שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נושא אחר
08-Mar-2014, 11:45
הודעה: #11
RE: נושא אחר
(08-Mar-2014 11:27)טל.מ כתב:  ובינינו הכל צביעות ותסלחו לי מראש שאני לא קונה אף מילה שלכם. ממש לא חייבים לאהוב את מכבי ת״א כדורסל אבל כולנו היינו מתים לשמעון כזה אצלנו. אני מבטיח לכם מכבי נתניה היתה במקום אחר לחלוטין עם מנהל כזה.

רק כמה מילים אודות שמעון וחבורתו..
הצליחו לגייס מדינה שלמה ערוץ שלם כספי ציבור רק כדי שיראו אותם. אף אחד לא הצמיד אקדח לרקתו של איש.
עדיין אחרי שנים הם עדיין ארוע הספורט הכי נצפה במדינה.
שחקנים מהשורה הראשונה באירופה מתים לשחק בקבוצה, ורובם מגיעים לקדנציה גם אם זה היום רק מסע בדרך לחוזה גדול.
מכבי תא כדורסל היא הקבוצה היחידה. בפלנטה לדעתי שממציאים נגדה חוקים על מנת ליצור כאילו תחרות. לא שחלילה שאר קבוצות הכדורסל בארץ ינסו ללמוד מהמודל וליישם . רק עכשיו הפועל ים ומכבי חיפה איכשהו מנסות לגייס מנהלים בעלי ממון. נשמע לכם מוכר ?

היורוליג שהוא מפעל פרטי מכליל את מכבי תא כל שנה בטורניר והוא יודע למה.
הפועל ים מכבי חיפה חולון ועוד כולן ויתרו על הזכות להשתתף ביורוליג.
מכבי מוכרת 11,000 מנויים כל שנה.
רק מכבי תא הסכימה ששחקנים מושאלים שלה כמו אלישי כדיר למשל ישחקו בקבוצה שמתמודדת ישירה איתם על האליפות .
מכבי תא על אף כאילו כוחה הרב לא משיגה במנהלת הכדורסל כלום. להיפך 90 אחוז מההחלטות שם נלקחות נגדה..

אז אתם יכולים להמשיך לבלבל את המח על דון שימון וכל השאר.. כן הוא מפעם כן הוא כוחני כן הוא דואג לקבוצה שלו בלב ובנפש והייתי מחליף כל אחד בהנהלת מכבי נתניה לדורותיה באחד כמו שמעון מזרחי.
נ.ב נחמד לי לראות אותם בטלוויזיה . לא ממש מזיז לי אם הם מפסידים או מנצחים , אין לי מנוי וכמות הפעמים שראיתי אותם בלייב לא עולה על אצבעות כף יד .

נעשה לך את החיים פשוטים,כולנו היינו מתים להיות דומיננטים כמוהם,מרביתנו מתעבים את ההתנהלות/התנהגות אליטסטית שלהם.

ועכשיו לצד שלי,כילד/נער הם היו מושא הערצתי,ההצלחה שלהם באירופה באה במקביל להצלחה של מכבי נתניה בליגה הישראלית של הלייקרס בNBA ושל היונייטד באנגליה והעולם האוטופי שלי היה מושלם ומוגשם.
ואז,גיליתי את הפנים האמתיות של ה"שמעון מזרחים"...בשנתון מעלי(ילידי 59) גדל בנתניה כישרון כדורסל מהטובים שהיו בארץ באותה תקופה(ואולי הטוב ביותר),חנן דובריש...מהילדים שבכתה י' כיכבו בנבחרת אורט שהיתה מה2/3 הקבוצות הטובות בארץ לאורך תקופה...ובגיל 16 כיכב בבוגרים שהיו קבוצת צמרת בליגה השניה...עד שמכבי ת"א חמדו בו(על מנת שלא ישחק בקבוצה אחרת) והפכו אתו ל"נער פוסטר" כמו לא מעט שחקנים ב40 שנים האחרונות.
זה שמעון זו תפיסת עולמו,מבחינתו(כמו אוהדי הפועל ת"א)יש רק אותם והמטרה מקדשת את כל האמצעים.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
08-Mar-2014, 11:46
הודעה: #12
לא הייתי רוצה שזכייה בתואר תהיה הקלה ולא שמחה. לא הייתי רוצה מדינה שלמה שתופסת טרמפ על הקבוצה שלי.
08-Mar-2014, 12:16
הודעה: #13
אייל - באיזה שחקן מדובר בחנן קרן ?

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
08-Mar-2014, 12:27
הודעה: #14
נושא אחר
(08-Mar-2014 11:45)אייל ס כתב:  
(08-Mar-2014 11:27)טל.מ כתב:  ובינינו הכל צביעות ותסלחו לי מראש שאני לא קונה אף מילה שלכם. ממש לא חייבים לאהוב את מכבי ת״א כדורסל אבל כולנו היינו מתים לשמעון כזה אצלנו. אני מבטיח לכם מכבי נתניה היתה במקום אחר לחלוטין עם מנהל כזה.

הצליחו לגייס מדינה שלמה ערוץ שלם כספי ציבור רק כדי שיראו אותם. אף אחד לא הצמיד אקדח לרקתו של איש.
שחקנים מהשורה הראשונה באירופה מתים לשחק בקבוצה, ורובם מגיעים לקדנציה גם אם זה היום רק מסע בדרך לחוזה גדול.
מכבי תא כדורסל היא הקבוצה היחידה. בפלנטה לדעתי שממציאים נגדה חוקים על מנת ליצור כאילו תחרות. לא שחלילה שאר קבוצות הכדורסל בארץ ינסו ללמוד מהמודל וליישם . רק עכשיו הפועל ים ומכבי חיפה איכשהו מנסות לגייס מנהלים בעלי ממון. נשמע לכם מוכר ?

רק מכבי תא הסכימה ששחקנים מושאלים שלה כמו אלישי כדיר למשל ישחקו בקבוצה שמתמודדת ישירה איתם על האליפות .
מכבי תא על אף כאילו כוחה הרב לא משיגה במנהלת הכדורסל כלום. להיפך 90 אחוז מההחלטות שם נלקחות נגדה..

אז אתם יכולים להמשיך לבלבל את המח על דון שימון וכל השאר.. כן הוא מפעם כן הוא כוחני כן הוא דואג לקבוצה שלו בלב ובנפש והייתי מחליף כל אחד בהנהלת מכבי נתניה לדורותיה באחד כמו שמעון מזרחי.
נ.ב נחמד לי לראות אותם בטלוויזיה . לא ממש מזיז לי אם הם מפסידים או מנצחים , אין לי מנוי וכמות הפעמים שראיתי אותם בלייב לא עולה על אצבעות כף יד .

נעשה לך את החיים פשוטים,כולנו היינו מתים להיות דומיננטים כמוהם,מרביתנו מתעבים את ההתנהלות/התנהגות אליטסטית שלהם.

ועכשיו לצד שלי,כילד/נער הם היו מושא הערצתי,ההצלחה שלהם באירופה באה במקביל להצלחה של מכבי נתניה בליגה הישראלית של הלייקרס בNBA ושל היונייטד באנגליה והעולם האוטופי שלי היה מושלם ומוגשם.
ואז,גיליתי את הפנים האמתיות של ה"שמעון מזרחים"...בשנתון מעלי(ילידי 59) גדל בנתניה כישרון כדורסל מהטובים שהיו בארץ באותה תקופה(ואולי הטוב ביותר),חנן דובריש...מהילדים שבכתה י' כיכבו בנבחרת אורט שהיתה מה2/3 הקבוצות הטובות בארץ לאורך תקופה...ובגיל 16 כיכב בבוגרים שהיו קבוצת צמרת בליגה השניה...עד שמכבי ת"א חמדו בו(על מנת שלא ישחק בקבוצה אחרת) והפכו אתו ל"נער פוסטר" כמו לא מעט שחקנים ב40 שנים האחרונות.
זה שמעון זו תפיסת עולמו,מבחינתו(כמו אוהדי הפועל ת"א)יש רק אותם והמטרה מקדשת את כל האמצעים.

אייל צא מזה , אין מושג כזה נער פוסטר. וגם אם אותו בחור שאתה מדבר עליו הוחתם סתם ( נגיד כמו חנן קרן או תומר שטיננהאואר ואני לא קונה את זה צר לי) , מין הסתם יכול היה לעזוב בכל רגע עם סיום החוזה . זה שאין לי מושג מע זה כנראה אומר שמה שטוב למקום אחד לא מספיק לאחר. הרבה מאוד שחקנים ישראלים החתימה מכבי , רק מיעוטם השתלבו . יש יותר מידי אנטי נגד עם יותר מידי מפזרי דעות באמצעי התקשורת כמו מליניאק או שימי ריגר ואנשים נופלים בפח הזה.
החבר שלך חנן קרן תומר שטיננהאואר אלישי כדיר יניב גרין , דרור חג׳ג׳ מורן רוט ועוד פשוט לא מספיק טובים לרמות שמכבי דורשת. כי דורון ג׳מצ׳י טל בורשטיין ליאור אליהו ויוגב אוחיון (כולם ישראלים שמכבי קנתה) כן מתאימים. לא כל אחד מתאים לרמות האלה . תבדוק מה קרה לקטש אצל אוברדוביץ . אומנם הביא לו גביע אירופה אבל רוב הזמן היה שחקן ספסל.
מכבי תא מצליחה המון שנים ויצרה נגדה גלי שנאה שרובם נובעים מקנאה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
08-Mar-2014, 12:27 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Mar-2014 על ידי 12:31 אייל ס.)
הודעה: #15
(08-Mar-2014 12:16)yaron73 כתב:  אייל - באיזה שחקן מדובר בחנן קרן ?

חנן דובריש
חנן קרן יליד 52,מכוכבי נבחרת ישראל בשנות ה70(הנבחרת שהיתה סגנית אלופת אירופה ב79)חווה חוויה דומה במכבי ת"א(במשך 5 שנים) כמה שנים לפני חנן דובריש.

(08-Mar-2014 12:27)טל.מ כתב:  
(08-Mar-2014 11:45)אייל ס כתב:  

אייל צא מזה , אין מושג כזה נער פוסטר. וגם אם אותו בחור שאתה מדבר עליו הוחתם סתם ( נגיד כמו חנן קרן או תומר שטיננהאואר ואני לא קונה את זה צר לי) , מין הסתם יכול היה לעזוב בכל רגע עם סיום החוזה . זה שאין לי מושג מע זה כנראה אומר שמה שטוב למקום אחד לא מספיק לאחר. הרבה מאוד שחקנים ישראלים החתימה מכבי , רק מיעוטם השתלבו . יש יותר מידי אנטי נגד עם יותר מידי מפזרי דעות באמצעי התקשורת כמו מליניאק או שימי ריגר ואנשים נופלים בפח הזה.
החבר שלך חנן קרן תומר שטיננהאואר אלישי כדיר יניב גרין , דרור חג׳ג׳ מורן רוט ועוד פשוט לא מספיק טובים לרמות שמכבי דורשת. כי דורון ג׳מצ׳י טל בורשטיין ליאור אליהו ויוגב אוחיון (כולם ישראלים שמכבי קנתה) כן מתאימים. לא כל אחד מתאים לרמות האלה . תבדוק מה קרה לקטש אצל אוברדוביץ . אומנם הביא לו גביע אירופה אבל רוב הזמן היה שחקן ספסל.
מכבי תא מצליחה המון שנים ויצרה נגדה גלי שנאה שרובם נובעים מקנאה.

טל היום זה שונה,היום יש סוכנים וקבוצות באירופה והפועל ירושלים,עד לפני כמה שנים היתה רק מכבי ת"א ששלטה באיגוד הכדורסל והעבירה חוקים בהתאם לנוחות שלה ושילמה לשחקנים סכומי עתק כדי שיעזבו את קבוצותיהם ואז ייבשה אותם על הספסל.
כך קיבוצניק כמו חנן קרן בשנות ה70 שהרוויח במקרה הטוב 500$ לחודש(בקיבוץ) ותציע לו 20000$ בחודש ונסיעות לחו"ל ומסעות בכל העולם...וקנית אותו...איך אמר בית המשפט...כשר אבל מסריח.
08-Mar-2014, 12:31 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Mar-2014 על ידי 12:32 פיליפצ'וק.)
הודעה: #16
הפוסט והדיון עליהם מיותרים, הם ממש לא שווים את זה.
נ.ב: גיא פניני ילד מנאייק!!!
08-Mar-2014, 12:41
הודעה: #17
נושא אחר
אייל אם חנן קרן היה טוב הוא היה משחק. אני אומנם צעיר ממך אבל נכרכתי כמו כולם בתקופה ההיא אחרי מכבי. ואני זוכר כל זכיה וכל הפסד וגם לי 78 הסתדרה בול עם מכבי נתניה והאהדה לליברפול .. וחנן קרן היה צריך לתת פייט למיקי ברקוביץ וזה כנראה היה גדול על מידותיו. והנה הסתבר שוב שמה שמתאים לקבוצה אחת שבה הוא בסהכ היה קלע - הפועל רג של סטיב קפלן לא מתאים לקבוצה שמשחקת באירופה והדרישות גבוהות יותר ומשחק בה השחקן הישראלי הכי טוב בכל הזמנים על אותה משבצת ..?
חשבת כמה שחקנים זרים מכבי הביאה ומביאה ואתה לא זוכר מי הם כי לא הצליחו להשתלב ?
ביננו רובנו קוראים לשחר גביר נכון ? ולמזרחי דון שימון .. מעניין למה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
08-Mar-2014, 14:34
הודעה: #18
אייל ס - כל הכבוד! מכבי נתניה בישראל, מנצ'סטר יונייטד באנגליה והלוס אנג'לס לייקרס ב-NBA.

תעזור לי להוביל מהלך שבו נשנה את הצבעים שלנו לצהוב-סגול. החלום שלי הוא לשחק בצבעים של הלייקרס ושיזהו אותי בישראל כאוהד מכבי נתניה ולא כאוהד ביתר ירושלים.

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
08-Mar-2014, 19:57
הודעה: #19
(08-Mar-2014 0:49)אני gad כתב:  אני לא מסוגל לראות כדורסל בכלל.
פעם אהבתי עכשיו אני לא מסוגל לראות 2 דקות ברצף בלי להשתעמם למוות ולאבד את הספירה מי מוביל בכלל.

אפילו בנבא , השחקנים לא מוסרים בכלל , וכולם כל כך אדישים בהגנה .

מכבי ת"א תמיד שנאתי בארץ עכשיו אני שונא כדורסל באופן גורף.
מה שצריך לעשות כדי לתקן את המשחק זה.

1. להגדיל את המגרש
2. לשתול דשא
3. לאסור שימוש ביד
4. להחליף את הסל בשערים
5. לשחק 11 בקבוצה.
6. שהשחקנים יפסיקו ללבוש גופיות ולמרוח את הזיעה אחד על השני, ושיפסיקו להצמיד את התחת למפשעות של שחקני ההגנה.

מלאכים א פרק כב פסוק ד

מפגר אבל אופטימי
08-Mar-2014, 20:53
הודעה: #20
וַיֹּאמֶר, אֶל-יְהוֹשָׁפָט, הֲתֵלֵךְ אִתִּי לַמִּלְחָמָה, רָמֹת גִּלְעָד; וַיֹּאמֶר יְהוֹשָׁפָט אֶל-מֶלֶךְ יִשְׂרָאֵל, כָּמוֹנִי כָמוֹךָ כְּעַמִּי כְעַמֶּךָ כְּסוּסַי כְּסוּסֶיךָ.

מפגר ולא אופטימי.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים