שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הרכב הקבוצה למשחק
11-Mar-2014, 12:19
הודעה: #61
RE: הרכב הקבוצה למשחק
נכון מי זה אלישע חוץ מלעשות גורו גורו מאמן בלופ עדיף בני לם ואני לא ציני בני לם יש לו ידע בכדורגל פי 100 מאלישע
צטט הודעה זו בתגובה
11-Mar-2014, 12:29
הודעה: #62
הרכב הקבוצה למשחק
(11-Mar-2014 11:38)פיליפצוק כתב:  
(11-Mar-2014 11:28)טל.מ כתב:  משה אתה חייב ערוץ לתעל אליו את הזעם .. לדעתי הפיליפצ׳וק לא מתאים לך. סדנאות ואימונים אישיים לא הצליחו למחוק את הדיקטטורה ונראה לי שהוא חוזר..

כשאני קורא אותך רוצה לראות במועדון מאמן כושל כמו הסטלן הזה בנאדו, אז כן "הדיקטטורה" יוצאת.
מצחיק אותי לראות אוהדים שמצד אחד רוטנים על הבינוניות של המועדון הזה ומצד שני תומכים בהבאת מאמנים טירונים ובינוניים "שיתגלחו" פה על חשבון העצבים שלנו.

תגיד לי לא קראת שעניתי לאייל שגם אני חושב שבנאדו יכול להיות מאמן מצוין אבל לא בשנת בנייה כמו שתהיה לנו בשנה הבאה ..?

דרך אגב יוסי מזרחי עונה חלק מההגדרה שלך רק שהוא לא טירון וזה מה שיותר מתסכל.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
11-Mar-2014, 12:39
הודעה: #63
(11-Mar-2014 12:29)טל.מ כתב:  
(11-Mar-2014 11:38)פיליפצוק כתב:  
(11-Mar-2014 11:28)טל.מ כתב:  משה אתה חייב ערוץ לתעל אליו את הזעם .. לדעתי הפיליפצ׳וק לא מתאים לך. סדנאות ואימונים אישיים לא הצליחו למחוק את הדיקטטורה ונראה לי שהוא חוזר..

כשאני קורא אותך רוצה לראות במועדון מאמן כושל כמו הסטלן הזה בנאדו, אז כן "הדיקטטורה" יוצאת.
מצחיק אותי לראות אוהדים שמצד אחד רוטנים על הבינוניות של המועדון הזה ומצד שני תומכים בהבאת מאמנים טירונים ובינוניים "שיתגלחו" פה על חשבון העצבים שלנו.

תגיד לי לא קראת שעניתי לאייל שגם אני חושב שבנאדו יכול להיות מאמן מצוין אבל לא בשנת בנייה כמו שתהיה לנו בשנה הבאה ..?

דרך אגב יוסי מזרחי עונה חלק מההגדרה שלך רק שהוא לא טירון וזה מה שיותר מתסכל.

אריק בנאדו שיילך קודם לאמן בליגה שנייה או בקבוצות כמו רעננה, רמה"ש, מכבי פ"ת, עכו יעשה משהו בתחום האימון ואז תציע אותו כמועמד, כי בנתיים עפ"י העונה הזו עם קבוצה שהוא בנה, הוא כישלון אחד גדול.
את יוסי מזרחי אני מסמפט + פחות בגלל הרזומה שלו אלא יותר בגלל שהוא שייך לדור הישן של המאמנים שלצערי הולך ונכחד.
הדור שלא מערבב אותך, שלא גונב דעת ומנסה לעשות מהאוהד הממוצע מטומטמם.
יוסי מזרחי עד היום אמר ואומר את הדברים כמו שהם, הוא מעולם לא הבטיח כדורגל אטרקטיבי למרות שזה מפריע גם לו אני בטוח.
מצד שני הוא הבטיח עליית ליגה תוך שנה והוא עומד בזה בגדול.
תיתן לו שנה הבאה תקציב ראוי בליגת העל ואז תבחן אם הוא שווה משהו או לא.
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
אלון (1111-0303-2014201420142014)
11-Mar-2014, 13:07
הודעה: #64
אלישע לוי עשה עם בני סחנין שנים יפות וזכה על הדשא ב-3 אליפויות עם מכבי חיפה. זאת אומרת, שאם אני לוקח את העשור האחרון, אז העונה החולפת עם הפועל באר שבע היא יוצאת הדופן מבחינתו. לעומת זאת, יוסי מזרחי זכה באליפות עם ביתר ירושלים, כשהיה ברור תוך כדי העונה שגם אם יקח אליפות לא ימשיך בה לאור תצוגות הכדורגל החלשות של הקבוצה - ואצלו זו העונה היוצאת דופן.

אם אני רוצה להעליב קבוצה, אני מאחל לה להיות כמו מועדון ספורט אשדוד. אני מפחד שלשם יוסי מזרחי יקח אותנו.

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
11-Mar-2014, 13:29
הודעה: #65
(11-Mar-2014 13:07)אבירמבו המכבי כתב:  אלישע לוי עשה עם בני סחנין שנים יפות וזכה על הדשא ב-3 אליפויות עם מכבי חיפה. זאת אומרת, שאם אני לוקח את העשור האחרון, אז העונה החולפת עם הפועל באר שבע היא יוצאת הדופן מבחינתו. לעומת זאת, יוסי מזרחי זכה באליפות עם ביתר ירושלים, כשהיה ברור תוך כדי העונה שגם אם יקח אליפות לא ימשיך בה לאור תצוגות הכדורגל החלשות של הקבוצה - ואצלו זו העונה היוצאת דופן.

אם אני רוצה להעליב קבוצה, אני מאחל לה להיות כמו מועדון ספורט אשדוד. אני מפחד שלשם יוסי מזרחי יקח אותנו.

לא דומה בכלל, אשדוד זה מדיניות של בעלים להיות "קבוצת מדף" ללא שום מטרות חוץ מגידול שחקנים צעירים ומכירתם.
זאת גם הסיבה מדוע מזרחי הרגיש שם מיצוי, די מבאס להיות מאמן במועדון כזה לטווח ארוך.
11-Mar-2014, 15:09
הודעה: #66
(11-Mar-2014 13:29)פיליפצוק כתב:  
(11-Mar-2014 13:07)אבירמבו המכבי כתב:  אלישע לוי עשה עם בני סחנין שנים יפות וזכה על הדשא ב-3 אליפויות עם מכבי חיפה. זאת אומרת, שאם אני לוקח את העשור האחרון, אז העונה החולפת עם הפועל באר שבע היא יוצאת הדופן מבחינתו. לעומת זאת, יוסי מזרחי זכה באליפות עם ביתר ירושלים, כשהיה ברור תוך כדי העונה שגם אם יקח אליפות לא ימשיך בה לאור תצוגות הכדורגל החלשות של הקבוצה - ואצלו זו העונה היוצאת דופן.

לא דומה בכלל, אשדוד זה מדיניות של בעלים להיות "קבוצת מדף" ללא שום מטרות חוץ מגידול שחקנים צעירים ומכירתם.
זאת גם הסיבה מדוע מזרחי הרגיש שם מיצוי, די מבאס להיות מאמן במועדון כזה לטווח ארוך.

תגיד אתה אבי נימני?
צטט הודעה זו בתגובה
11-Mar-2014, 19:31 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Mar-2014 על ידי 1:19 אבירמבו המכבי.)
הודעה: #67
(11-Mar-2014 13:29)פיליפצוק כתב:  

מדיניות או לא מדיניות, היו עונות שהיה לקבוצה הזו סגל טוב מאוד (זכורה לי עונת שיא של דימיטר מקרייב, עידן שריקי ויניב עזרן) והקבוצה הזו בכל זאת לא דגדגה את הצמרת. יכול להיות שזה ה-DNA של הקבוצה, אבל גםם יוסי מזרחי לא הראה בינתיים שהוא נושא עימו מידע גנטי אחר.

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים