שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לשעות הפנאי מלאו את השמות שאתם חושבים יהיו פה בעונה הבאה בקיץ נראה מי הכי קרוב.
06-Mar-2014, 12:29
הודעה: #112
RE: לשעות הפנאי מלאו את השמות שאתם חושבים יהיו פה בעונה הבאה בקיץ נראה מי הכי קרוב.
(06-Mar-2014 12:24)לואיס מריןןןןןןןן כתב:  
(06-Mar-2014 12:19)פיליפצוק כתב:  
(06-Mar-2014 12:09)טל.מ כתב:  משנה מאוד באיזו ליגה. אם לא היית חי מקינטורים וגבורת מקלדת היית מבין לבד. כשאלון כותב תגובה כזו המשפט הראשון שאני רוצה להגיד לו זה כנס לפרופורציה.

נכון, איך שכחתי.
אנחנו מדברים על מכבי נתניה הגדולה, שבשני העשורים האחרונים לקחה 3 אליפויות בפער דו ספרתי על המקום השני, 2 גביעי מדינה אחרי שרמסה בדרך את כל יריבותיה.
מי שצריך להיכנס פה לפרופורציה ומהר אלו הזויים כמוך שחושבים שהם נמצאים בפורום של באיירן מינכן או ריאל מדריד.

מה הקשר פורום של באיירן? מה ביקשנו? סך הכל לשחק כדורגל התקפי ויפה שניצא מהמשחק מסופקים, להביא את אגייב מבני יהודה זה גם לפורום של באיירן?

תגיד לי, מה אתה מבלבל לי את המוח עם אגייב שמגייב.
אתה חושב דמאיו עובד אצלך, ייתן לך אותו ככה בכייף.
נבנתה קבוצה בתחילת השנה, רמת כדורגל לא משהו, הישגיות מעל ומעבר למצופה, יופקו הלקחים לשנה הבאה ונראה גם כדורגל.
טיפה סבלנות מה קרה? גאוני כדורגל נהיו לי פה, רוצים הכל מהרגע להרגע, שוכחים שרק בקיץ שעבר הקבוצה הזו התרסקה ולא ידעו לאן מועדות פניה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
אלון (0606-0303-2014201420142014)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: לשעות הפנאי מלאו את השמות שאתם חושבים יהיו פה בעונה הבאה בקיץ נראה מי הכי קרוב. - פיליפצ'וק - 06-Mar-2014 12:29

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים