שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
זו חוצפה מצידנו לדון לגבי מאמן לעונה הבאה
23-Feb-2014, 23:35
הודעה: #24
זו חוצפה מצידנו לדון לגבי מאמן לעונה הבאה
(23-Feb-2014 23:00)תומר חרוב כתב:  טל, צחוקים בצד, לא ענית לי. אתה באמת חושב שהחלפת מאמן בפגרת הקיץ תועיל למכבי נתניה? שזה המהלך הנכון לעשות כקבוצה שצריכה יציבות?

אתה שואל שאלה קשה אז בוא נראה.
האם מכבי נתניה תזכה ליציבות גם ככה בקיץ ?
חצי מהסגל יעזוב בזה אתה מסכים איתי ?
תצטרך לבנות קבוצה כמעט מהתחלה . זה לא בדיוק מתכון ליציבות .
השאלה היא האם תחליף גם את המאמן? תלוי במה אתה רוצה להשיג. האם כל מה שנרצה זה להתבסס בליגה ולא לרדת ? לזה אני מאמין שמזרחי מסוגל לספק מענה. אם התקציב והדרישות יהיו מעבר לזה אני משוכנע שצריך צוות מאמנים אחר.

שורה תחתונה מכיון שאני מאמין בהגינות וביושר ובמה שהבטיחו צריך לקיים - מזרחי צריך להמשיך גם בשנה הבאה. במטרות שלו הוא עמד בגדול. ״האיך״ הוא עשה את זה , שכרגע פחות מעניין אותך או אחרים פה יהיה חשוב מאוד ומעניין מאוד בקיץ. ההיסטוריה של מזרחי, לפחות זו שאני זוכר, אומרת שהוא מעולם לא שיחק כדורגל מהנה, גם כשעמדה לרשותו המכונה של גאידמק.
בסופו של יום כדורגל זו הצגה וקשה לי להשלים עם השבלוניות חסרת הברק שהוא הנחיל כאן העונה בעיקר כשלקבוצה קוראים מכבי נתניה. אני מבין שאוהדים שלא ידעו את יוסף לא מתחברים לדברי, אבל את הדי אן איי של נתניה בנו אלה ששיחקו כשיוסי מזרחי הוציא שישיות מהרשת.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
זו חוצפה מצידנו לדון לגבי מאמן לעונה הבאה - טל.מ - 23-Feb-2014 23:35
RE: זו חוצפה מצידנו לדון לגבי מאמן לעונה הבאה - לואיס מריןןןןןןןן - 24-Feb-2014, 19:07
RE: זו חוצפה מצידנו לדון לגבי מאמן לעונה הבאה - לואיס מריןןןןןןןן - 24-Feb-2014, 20:34

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים