שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
זו חוצפה מצידנו לדון לגבי מאמן לעונה הבאה
24-Feb-2014, 17:28
הודעה: #45
RE: זו חוצפה מצידנו לדון לגבי מאמן לעונה הבאה
(24-Feb-2014 16:33)טל.מ כתב:  
(24-Feb-2014 14:55)פיליפצוק כתב:  
(24-Feb-2014 13:43)arika כתב:  
(24-Feb-2014 13:17)פיליפצוק כתב:  המועדון הזה נמצא היום במצב שאת "הדרך" צריך לשים כרגע בצד ואת ההישגים, תארים והצלחות יש לשים בפרונט.
שבענו מלקבל סימפתיה, מחמאות וכו', הקהל רוצה הישגיות, רוצה תארים ואם זה בא בצורה של 1:0 אז שיהיה 1:0, גם יוון לקחה אליפות אירופה עם 1:0.
המועדון הזה הולך ויורד מאוהדיו בטיפטוף איטי אך קבוע ואם לא יגיעו ההישגים תוך 2-3 שנים, אנחנו נגמור כמו אשדוד כקבוצת "פרווה" ללא שום שאיפות ומטרות ואז יהיה לך יופי של איצטדיון עם 1000-1500 אוהדים במקרה הטוב ביציע.

בתור "הקהל" אני רוצה:
- איצטדיון שאפשר לבוא אליו עם המשפחה (קיבלנו)
- בעלים יציב מבחינה נפשית ופיננסית. ולא פושע מקומי, מלבין כספים רוסי, מעורער נפשית או חולה פרסום. (מקוה שקיבלנו)
- שהריב עם טוברוק יסתיים והצעירים שבאזור יעלו לנתניה ולא לקבוצות אחרות (אולי?)

אם כל זה יתמשך אז בוודאות נחזור להיות מועדון מוביל בארץ. מה שאשדוד, וקריית שמונה מעולם לא היו ולעולם לא יהיו.

ואם לא הבנת, זו ה "דרך" ולא אליפות חד פעמית כמו של קריית שמונה, שבאופן ודאי תתרסק כרגע שלשירצקי ימאס. כי אין מצב לבנות בקרית שמונה המשכיות בלי מגרש ובלי קהל.

אני ממש לא דיברתי על אליפות חד פעמית וחזרה לבינוניות, אני רוצה שהקבוצה תהיה פקטור בצמרת לטווח ארוך, התמודדות אמיתית על תארים, זכייה בגביעים, השתתפות במפעלים אירופאיים (ולא להיות מודחים ע"י קבוצות כמו "קופס").
אם נמשיך להיות קבוצת "מעליות" או קבוצת "פרווה" ללא שאיפות, המועדון הזה יישאר עם 1500 אוהדים ביציע בלחץ (ואתה בינהם וזו זכותך).
הרי לא נוכל להמשיך להתרפק לעוד הרבה זמן על מכנס, שפיגלר ושות', הגיע הזמן והיום להביא הישגים חדשים.

(24-Feb-2014 14:12)חזום חזום כתב:  רוצים לראות כדורגל אטרקטיבי.
מרבית המאמנים בעולם זנחו את הכדורגל הטאקטי בונקרסטי ומגעיל והחלו לשחק פתוח.
אליפות לא ניקח אז לפחות שנשחק יפה זה ה Dnaשל נתניה( למעט 20 שנה אחרונות).
מעדיף מאמן מאירופה או מספרד.
לא צריך מאמן מהפרמיירליג מספיק מאמן אלמוני ע"ע אוסקר שגדל בקבוצה אירופאית או אינן בליגה שניה או שלישית בליגה אירופאית בכירה כמו גרמניה ספרד או אנגליה

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

תיסע לאנגליה/ספרד/גרמניה, יש שם כדורגל אטרקטיבי בשפע.

אז במקום שננסה לאמץ את זה בארץ בנתניה אתה שולח אותו לחו"ל לחפש אטרקטיביות ומשפט מלמעלה אתה מספר שנמאס לך מהבינוניות אתה רוצה תארים וכו..
איך תיקח תארים ? יש לך ממון לזה ? לפני שתתחיל לתהות - אין לך.
איך אתה רוצה למשוך קהל ? רק ע"י כדורגל רומנטי - יפה סוחף התקפי . זה מה שנשאר לך. זה אצלך בינוניות ?

א. אני שולח לחו"ל, כי בארץ אין חומר אנושי לכך.
ב. לעניין הממון, כשאני קורא שאלי שגב אומר "באתי להחזיר את נתניה לימים היפים", זה אומר שיש לו תוכניות גדולות, כי "ימים יפים" זה לא מקום 7-8 ולא 10-12.
אז או שמחרטטים את האוהדים או שלאלי שגב יש תוכניות שלאף אחד מהאנשים שכותבים פה אין מושג לגביהן.
אני בוחר את האופציה השנייה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: זו חוצפה מצידנו לדון לגבי מאמן לעונה הבאה - פיליפצ'וק - 24-Feb-2014 17:28
RE: זו חוצפה מצידנו לדון לגבי מאמן לעונה הבאה - לואיס מריןןןןןןןן - 24-Feb-2014, 19:07
RE: זו חוצפה מצידנו לדון לגבי מאמן לעונה הבאה - לואיס מריןןןןןןןן - 24-Feb-2014, 20:34

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים