שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 1 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לנצח את רמת השרון?
01-Mar-2014, 1:25
הודעה: #21
לנצח את רמת השרון?
זו דעתי. שני הגולים הגיעו בעיקר מכיסוי לקוי של הבלמים. הכדור נכנס פעמיים בין שניהם. בגול השלישי אף אחד בקבוצה לא מנע את הבעיטה והבלמים והמגן הימני לא רצו לריבאונד. לויטה הושאר שלוש פעמים לבדו. הייתי מצפה שאחרי 2:0 אפס מזרחי ישנה משהו בחוליה החלשה כדי לא לחטוף את השלישי. זו כזו חשיבה מורכבת ומחוץ לקופסא ..?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
01-Mar-2014, 1:43 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Mar-2014 על ידי 2:19 אופיר34.)
הודעה: #22
RE: לנצח את רמת השרון?
קודם כל אני חייב להסכים עם דיקטטורה (וטל, אתה מוזמן להתנפל עלי....), אם מזרחי היה מחליף בלם בבלם כמות הודעות הנאצה שהיתה פה היום היתה הרבה הרבה יותר גדולה. וזה הנסיון מלמד אותי.
לגבי היום - לסנגר אי אפשר היום על אף אחד מראשון השחקנים ועד אחרון המאמנים. אני לא מקבל את ההתלהמות והביקורת על הרכב כזה או אחר. ההרכב הזה (או מאד דומה לו) כבר הביא הרבה נקודות העונה. זה לא העניין פה.
היתה היום קבוצה אחת אפאטית ושבעה שחשבה שתנצח בגלל המספרים והרזומה שלה , ומצד שני היתה קבוצה שבאה להלחם על החיים שלה. זה היה בולט לעין וברור מהשנייה הראשונה. איפה ראשון שקיבלה 5 ואיפה ראשון של היום....

שני השחקנים החלשים על המגרש ללא ספק סופר ועידו לוי. סופר באמת מסכן. שחקן מוגבל שלראשונה משחק בתפקיד שלא שיחק בעבר. לא מתאים ולא ראוי. מצד שני, שאני נזכר בטובול לא בטוח שהוא עדיף. מבחינתי, טופי בצד שמאל ופרץ בימין עד הסוף.
עידו לוי - עוד הוכחה לכל הרומנטיקנים שבונים על שחקני בית. האיש לא מתקדם. מעבר לשנת הצהריים של שישי שהיתה לו היום, השחקן הזה לא מסוגל לתת פס מדויק ,וזה כבר עניין של שנים. לא רואה פה גרף התקדמות ושיפור. מצטער, אבל אם עולים זה לא הבלם שאפשר לבנות עליו.
ומילה גם על קובי חסן - כל המשחק שמעתי אוהדים שמבקשים את קובי כאילו שאינייסטה עומד להכנס עכשיו. אני לא ציפיתי שיביא את השינוי כי אני רואה כבר כמה משחקים את "ההתלהבות" שלו. אין לו חשק ואין לו מוטיבציה. נראה לי שהוא מיצה מאת עצמו בענף.
01-Mar-2014, 2:00
הודעה: #23
הסיפור של עידו לוי מתחיל כבר באמת להיות פארסה, לא היה ולא יהיה בלם ברמה גבוהה, לוקה בבסיס, בקיצור חבל"ז עוד אחד שמתווסף לבלוף שנקרא "שחקני בית".
01-Mar-2014, 5:08
הודעה: #24
הבלמים לא היו טובים היום, אין ספק. אבל את הגולים קיבלנו בראש ובראשונה בגלל ששחקנים לא חזרו להגנה. בכל השערים ראשון הייתה ביתרון מספרי, צלישר והרביעייה האחורית חוזרת, עומר פרץ (כשהיה בקישור) התנדנד וערן, קאיודה ורן רול פשוט לא ירדו להגנה וככה סופגים.

אבל אין מה לעשות ואין מה להגיד על המשחק הזה יותר מידי, זה קורה. מכבי חיפה רצה לבדה לאליפות וקיבלה רביעייה מקרית גת של גילי לנדאו בזמנו. הדברים האלה קורים ולא אומרים לנו יותר מידי נכון להיום.

ואני חייב מילה על עדי סופר. כמו שציינו פה מקודם, היו עוד עשרה שחקנים על המגרש. בנתניה אוהבים למצוא שעיר לעזאזל שכזה ולהאשים בו את כל הרעות החולות של הקבוצה. פעם זה צלישר, פעם זה טגה, פעם זה עידן שום והיום זה עדי סופר. אז עדי סופר לא מושלם בלשון ההמעטה, אבל היחס שהוא מקבל זה יחס שמגיע לשחקנים שמוכרים משחקים, כאלו שעושים בכוונה. צריך לדעת להעריך מישהו שנותן את המאה אחוז שלו, גם כשנראה לנו שהמאה אחוז הללו לא מספיקים.
The following 1 user Likes תומר חרוב's post:
אלון (0101-0303-2014201420142014)
01-Mar-2014, 8:54
הודעה: #25
כולם צודקים,כל אחד על פי תפיסת עולמו,
הבלמים וסופר וטופי ועומר פרץ ורול ושריקי וצלישר וקיודה שיכל לגמור ת'משחק במחצית הראשונה וערן לוי ואוהד לויטה,
אך אני בעיקר מאוכזב ממזרחי,אין יד מכוונת במה שאנחנו רואים בשבתות ואין שיטה ואין כושר גופני ואין רצון ואין השקעה ויש מקום ראשון בהפרש דו ספרתי שגורם לכולנו לסתום ת'אף ולחזור על המנטרה שלא מתווכחים עם הצלחות.
שישי אחרי שישי(גם שזה יום שני),אני תופס את הראש ושואל את עצמי,על מה הבחור חשב שלקח 7 מיליון ש"ח תקציב שחקנים ובחר את מה שבחר,על מה הוא חושב שהוא בוחר ב11 שעולים,מה הוא רוצה לשנות בחילופים שלו.
ובמילים אחרות,הכל מקרי עם המון מזל,תיקון...המון המון המון מזל.
ובמילים עוד יותר אחרות,זה מתנהל(מקצועית) ולא מנוהל.

ובשורה התחתונה,גם עם יהיו שינויים בשבועות הקרובים וגם עם נטפס שלב או יותר בגביע,אני לא רואה דרך...וכשאין דרך,אני מוטרד משנה הבאה.
The following 1 user Likes אייל ס's post:
חזום חזום (0101-0303-2014201420142014)
01-Mar-2014, 9:51
הודעה: #26
גם אם 7 מיליון ש"ח נחשבים לתקציב שחקנים גבוה ביחס לשאר הקבוצות בליגה הלאומית עדיין מדובר בתקציב קטן ומוגבל. יוסי מזרחי בנה בתקציב הזה קבוצה שככל הנראה תעלה לליגת העל בצורה חלקה וזו המטרה היחידה.
אם תסתכל על קבוצות בליגת העל כמו רמה"ש , רעננה וכ'ו שיש להן תקציב מעט יותר גבוה משלנו ושחקנים טובים משלנו תראה שגם הן משחקות כדורגל חלש בלשון המעטה...
יותר מזה גם מכבי ת"א עם תקציב כולל של 100 מיליון ש"ח משחקת כדורגל שהוא אומנם יעיל אבל משעמם מאוד (בסה"כ מדובר בקבוצה בינונית מאוד שבישראל אין לה מתחרות).
מזרחי לא אשם בכך ששחקנים שהוא הצליח להביא לליגה הלאומית כמו שלו מנשה , עידן שריקי ואדיר טובול מציגים כדורגל חלש מתחילת השנה (חבל שמזרחי לא הצליח להביא את ניר נחום שנותן לאחרונה הופעות בראשל"צ).
הקהל שכח כמה קשה היה לעלות בעונות 98/99 ו-04/05 ולא יודע להעריך השנה את הפער שפתחנו מהאחרות. חוץ מזה מתעלמים גם ממשחקים טובים של הקבוצה והיו גם כמה כאלה השנה.
ברור שלקראת השנה הבאה חייבים חריש עמוק וככל שהעונה מתקדמת ברור שמעט מאוד שחקנים מתאימים לליגת העל. אחרי המשחק אתמול (שהוא לא מדד לכל העונה) הבנתי שרק - לויטה , בן מלכה , ערן לוי , קאיודה וליאור זאן מתאימים לליגת העל.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
01-Mar-2014, 10:09
הודעה: #27
(01-Mar-2014 9:51)yaron73 כתב:  גם אם 7 מיליון ש"ח נחשבים לתקציב שחקנים גבוה ביחס לשאר הקבוצות בליגה הלאומית עדיין מדובר בתקציב קטן ומוגבל. יוסי מזרחי בנה בתקציב הזה קבוצה שככל הנראה תעלה לליגת העל בצורה חלקה וזו המטרה היחידה.
אם תסתכל על קבוצות בליגת העל כמו רמה"ש , רעננה וכ'ו שיש להן תקציב מעט יותר גבוה משלנו ושחקנים טובים משלנו תראה שגם הן משחקות כדורגל חלש בלשון המעטה...
יותר מזה גם מכבי ת"א עם תקציב כולל של 100 מיליון ש"ח משחקת כדורגל שהוא אומנם יעיל אבל משעמם מאוד (בסה"כ מדובר בקבוצה בינונית מאוד שבישראל אין לה מתחרות).
מזרחי לא אשם בכך ששחקנים שהוא הצליח להביא לליגה הלאומית כמו שלו מנשה , עידן שריקי ואדיר טובול מציגים כדורגל חלש מתחילת השנה (חבל שמזרחי לא הצליח להביא את ניר נחום שנותן לאחרונה הופעות בראשל"צ).
הקהל שכח כמה קשה היה לעלות בעונות 98/99 ו-04/05 ולא יודע להעריך השנה את הפער שפתחנו מהאחרות. חוץ מזה מתעלמים גם ממשחקים טובים של הקבוצה והיו גם כמה כאלה השנה.
ברור שלקראת השנה הבאה חייבים חריש עמוק וככל שהעונה מתקדמת ברור שמעט מאוד שחקנים מתאימים לליגת העל. אחרי המשחק אתמול (שהוא לא מדד לכל העונה) הבנתי שרק - לויטה , בן מלכה , ערן לוי , קאיודה וליאור זאן מתאימים לליגת העל.

7 מיליון ש"ח תקציב שחקנים זה המון !!! לשם הפרופורציות בעונות 10/11 ו11/12 בהם סיימנו במקומות 6 ו4 בליגת העל ובחלק מהזמן היינו הקבוצה המלהיבה בליגה הזו,תקציב שכר השחקנים היה בין 8 ל9 מיליון,השנה לרמת השרון/עכו/סכנין/רעננה/בני יהודה אין תקציב שכר שחקנים גבוה משלנו ולמרות,רואים שם שיטה במשחק ורואים כדורגל ורואים לחימה ורואים מחוייבות,לצערי (ואותי זה מצער לפחות כמו אלו שזה מאוד מאוד מצער אותם),בנתניה השנה לא רואים טביעת אצבע של מאמן,או בעצם,רואים....ואת זה אנחנו רואים שישי אחרי שישי(אגב,אלו שלצידי שומעים את זה בכל המשחקים מאז המחזור ה7/8,עד לאותו מחזור נתתי לקבוצה להתגבר על צרוף שחקנים חדשים..).
01-Mar-2014, 10:29 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Mar-2014 על ידי 10:31 yaron73.)
הודעה: #28
מצטער לא רואה שום שיטה ברמת השרון/עכו/סכנין/רעננה/בני יהודה. כולן חלשות מאוד עם כדורגל מדכא. דרך אגב אני גם לא רואה שיטה מיוחדת במכבי ת"א , הפועל ת"א ומכבי חיפה.
שחקנים טובים לא מוכנים להגיע לליגה הלאומית ואלה שכן הסכימו מציגים יכולת חלשה מאוד שקשורה בעיקר אליהם ולא למזרחי.
מזרחי בנה קבוצה שבסופו של דבר על סמך התוצאות היא רמה מעל לליגה.

רן בן שמעון ובנאדו ממלמלים כל היום על שיטה ודרך אבל אני לא רואה כזו. אם היתה שיטה ודרך היו רואים אצלהם גם יציבות.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
The following 1 user Likes yaron73's post:
אלון (0101-0303-2014201420142014)
01-Mar-2014, 13:06
הודעה: #29
(01-Mar-2014 8:54)אייל ס כתב:  כולם צודקים,כל אחד על פי תפיסת עולמו,
הבלמים וסופר וטופי ועומר פרץ ורול ושריקי וצלישר וקיודה שיכל לגמור ת'משחק במחצית הראשונה וערן לוי ואוהד לויטה,
אך אני בעיקר מאוכזב ממזרחי,אין יד מכוונת במה שאנחנו רואים בשבתות ואין שיטה ואין כושר גופני ואין רצון ואין השקעה ויש מקום ראשון בהפרש דו ספרתי שגורם לכולנו לסתום ת'אף ולחזור על המנטרה שלא מתווכחים עם הצלחות.
שישי אחרי שישי(גם שזה יום שני),אני תופס את הראש ושואל את עצמי,על מה הבחור חשב שלקח 7 מיליון ש"ח תקציב שחקנים ובחר את מה שבחר,על מה הוא חושב שהוא בוחר ב11 שעולים,מה הוא רוצה לשנות בחילופים שלו.
ובמילים אחרות,הכל מקרי עם המון מזל,תיקון...המון המון המון מזל.
ובמילים עוד יותר אחרות,זה מתנהל(מקצועית) ולא מנוהל.

ובשורה התחתונה,גם עם יהיו שינויים בשבועות הקרובים וגם עם נטפס שלב או יותר בגביע,אני לא רואה דרך...וכשאין דרך,אני מוטרד משנה הבאה.

אז מה אתה מציע לגבי שנה הבאה....Huh
01-Mar-2014, 13:10
הודעה: #30
לנצח את רמת השרון?
יורגן קלופ.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]