שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עפולה - נתניה
07-Mar-2014, 19:01 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Mar-2014 על ידי 20:20 פיליפצ'וק.)
הודעה: #1
עפולה - נתניה
ובחזרה למציאות, ביום שני משחק לא קל נגד עפולה שלאור התוצאות של היום המשחק הופך להיות משחק "על החיים" בשבילה.
מנגד, נתניה עם 9 פור ממקום שני ו- 15 ממקום שלישי עוד מבחן אופי מגיעה לאחר ההפסד, אני מקווה מאוד שהשאננות עברה ויגיע ניצחון (גם עוד 1:0 יספיק).
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
07-Mar-2014, 19:18
הודעה: #2
RE: עפולה - נתניה
אני מהמר על תיקו עם עדיפות למארחת...
07-Mar-2014, 19:39
הודעה: #3
לא ממש קשה לנחש מה יהיה: 1-0 לנו, קאיודה ממסירה של ערן לוי דקה 82
07-Mar-2014, 20:04
הודעה: #4
(07-Mar-2014 19:01)פיליפצוק כתב:  ובחזרה למציאות, ביום שני משחק לא קל נגד עפולה שלאור התוצאות של היום המשחק הופך להיות משחק "על החיים" בשבילה.
מנגד, נתניה עם 9 פור ממקום שני ו- 15 ממקום שלישי עוד מבחן אופי מגיעה לאחר ההפסד, אני מקווה עברה שהשאננות עברה ויגיע ניצחון (גם עוד 1:0 יספיק).

שימו לב למספר 19 בעפולה,חלוץ בן 21 שעונה לשם שחר הירש
הבחור גדל במחלקת הילדים של מכבי חיפה,בנערים עבר להפועל חיפה
והשתבח מעונה לעונה,בשנה שעברה ב13 משחקי ליגת העל לנוער הבקיע 12 שערים וקרע את הצולבת,הבחור החלים וקבוצת האם שלו(הפועל חיפה) שלא ספרה אותו גם לפני הפציעה(ולא העלתה אותו לסגל הבוגר למעט משחק גביע טוטו אחד),שלחה אותו לעפולה שבה הבקיעה 10 שערים ב15 משחקי ליגה(בשאר המשחקים היה מושבת בגלל פציעה בכתף).
07-Mar-2014, 20:23
הודעה: #5
(07-Mar-2014 20:04)אייל ס כתב:  
(07-Mar-2014 19:01)פיליפצוק כתב:  ובחזרה למציאות, ביום שני משחק לא קל נגד עפולה שלאור התוצאות של היום המשחק הופך להיות משחק "על החיים" בשבילה.
מנגד, נתניה עם 9 פור ממקום שני ו- 15 ממקום שלישי עוד מבחן אופי מגיעה לאחר ההפסד, אני מקווה עברה שהשאננות עברה ויגיע ניצחון (גם עוד 1:0 יספיק).

שימו לב למספר 19 בעפולה,חלוץ בן 21 שעונה לשם שחר הירש
הבחור גדל במחלקת הילדים של מכבי חיפה,בנערים עבר להפועל חיפה
והשתבח מעונה לעונה,בשנה שעברה ב13 משחקי ליגת העל לנוער הבקיע 12 שערים וקרע את הצולבת,הבחור החלים וקבוצת האם שלו(הפועל חיפה) שלא ספרה אותו גם לפני הפציעה(ולא העלתה אותו לסגל הבוגר למעט משחק גביע טוטו אחד),שלחה אותו לעפולה שבה הבקיעה 10 שערים ב15 משחקי ליגה(בשאר המשחקים היה מושבת בגלל פציעה בכתף).

אני מקווה שהמלחמה בין הפועל חיפה למכבי חיפה על שירותיו בעונה הבאה, תגרום לו לא להיות בפוקוס במשחק.
ועדיין, כמו בכל משחק בליגה הזו, גם המשחק הזה תלוי אך ורק בנתניה, אם היא תבוא שאננה כמו בשבועיים האחרונים, אני רואה הפסד נוסף, בכל מקרה אחר, עוד שלוש נקודות.
08-Mar-2014, 14:30
הודעה: #6
האמת היא שהמשחקים דווקא מוכיחים אחרת: כשהיריבה משחקת נגדנו, היא חושפת עד כמה אנחנו פרווה. לא סתם אנחנו סופגים את רוב השערים כשאנחנו ביתרון, כי אז ליריבה אין ברירה, אלא לנסות לשחק כדורגל - ואז היריבה גם מגלה כמה זה לא קשה נגדנו. מזלנו שאנחנו משחקים בליגה חצי מקצוענית.

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
08-Mar-2014, 14:52
הודעה: #7
עפולה - נתניה
אופיר אבירם מורד במלכות.. אני לא מבין מה קורה לראדאר שלך . לא עובד בששי-שבת ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
08-Mar-2014, 15:02
הודעה: #8
טל,מכבי ת"א בכדורסל ,מכבי חיפה בכדורגל והיום מכבי ת"א בכדורגל מנצלים את מעמדם ויכולותיהם הכספיות ומצרפים שחקנים לא רק כדי שישדרגו אותם,אלה על מנת שלא ישחקו בקבוצות אחרות,משם התיעוב לניצול הציני של אותם בעלי ממון.
08-Mar-2014, 15:46
הודעה: #9
טל,כמו שאמרתי לך הרדאר עובד תמיד....
ואתה יכול היות רגוע, יש עוד דרך ארוכה לעשות בשביל לאיים על המלכות שלך...

ולעצם העניין - אם היינו כאלה פרווה כמו שאבירם אומר כנראה שלא היינו מובילים את הליגה בכזה פער. קבוצה שתשחק פתוח מולנו תיקח סיכון גדול על עצמה כי מה שלא תגידו שחקני ההתקפה שלנו מגיעים למצבים שלהם כמעט בכל משחק.

אם קבוצה מהליגה הזאת תבוא לפתוח את המשחק מולנו הסבירות שתקבל שער תעלה בהרבה, ולכן רב הקבוצות לא עושות את זה.

תכניסו לראש , האיכות שלנו עולה בהרבה על הליגה הזאת. ולא, אנחנו לא מכבי ואפילו לא קריית שמונה, אבל בהשוואה למתחרים אנחנו בהחלט ליגה אחרת.

וכל זה לא אומר שאנחנו לא יכולים להפסיד לעפולה....
08-Mar-2014, 16:09
הודעה: #10
אנחנו ממש לא ליגה אחרת ואתה תראה את זה במשחק הגביע.

חבל שהמזל לא שיחק לידנו שנה שעברה כמו שהשנה.

קבוצה כזאת בליגת העל כבר יורדת ליגה מוקדם מהצפוי
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים