שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לשעות הפנאי מלאו את השמות שאתם חושבים יהיו פה בעונה הבאה בקיץ נראה מי הכי קרוב.
05-Mar-2014, 17:53 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 05-Mar-2014 על ידי 17:55 טל.מ.)
הודעה: #69
לשעות הפנאי מלאו את השמות שאתם חושבים יהיו פה בעונה הבאה בקיץ נראה מי הכי קרוב.
קודם כל אני לא יודע מה הייתי אומר.
אחכ להזכירך אלישע לוי הגיע אחרי שתי אליפויות במכבי חיפהולפני כן עשה עונות יפות בסכנין וה אז לאמן הוא יודע.
מזרחי מעולם לא היה המאמן המועדף עלי מעולם לא הסתרתי את זה, וכל שבוע אני מקבל הוכחה למה.

(05-Mar-2014 17:53)אופיר34 כתב:  
(05-Mar-2014 17:50)אלון כתב:  
(05-Mar-2014 17:46)טל.מ כתב:  
(05-Mar-2014 17:09)yaron73 כתב:  היא כישלון מהלך. משנת 2007 שהיא לקחה את הקבוצה ועד השנה האחרונה ב"ש מקצועית וניהולית נראתה כמו שוק. השנה היא קצת פתחה את הארנק וכולם מהללים אותה כגאונה. גם היחס שלה ושל המועדון לשחקנים שנחתכו מהקבוצה היה מבזה , שלא נדבר על השחקן שמת במהלך משחק אימון והמשפחה שלו חיכתה לפיצויים שנים.
גם מרקו בלבול היה יקיר הפורום הזה עד לפני מס' מחזורים כמאמן גאון שבנה קבוצה התקפית מדהימה. עכשיו כולם שותקים...

סגל שאני לא מכיר אישית הוא אדם שקול עם ערכים שתרם ותורם למכבי נתניה יותר מאיתנו. תדע לכבד אותו גם אם אתה לא מסכים איתו. אמרתי לך פוליטיקה ושנאה לערבים תשאיר במקום אחר (ועדיף שלא תהיה בכלל). זה לא קשור לכדורגל.

הייתי מוכן לכישלון מהלך כזה אצלי בקבוצה. וקח בחשבון שאת כל השכר לימוד שהיא שילמה עד שהגיעה למאמן הנכון והתלכיד הנכון, אתה עלול לחוות גם עם הבעלים שלנו. גם את גולדהאר אתה לא רוצה ? כי הוא התחיל להצליח רק משנה שעברה , עד אז מכבי ת״א להזכירך היתה הבדיחה של הליגה.

טל,את האמת בבקשה-האם היית מחתים את אלישע לוי לעוד עונה אחרי העונה שעבה,באם היה מדובר במכבי נתניה? אני לא בטוח שאם הוא היה מאמן מכבי נתניה ונשאר במחזור האחרון היית קורא לו "המאמן הנכון"...

איזה היה מחתים ??? מחזור 5 כבר היה מסביר לו איפה הוא טועה , איזה שחקנים הוא בחר, איזה שיטה הוא צריך לשחק.... בקיצור, תשכח מזה

או הנה .. הרדאר התעורר. תגיד יש לך גישה לטכנולוגית החיפוש של גוגל ? כי זה נראה שכל פעם שהשם שלי עולה אתה מקבל התראה ורץ להגיב..
לך תחתים את טל בנין ועזוב אותי בשקט..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
לשעות הפנאי מלאו את השמות שאתם חושבים יהיו פה בעונה הבאה בקיץ נראה מי הכי קרוב. - טל.מ - 05-Mar-2014 17:53

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים