שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נושא אחר
07-Mar-2014, 20:33
הודעה: #1
נושא אחר
לא מצליח להבין איך ציוני בכל רמח איברי ושסה גידי יושב מול ערוץ 10 ומחזיק אצבעות ללקומוטיב מוסקבה במשחקה נגד מכבי ת"א,כשהפועל ירושלים ומכבי חיפה משחקות במפעל המקביל אני בעדם.
אגב,בצעירותי פירגנתי להם ואפילו שמחתי בנצחונותיהם,בטח ובטח נגד "הגויים".
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
07-Mar-2014, 20:38
הודעה: #2
RE: נושא אחר
(07-Mar-2014 20:33)אייל ס כתב:  לא מצליח להבין איך ציוני בכל רמח איברי ושסה גידי יושב מול ערוץ 10 ומחזיק אצבעות ללקומוטיב מוסקבה במשחקה נגד מכבי ת"א,כשהפועל ירושלים ומכבי חיפה משחקות במפעל המקביל אני בעדם.

אולי בגלל שמכבי בשנים האחרונות יותר פגיעה מבחינת הפסדים מבעבר לכן אתה מוצא לנכון לאהוד ולהריע ולהחזיק אצבעות לקבוצות היריבות שיכולות לדגדג את מכבי
07-Mar-2014, 20:42
הודעה: #3
נושא אחר
(07-Mar-2014 20:33)אייל ס כתב:  לא מצליח להבין איך ציוני בכל רמח איברי ושסה גידי יושב מול ערוץ 10 ומחזיק אצבעות ללקומוטיב מוסקבה במשחקה נגד מכבי ת"א,כשהפועל ירושלים ומכבי חיפה משחקות במפעל המקביל אני בעדם.

זה בגלל שאתה בטוח שזה נגד לוקומוטיב מוסקבה. אבל זה נגד קובאן. הנה אתה כבר בעד מכבי תא ..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
07-Mar-2014, 20:57
הודעה: #4
(07-Mar-2014 20:42)טל.מ כתב:  

זה בגלל שאתה בטוח שזה נגד לוקומוטיב מוסקבה. אבל זה נגד קובאן. הנה אתה כבר בעד מכבי תא ..

זהו,שגם נגד קובאן/קייב/פנרבחצה/ריאל מדריד...
הם והמזרחי שלהם מסמלים בשבילי(היום),את אבי אבות הטומאה,את הצפונבוניות,את האלטיסטיות,את אלו שלא שבעים לעולם..
The following 2 users Like אייל ס's post:
ransha (0707-0303-2014201420142014), חזום חזום (0808-0303-2014201420142014)
07-Mar-2014, 20:58
הודעה: #5
נושא אחר
דווקא אלו שלא שבעים לעולם זה מה שהיית רוצה לראות בכל אגודת ספורט לא ככה ? לנצח לנצח ועוד פעם לנצח. אני דווקא מאוד מזדהה עם זה.

07-Mar-2014, 23:28
הודעה: #6
אני יכול לספר שבצעירותי אני הייתי מחבב אותם+
כל ימי חמישי מול הטלוויזיה לא מפספס אף משחק, אפילו הייתי בהיכל איזה פעם או פעמיים.
אני זוכר שאפילו היה עצוב לי באותה שנה בה איבדו את האליפות לגליל עליון.
היום אני לא טורח אפילו להציץ למשחקים שלהם, יותר מזה פשוט לא סובל אותם!!!
חבורה של שחצנים אליטיסטים בראשות אדון שמעון מזרחי הנוכל שמשחק אותה מורם מהעם.
08-Mar-2014, 0:49
הודעה: #7
אני לא מסוגל לראות כדורסל בכלל.
פעם אהבתי עכשיו אני לא מסוגל לראות 2 דקות ברצף בלי להשתעמם למוות ולאבד את הספירה מי מוביל בכלל.

אפילו בנבא , השחקנים לא מוסרים בכלל , וכולם כל כך אדישים בהגנה .

מכבי ת"א תמיד שנאתי בארץ עכשיו אני שונא כדורסל באופן גורף.
מה שצריך לעשות כדי לתקן את המשחק זה.

1. להגדיל את המגרש
2. לשתול דשא
3. לאסור שימוש ביד
4. להחליף את הסל בשערים
5. לשחק 11 בקבוצה.
6. שהשחקנים יפסיקו ללבוש גופיות ולמרוח את הזיעה אחד על השני, ושיפסיקו להצמיד את התחת למפשעות של שחקני ההגנה.

מפגר ולא אופטימי.
08-Mar-2014, 3:09
הודעה: #8
(08-Mar-2014 0:49)אני gad כתב:  אני לא מסוגל לראות כדורסל בכלל.
פעם אהבתי עכשיו אני לא מסוגל לראות 2 דקות ברצף בלי להשתעמם למוות ולאבד את הספירה מי מוביל בכלל.

אפילו בנבא , השחקנים לא מוסרים בכלל , וכולם כל כך אדישים בהגנה .

מכבי ת"א תמיד שנאתי בארץ עכשיו אני שונא כדורסל באופן גורף.
מה שצריך לעשות כדי לתקן את המשחק זה.

1. להגדיל את המגרש
2. לשתול דשא
3. לאסור שימוש ביד
4. להחליף את הסל בשערים
5. לשחק 11 בקבוצה.
6. שהשחקנים יפסיקו ללבוש גופיות ולמרוח את הזיעה אחד על השני, ושיפסיקו להצמיד את התחת למפשעות של שחקני ההגנה.

עזוב אותך משטויות, לך לצפות ברוגבי. ספורט המלכים.
08-Mar-2014, 3:14
הודעה: #9
מה שאני אוהב במכבי תל אביב זה שהיא מאפשרת לי לחלוק את האהבה שלי עם כל כך הרבה קבוצות. אני אוהד של פנתאנייקוס כבר שנים רבות ויחד עם זאת אני מת על אולימפיאקוס. אני תמיד בעד ברצלונה ומעודד ללא הרף את מדריד. פרטיזן והכוכב האדום, לובליאנה, ז'לגיריס, פנר, אפס, גלא, אריס, קינדר/קנור/טים סיסטם, וארזה, מילאנו וסיינה, קאחה או קוצ'ה בכלל לא אכפת לי וכשציבונה עולה על המגרש עוברת בי צמרמורת. בכל חמישי יש לי אהובה אחרת והכל הודות לשמעון וחבורתו.
08-Mar-2014, 11:27 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Mar-2014 על ידי 11:28 טל.מ.)
הודעה: #10
נושא אחר
ובינינו הכל צביעות ותסלחו לי מראש שאני לא קונה אף מילה שלכם. ממש לא חייבים לאהוב את מכבי ת״א כדורסל אבל כולנו היינו מתים לשמעון כזה אצלנו. אני מבטיח לכם מכבי נתניה היתה במקום אחר לחלוטין עם מנהל כזה.

רק כמה מילים אודות שמעון וחבורתו..
הצליחו לגייס מדינה שלמה ערוץ שלם כספי ציבור רק כדי שיראו אותם. אף אחד לא הצמיד אקדח לרקתו של איש.
עדיין אחרי שנים הם עדיין ארוע הספורט הכי נצפה במדינה.
שחקנים מהשורה הראשונה באירופה מתים לשחק בקבוצה, ורובם מגיעים לקדנציה גם אם זה היום רק מסע בדרך לחוזה גדול.
מכבי תא כדורסל היא הקבוצה היחידה. בפלנטה לדעתי שממציאים נגדה חוקים על מנת ליצור כאילו תחרות. לא שחלילה שאר קבוצות הכדורסל בארץ ינסו ללמוד מהמודל וליישם . רק עכשיו הפועל ים ומכבי חיפה איכשהו מנסות לגייס מנהלים בעלי ממון. נשמע לכם מוכר ?

היורוליג שהוא מפעל פרטי מכליל את מכבי תא כל שנה בטורניר והוא יודע למה.
הפועל ים מכבי חיפה חולון ועוד כולן ויתרו על הזכות להשתתף ביורוליג.
מכבי מוכרת 11,000 מנויים כל שנה.
רק מכבי תא הסכימה ששחקנים מושאלים שלה כמו אלישי כדיר למשל ישחקו בקבוצה שמתמודדת ישירה איתם על האליפות .
מכבי תא על אף כאילו כוחה הרב לא משיגה במנהלת הכדורסל כלום. להיפך 90 אחוז מההחלטות שם נלקחות נגדה..

אז אתם יכולים להמשיך לבלבל את המח על דון שימון וכל השאר.. כן הוא מפעם כן הוא כוחני כן הוא דואג לקבוצה שלו בלב ובנפש והייתי מחליף כל אחד בהנהלת מכבי נתניה לדורותיה באחד כמו שמעון מזרחי.
נ.ב נחמד לי לראות אותם בטלוויזיה . לא ממש מזיז לי אם הם מפסידים או מנצחים , אין לי מנוי וכמות הפעמים שראיתי אותם בלייב לא עולה על אצבעות כף יד .

The following 2 users Like טל.מ's post:
Shaul (0808-0303-2014201420142014), אלון (0808-0303-2014201420142014)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים