שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
טוב ליהודים...?
14-Aug-2013, 17:55
הודעה: #1
טוב ליהודים...?
דחיית פתיחת הליגה בשבועיים טובה לנו?
לדעתי אנחנו אחת הקבוצות היותר מוכנות לליגיה ויכלנו לנצל את הבלבול בקבוצות האחרות לטובתינו...
ואם כבר דחו את הפתיחה אז למה לפתוח את העונה בראש השנה???? הרבה אנשים לא בבית...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
14-Aug-2013, 17:57
הודעה: #2
טוב ליהודים...?
כי בליגת לוזון הכל בכאילו. אפשר לחשוב שהשבועיים האלה יעזרו להשיג עוד כסף ..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
14-Aug-2013, 17:58
הודעה: #3
RE: טוב ליהודים...?
(14-Aug-2013 17:55)אלון כתב:  דחיית פתיחת הליגה בשבועיים טובה לנו?
לדעתי אנחנו אחת הקבוצות היותר מוכנות לליגיה ויכלנו לנצל את הבלבול בקבוצות האחרות לטובתינו...
לא טוב לשומרי השבת,שעון החורף ייחל בשלב מוקדם ממה שהיה אמור להיות בגלל הדחייה,אני מקווה מאוד שלא ניכנס לשבת השנה וגם בשנה הבאה שתהיה בעזרת השם בליגת העל (למה לטביב מותר ולנו אסור)
14-Aug-2013, 18:08
הודעה: #4
נמאס כבר מההתנהלות השכונתית הזאת. הרי זה ברור שלא יהיה כמעט שינוי בשבועיים איחור וגם עוד לא יודעים אם ישחקו ב7 או ב8 בספטמבר,למה רק בליגה אצלנו יש את הבלאגן הזה? העקשנות של לוזון פשוט מעצבנת וזה בלי שום קשר הוא יו"ר רע או טוב. לא יתכן שאיש אחד עקשן גורם נזק לכל הקבוצות בגלל העקשנות שלו לא ללכת הביתה
14-Aug-2013, 18:16
הודעה: #5
(14-Aug-2013 18:08)moshe. כתב:  נמאס כבר מההתנהלות השכונתית הזאת. הרי זה ברור שלא יהיה כמעט שינוי בשבועיים איחור וגם עוד לא יודעים אם ישחקו ב7 או ב8 בספטמבר,למה רק בליגה אצלנו יש את הבלאגן הזה? העקשנות של לוזון פשוט מעצבנת וזה בלי שום קשר הוא יו"ר רע או טוב. לא יתכן שאיש אחד עקשן גורם נזק לכל הקבוצות בגלל העקשנות שלו לא ללכת הביתה

פשוט לא להאמין איך כולם הולכים אחריו כמו פודלים...מיום ליום זה נראה יותר ויותר שכונתי וגועלי...רוצה למכור זכויות שידור ל7 שנים...בדיחה ואם בעוד 3 שנים אפשר יהיה לקבל יותר על שידורים??
הכדורגל שלנו פשוט בדיחה עצובה.... Sad
14-Aug-2013, 18:18
הודעה: #6
(14-Aug-2013 17:55)אלון כתב:  דחיית פתיחת הליגה בשבועיים טובה לנו?

רע מאד...
אני בתהליך שריטת אחיינים...

לקחתי אותם מטבעון לסופ"ש אצלנו ובדרך האזנו לדיסק ופתחנו חלונות כדי לשיר לרכבים האחרים, בבית שיחקנו בסלון כדורגל והבטחתי "עוד שבועיים דוד אריאל יקח אתכם לבית המקדש, לתפילת פתיחת שנה" והנה, יצאתי שקרן והמחק הראשון בכלל אחרי תחילת שנת הלימודים, ככה שלא אוכל לקחת אותם

מפגר אבל אופטימי
14-Aug-2013, 19:23
הודעה: #7
הדחייה נהדרת לנו. מחר אני נוסע לחודש וחצי ומטרת העל שלי היא להפסיד כמה שפחות משחקים, אז הזזתי קשרים ובעזרת מנהל פורום יקר שלא נזכיר את שמו ורק נגיד שאביו היה אחד מאבות המזון, לוזון הקשיב לנו והחליט לדחות קצת.
14-Aug-2013, 21:01
הודעה: #8
(14-Aug-2013 19:23)תומר חרוב כתב:  הדחייה נהדרת לנו. מחר אני נוסע לחודש וחצי ומטרת העל שלי היא להפסיד כמה שפחות משחקים, אז הזזתי קשרים ובעזרת מנהל פורום יקר שלא נזכיר את שמו ורק נגיד שאביו היה אחד מאבות המזון, לוזון הקשיב לנו והחליט לדחות קצת.

בגלל זה אתה לא אוהד Tongue
The following 1 user Likes זיו פלם's post:
תומר חרוב (1515-0808-2013201320132013)
15-Aug-2013, 9:16
הודעה: #9
קלטת ת'עניין...
שלח תגובה