שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עפולה - נתניה
09-Mar-2014, 11:38
הודעה: #31
RE: עפולה - נתניה
(09-Mar-2014 10:32)פיליפצוק כתב:  
(09-Mar-2014 1:47)אריאל כתב:  
(09-Mar-2014 0:25)yaron73 כתב:  ראובן עטר מאמן מצוין. יודע להציב לעצמו ולקבוצה מטרות ולעמוד בהן ולהוציא מהשחקנים את המיטב. טוב בבחירת שחקנים לחיזוק הקבוצה. חבל שחיפה פגעו לו בקריירה בצורה קשה.

הירידה המשמעותית ביותר בכמות הקהל נרשמה עם האנטי כדורגל של בעט למעלה ונראה מה יהיה של עטר

זה ממש לא נכון!!!
לא ראיתי את הכמות עולה בשנה שעברה או השנה.
הירידה בכמות הקהל היא קודם כל וראשית כל איבוד האמון של הקהל שהמועדון הזה מסוגל ויכול לשחזר את הישגי העבר ולהביא תארים.

אחרי הירידה בכמות הקהל עם עטר אכן לא באה התאוששות, אבל העובדה היא שאיבדנו הרבה אוהדים בזמן הזה

מפגר אבל אופטימי
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
09-Mar-2014, 16:40
הודעה: #32
זה באמת לא משנה עם ראובן היה טוב או לא?
ההתנהגות שלו ברגע שהוא חתם במכבי חיפה וגניבת השחקנים,מוכיח שהוא איש קטן ששכח מי נתן לו במה,והתנהג בצורה מחפירה(תשאלו את סגל) ולכן אני לא רואה אותו חוזר לקבוצה בשום שלב.
09-Mar-2014, 16:54
הודעה: #33
חברה הירידה בכמות הקהל זה רק קובי בלדב האיש החריב במשך מעל עשור את המועדון איך פעם אוהד אמר לי על בלדב במקום שהוא דורך לא צומח דשא אבל תמיד יהיו את המלקקים שלו שיגנו עליו אז אל תחפשו אשמים בכמות הקהל האשם היחיד זה בלדב
צטט הודעה זו בתגובה
09-Mar-2014, 17:04
הודעה: #34
Re: RE: עפולה - נתניה
(09-Mar-2014 16:40)Shaul כתב:  זה באמת לא משנה עם ראובן היה טוב או לא?
ההתנהגות שלו ברגע שהוא חתם במכבי חיפה וגניבת השחקנים,מוכיח שהוא איש קטן ששכח מי נתן לו במה,והתנהג בצורה מחפירה(תשאלו את סגל) ולכן אני לא רואה אותו חוזר לקבוצה בשום שלב.

אולי לא שמת לב אבל ראובן כבר חזר לנתניה והיה במרחק ניצחון להיות פה גם עכשיו הרי ברור לך שאם היינו מנצחים את בש ונשארים בליגה אף אחד לא היה חושב על פרידה.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
09-Mar-2014, 17:07
הודעה: #35
(09-Mar-2014 17:04)amir כתב:  
(09-Mar-2014 16:40)Shaul כתב:  זה באמת לא משנה עם ראובן היה טוב או לא?

אולי לא שמת לב אבל ראובן כבר חזר לנתניה והיה במרחק ניצחון להיות פה גם עכשיו הרי ברור לך שאם היינו מנצחים את בש ונשארים בליגה אף אחד לא היה חושב על פרידה.

אני על סף להגיד טוב שירדנו.....
09-Mar-2014, 17:10
הודעה: #36
עזבו את הבחור יש לו שנת חופש בחסות שחר ומספיק צרות גם בלעדינו מתישהוא הוא יחזור לאמן ואז נראה מה הוא שווה .

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
09-Mar-2014, 17:20
הודעה: #37
אני משתדל אבל אתם כל פעם מדליקים אותי מחדש.....
09-Mar-2014, 17:25
הודעה: #38
בואו נסכים שבנין מאמן גרוע מעטר , ונשאיר את זה כך.
לגבי הירידה בכמות הקהל , זה משהוא שהתחיל עוד בשנת 2001, פשוט אף אחד הנהלה לא התייחס לזה יותר מידי עד השנה.

מפגר ולא אופטימי.
The following 1 user Likes אני gad's post:
תומר חרוב (0909-0303-2014201420142014)
09-Mar-2014, 18:18
הודעה: #39
המאמן הישראלי היחיד שהייתי רוצה לראות כאן אם מזרחי יעזוב זה רוני לוי
אני לא רואה מאמן ישראלי אחר שיעדה עבודה יותר טובה משל מזרחי .
09-Mar-2014, 18:47 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Mar-2014 על ידי 19:04 אריאל.)
הודעה: #40
סתם בשביל המושג, (באמת לא עקבתי אחרי הקריירה שלו) מה רוני עשה חוץ מלהצליח בחיפה כשהגביר קנה כל מי שפוגע ולהתרסק ברגע שהגיעה תחרות מגיידמק?

(09-Mar-2014 18:47)אריאל כתב:  סתם בשביל המושג, (באמת לא עקבתי אחרי הקריירה שלו) מה רוני עשה חוץ מלהצליח בחיפה כשהגביר קנה כל מי שפוגע ולהתרסק ברגע שהגיעה תחרות מגיידמק?

בדקתי בויקיפדיה... על תחילת הקריירה בבוגרים, 3 אליפויות ברצף, אכן בתקופת שיא ההשפעה של שחר בהתאחדות.

עם הופעת גיידמק וגניבת כוכבי חיפה כמו זנדברג ובנאדו ועוד כוכבים מיתר הליגה כמו גרשון, הוא "התרסק" במונחי חיפה וסיים פעמיים חמישי. מאז הוא נע ונד ונזרק/עוזב כל מקום שמגיע אליו...

מפגר אבל אופטימי
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים