שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
גם ימים כאילו יש?
01-Mar-2014, 20:30
הודעה: #11
גם ימים כאילו יש?
על החוף משתזפים Wink

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
01-Mar-2014, 20:32
הודעה: #12
RE: גם ימים כאילו יש?
ואם כבר מרס אז זה בדיוק התרחיש הזה שאתה עומד לתת מרס טורקי משוגע בשש בש ובסוף מנצח בשלושה מהלכים אחרונים.
01-Mar-2014, 20:35
הודעה: #13
(01-Mar-2014 20:28)טל.מ כתב:  סליחה משה לא היית אתה זה שכתב רק לפני שבוע הכלבים נובחים והפער גדל ..? ולפני שבוע לא נראינו כאילו אנחנו כבר בים ..?

זה שהפער גדל לא אומר עדיין שהעלייה הובטחה!
לא ראיתי את המשחק לפני שבוע ואתה יודע מה, יכול מאוד להיות שאווירת ה"שאנטי" התחילה כבר שבוע שעבר ורק בגלל הניצחון זה "הוחלק".
אני מקווה שהסטירה המצלצלת אתמול תעשה את העבודה ושבוע הבא בנצרת עילית מול עפולה נחזור לראות קבוצה מחויבת ולוחמת, כי אחרת אני בהחלט רואה סיכוי להפסד נוסף גם בשבוע הבא ואז כבר באמת יקפלו את כל החגיגות שנפתחו בטרם זמנן.
01-Mar-2014, 20:44
הודעה: #14
גם ימים כאילו יש?
(01-Mar-2014 20:35)פיליפצוק כתב:  
(01-Mar-2014 20:28)טל.מ כתב:  סליחה משה לא היית אתה זה שכתב רק לפני שבוע הכלבים נובחים והפער גדל ..? ולפני שבוע לא נראינו כאילו אנחנו כבר בים ..?

לא ראיתי את המשחק לפני שבוע ואתה יודע מה, יכול מאוד להיות שאווירת ה"שאנטי" התחילה כבר שבוע שעבר ורק בגלל הניצחון זה "הוחלק".
אני מקווה שהסטירה המצלצלת אתמול תעשה את העבודה ושבוע הבא בנצרת עילית מול עפולה נחזור לראות קבוצה מחויבת ולוחמת, כי אחרת אני בהחלט רואה סיכוי להפסד נוסף גם בשבוע הבא ואז כבר באמת יקפלו את כל החגיגות שנפתחו בטרם זמנן.

אני יודע שאתה חושב שאין לי מושג ... אבל אני טוען שנתניה לא כזו חזקה כך שכל קבוצה היום בלאומית שתבוא לקרוע את התחת ולתת מלחמה תוציא מנתניה נק׳. נתניה כבר פחות מפחידה מאשר עשו אותה בסיבוב הראשון. נתניה היא קבוצה של שחקן אחד לטוב ולרע וכן יש גם רע כשמדובר בערן לוי וראו את זה אתמול. נתניה לא שולטת במרכז המגרש וכולם כבר הבינו שדאבל טים על ערן לוי מבטל 50% מהקבוצה. לפעמים אני מרגיש שבאים מאמנים עלומים ועושים למזרחי בית ספר .

מרקו רויס - לא מילה גסה !
01-Mar-2014, 20:55
הודעה: #15
(01-Mar-2014 20:44)טל.מ כתב:  
(01-Mar-2014 20:35)פיליפצוק כתב:  

אני יודע שאתה חושב שאין לי מושג ... אבל אני טוען שנתניה לא כזו חזקה כך שכל קבוצה היום בלאומית שתבוא לקרוע את התחת ולתת מלחמה תוציא מנתניה נק׳. נתניה כבר פחות מפחידה מאשר עשו אותה בסיבוב הראשון. נתניה היא קבוצה של שחקן אחד לטוב ולרע וכן יש גם רע כשמדובר בערן לוי וראו את זה אתמול. נתניה לא שולטת במרכז המגרש וכולם כבר הבינו שדאבל טים על ערן לוי מבטל 50% מהקבוצה. לפעמים אני מרגיש שבאים מאמנים עלומים ועושים למזרחי בית ספר .

אם נתניה תבוא להתבטל כמו אתמול, היא תאבד נק' גם שבוע הבא וגם שבוע שלאחר מכן נגד קבוצות שנלחמות על החיים.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים