שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עפולה - נתניה
08-Mar-2014, 23:05
הודעה: #21
RE: עפולה - נתניה
(08-Mar-2014 22:06)אבירמבו המכבי כתב:  אופיר34 - אתה מוביל את הליגה מכיוון שמכבי נתניה היא אחת מהקבוצות המקצועניות היחידות בליגה חצי מקצוענית. קבוצה שהיא הרבה מעל הליגה הלאומית צריכה, לכל הפחות, להתמודד בצורה שווה עם קבוצת תחתית בליגת העל. הלוואי שאתה צודק ונראה את זה בגביע המדינה. אני חושב שהפערים הם גדולים מאוד בינינו לבין תחתית ליגת העל.
ולא שמשחק אחד הוא זה שיביא את הבשורה, אבל יהיה לנו קצה חוט.

לא אמרתי שננצח או נפסיד לרמה״ש. כל מה שאני אומר שלתוצאה של המשחק הזה אין שום קשר להשוואה שאתה מנסה לעשות ביננו לבינם. במשחק אחד הכל יכול להיות ולהזכירך קבוצה מליגה ב׳ הגיעה לאותו שלב שב״ש וביתר הגיעו. אז מה זה אומר ?

ואדוני, כל הקבוצות בליגה הלאומית מקצועניות. הרמה שלהם זה כבר שאלה אחרת. אתה יותר טוב מכולם מיקצועית ולכן אתה נמצא איפה שאתה נמצא. תשלים עם זה ואל תחפש בכח ״תירוצים״ להצלחה שלך.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
08-Mar-2014, 23:26
הודעה: #22
אני לא מחפש תירוצים. אני פשוט כותב על דברים שאני רואה.

ואגב, במחשבה שנייה, המשחק שלנו נגד עירוני רמת השרון הוא דווקא כן משחק שיכול לרמז לנו על הרמה שלנו. זה לא משחק בונוס כמו שהיה להפועל כפר סבא מול הפועל באר שבע וזה לא משחק של 'שאננות' כמו שהיה להפועל פתח תקווה עם מכבי מעלות-תרשיחא. השחקנים שלנו יגיעו למשחק במטרה להראות שהם ראויים להמשיך עם הקבוצה גם בליגת העל, במיוחד אם הפער בליגה ישמר או אפילו יגדל. אם כבר, יש סיכוי שעירוני רמת השרון לא תתן את כל מה שיש לה.

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
08-Mar-2014, 23:41
הודעה: #23
(08-Mar-2014 23:05)אופיר34 כתב:  
(08-Mar-2014 22:06)אבירמבו המכבי כתב:  אופיר34 - אתה מוביל את הליגה מכיוון שמכבי נתניה היא אחת מהקבוצות המקצועניות היחידות בליגה חצי מקצוענית. קבוצה שהיא הרבה מעל הליגה הלאומית צריכה, לכל הפחות, להתמודד בצורה שווה עם קבוצת תחתית בליגת העל. הלוואי שאתה צודק ונראה את זה בגביע המדינה. אני חושב שהפערים הם גדולים מאוד בינינו לבין תחתית ליגת העל.
ולא שמשחק אחד הוא זה שיביא את הבשורה, אבל יהיה לנו קצה חוט.

לא אמרתי שננצח או נפסיד לרמה״ש. כל מה שאני אומר שלתוצאה של המשחק הזה אין שום קשר להשוואה שאתה מנסה לעשות ביננו לבינם. במשחק אחד הכל יכול להיות ולהזכירך קבוצה מליגה ב׳ הגיעה לאותו שלב שב״ש וביתר הגיעו. אז מה זה אומר ?

ואדוני, כל הקבוצות בליגה הלאומית מקצועניות. הרמה שלהם זה כבר שאלה אחרת. אתה יותר טוב מכולם מיקצועית ולכן אתה נמצא איפה שאתה נמצא. תשלים עם זה ואל תחפש בכח ״תירוצים״ להצלחה שלך.

כאשר יש אנטי כלפי משהו או מישהו אז כשאתה טוב כולם גרועים וכאשר אתה רע כולם סופר טובים.
גם אתה כלפי ראובן "לא ראית בעיניים" ולא משנה מה Dodgy
08-Mar-2014, 23:53
הודעה: #24
אני לראובן עטר ״נתתי הרבה מאד צ׳אנסים״. את דעתי עליו גיבשתי אחרי מספר שנים שאימן אותנו. זה לא קרה לא בשנה הראשונה ולא בשלישית. כשראיתי אחרי חמש ושש שנים שהאיש לא משתנה, העקשנות אותה עקשנות, בחירת הזרים אות בחירה בזרים, הכדורגל אותו כדורגל וכו׳ וכו׳... רק אז הבנתי שראובן עטר הוא לא מאמן. אומנם השנה האחרונה שלו טיפה נראתה יותר טוב אבל עדיין ראובן זה ראובן. אחלה שחקן , מאמן חלש.
09-Mar-2014, 0:25 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Mar-2014 על ידי 0:26 yaron73.)
הודעה: #25
ראובן עטר מאמן מצוין. יודע להציב לעצמו ולקבוצה מטרות ולעמוד בהן ולהוציא מהשחקנים את המיטב. טוב בבחירת שחקנים לחיזוק הקבוצה. חבל שחיפה פגעו לו בקריירה בצורה קשה.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
09-Mar-2014, 1:08
הודעה: #26
"טוב בבחירת שחקנים לחיזוק הקבוצה" ??
זה באמת ויכוח ישן נושן שלא כדאי שנתחיל אותו שוב, אבל קשה לי לשתוק מול משפט כזה...
קאבירו, סאנוגו, קימוטו, אנגלביץ, גורג בה.... אלה רק חלק מתוך רבים של זרים שאמורים היו לחזק ולשפר את הקבוצה שלנו. כמות הדולרים שיאמר שפך בגלל העין המיקצועית של עטר יכולה להרים פה קבוצה לאליפות....
ועשיו תגידו לי שכל המאמנים לא פוגעים בזרים - אז לדעתי אין אחד שמתקרב לאחוזים של עטר. תאמינו לי שהוא לא מאמן.

ואם אתם לא רוצים שאני יחפור לכם על עטר בשבוע הקרוב אני מציע לכם לא לפתח יותר מידי את הנושא Wink
09-Mar-2014, 1:47
הודעה: #27
(09-Mar-2014 0:25)yaron73 כתב:  ראובן עטר מאמן מצוין. יודע להציב לעצמו ולקבוצה מטרות ולעמוד בהן ולהוציא מהשחקנים את המיטב. טוב בבחירת שחקנים לחיזוק הקבוצה. חבל שחיפה פגעו לו בקריירה בצורה קשה.

הירידה המשמעותית ביותר בכמות הקהל נרשמה עם האנטי כדורגל של בעט למעלה ונראה מה יהיה של עטר

מפגר אבל אופטימי
09-Mar-2014, 10:32 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Mar-2014 על ידי 10:34 פיליפצ'וק.)
הודעה: #28
(09-Mar-2014 1:47)אריאל כתב:  
(09-Mar-2014 0:25)yaron73 כתב:  ראובן עטר מאמן מצוין. יודע להציב לעצמו ולקבוצה מטרות ולעמוד בהן ולהוציא מהשחקנים את המיטב. טוב בבחירת שחקנים לחיזוק הקבוצה. חבל שחיפה פגעו לו בקריירה בצורה קשה.

הירידה המשמעותית ביותר בכמות הקהל נרשמה עם האנטי כדורגל של בעט למעלה ונראה מה יהיה של עטר

זה ממש לא נכון!!!
לא ראיתי את הכמות עולה בשנה שעברה או השנה.
הירידה בכמות הקהל היא קודם כל וראשית כל איבוד האמון של הקהל שהמועדון הזה מסוגל ויכול לשחזר את הישגי העבר ולהביא תארים.
09-Mar-2014, 10:44 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Mar-2014 על ידי 11:09 טל.מ.)
הודעה: #29
עפולה - נתניה
(09-Mar-2014 1:08)אופיר34 כתב:  "טוב בבחירת שחקנים לחיזוק הקבוצה" ??
זה באמת ויכוח ישן נושן שלא כדאי שנתחיל אותו שוב, אבל קשה לי לשתוק מול משפט כזה...
קאבירו, סאנוגו, קימוטו, אנגלביץ, גורג בה.... אלה רק חלק מתוך רבים של זרים שאמורים היו לחזק ולשפר את הקבוצה שלנו. כמות הדולרים שיאמר שפך בגלל העין המיקצועית של עטר יכולה להרים פה קבוצה לאליפות....
ועשיו תגידו לי שכל המאמנים לא פוגעים בזרים - אז לדעתי אין אחד שמתקרב לאחוזים של עטר. תאמינו לי שהוא לא מאמן.

ואם אתם לא רוצים שאני יחפור לכם על עטר בשבוע הקרוב אני מציע לכם לא לפתח יותר מידי את הנושא Wink

תחפור חופשי. אני לא חסיד גדול של עטר אבל להתעלם מהישגי השנתיים האחרונות שלו ? זה נכון שהוא לא פוגע בזרים אבל הרבה מאוד ישראלים שעברו בנתניה חייבים לו את הקריירה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
09-Mar-2014, 11:35
הודעה: #30
ראובן עטר הוביל את מכבי נתניה לעונה חלומית, כשהוביל את הקבוצה למקום ה-6. זו הייתה העונה שהכי נהנתי לראות את מכבי נתניה, עם קבוצה צעירה, לוחמת, שהציתה בכל פעם את הדמיון והשאירה טעם של עוד. חבל שהקבוצה הזו הצליחה להתגבש רק בחצי השני של העונה, כי אם היינו פותחים את העונה כפי שסיימנו אותה, כנראה שהיינו מסיימים גבוה יותר.
עונה לאחר מכן, כשסיימנו במקום ה-4, זו הייתה עונה של כשלון. למה? כי הנוסחא מהעונה הקודמת כבר הייתה לראובן עטר בידיים, אבל הוא כבר התחיל לחשב תרגילים בירוק. אם הוא היה משקיע יותר מחשבה בהבאתם של שוער ומגינים, היינו יכולים להיות אלופים, כי היינו הקבוצה הכי טובה בליגה ברוב שלבי העונה.

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים