Re: RE: הרכב הקבוצה למשחק
(11-Mar-2014 9:48)אבירמבו המכבי כתב:  מדובר באנשים שקדנים ומקצועיים. אני משחק איתם קט-רגל לפחות פעם בשבוע ונהנה להיות בחברתם.

לפחות בשמי תימסור להם שנהנתי לשמוע אותם דרך אגב מה הם אומרים על מכבי נתניה? אתמול שמעתי אכזבה כללית מהיכולת למרות שגם הם אומרים שאת המטרה מיזרחי משיג.

11-Mar-2014, 10:09
הודעה: #45
אייל ס למה לחפש מתחת לפנס.
ללכת רק על צוות אימון זר. משהו שמע על אוסקר לפני שהגיע?
אני בטוח שבליגה השניה בספרד או בגרמניה מסתובבים מאמנים בעלות נורמלית שיכולים לתת הרבה יותר ממאמני השכונה הישראלים.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
11-Mar-2014, 10:15
הודעה: #46
(11-Mar-2014 7:48)אייל ס כתב:  הכל נכון,קבוצה זקנה/משחק לא אטרקטיבי/הרכב לא ברור/אין כושר מתחילת העונה/חילופים שהיו נחסכים לו ההרכב מראש היה מיוצב ועוד ועוד ועוד
שמביטים ימינה ושמאלה לפוטנציאל הקיים בליגה הישראלית לקבוצה בתקציב של 20 מיליון ש"ח,יש מאמן אחר שהייתם רוצים לראות על הקווים?
ישבתי אתמול עם איש מקצוע מהשורה הראשונה שאוהד את הקבוצה משחר נעוריו ואחרי שקיטרנו אחד על כתפי השני,נזרקה השאלה לחלל האוויר....חפרנו והעלנו והורדנו ופרקנו ואין פוטנציאל מאמנים אטרקטיבי ואינטילגנטי בישראל.
השם היחיד שבהכנה נכונה יכול בעתיד להיות מאמן(ואני במקומו הייתי הולך להיות היום עוזר של מאמן גדול או לעבוד מתחת למנג'ר ספורטיבי),זה אריק בנאדו.
אלישע כבר לא רלוונטי ורן בן שימעון כניראה זה לא מה שחשבנו ואיש מכם לא היה רוצה את בלבול והבן דוד של טל בנין לא ברור ורוני לוי בעלויות שלו כניראה גדול על נתניה ועטר מיצה עצמו בנתניה,שכחתי מישהו?

הוא שאמרתי. כולם חאפרים. אנחנו צריכים חאפר מעל הממוצע וקצת מזל.
בכדורסל יש לנו מאמנים טובים בכדורגל מורה לספורט משודרג.
יש בידיעות השבוע כתבה וניתוח מקצועי על גארדיולה. האם הדברים שהוא הנחיל כל כך קשים ליישום? חייבים את מסי בשביל זה? צאו ולימדו, השתלמו, יישמו. אבל למה, באם כל יום שעה וחצי שעתיים והמשכורת דופקת. ואם נכשלת? תמיד יבוא פראייר אחר שיקח אותך. רק תחכה קצת.
11-Mar-2014, 10:17
הודעה: #47
(11-Mar-2014 10:09)חזום חזום כתב:  אייל ס למה לחפש מתחת לפנס.
ללכת רק על צוות אימון זר. משהו שמע על אוסקר לפני שהגיע?
אני בטוח שבליגה השניה בספרד או בגרמניה מסתובבים מאמנים בעלות נורמלית שיכולים לתת הרבה יותר ממאמני השכונה הישראלים.

לקבוצה ב20 מיליון ש"ח שרוצה תקציב שחקנים ב9/10 מיליון ש"ח לא נשאר כסף לצוות אימון זר
להערכתי צוות האימון של מזרחי שכולל מאמן/עוזר/מאמן כושר/מאמן שוערים עולה כולל הכל קרוב ל2 מיליון ש"ח בשנה.
11-Mar-2014, 10:27 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Mar-2014 על ידי 10:27 טל.מ.)
הודעה: #48
הרכב הקבוצה למשחק
בעלות כזו מול יכולת כזו עדיף הביא את בני לם ושלום תקוה

מרקו רויס - לא מילה גסה !
11-Mar-2014, 10:27
הודעה: #49
אייל אל תשכח ששיעורי המס של הזרים נמוכים יותר.
אפשר לדעתי למצוא מציאות במיוחד בגלל המשבר העולמי

11-Mar-2014, 10:41
הודעה: #50
אני הייתי פונה ללוזון ומנסהלבקש ממנו את מיכאל ניס שעושה רושם של בעל מקצוע מצוין אפשר בהתחלה לשלב אותו עם מיזרחי שאולי יבין את הרמז ואחכ בהמשך לתת לו את המושכות שיבנה פה משהו רציני.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים