שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הכלבים נובחים והפער גדל
22-Feb-2014, 23:39 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Feb-2014 על ידי 23:41 פיליפצ'וק.)
הודעה: #60
RE: הכלבים נובחים והפער גדל
(22-Feb-2014 23:11)טל.מ כתב:  אני גם מרים משקולות אז אל תרגיז אותי ..
לאופיר - עטר אימן פה 10 שנים. אתה תתייחס לבעט ורוץ למעלה אני אזכר בשנתיים האחרונות שהיה בנתניה יופי של כדורגל. שחקנים כמו עזראי מפולסקי דגני דג׳אני סבע מוגרבי ובן הרוש בשיאם הביאו אותך לחצי גמר גביע ולהצגות לפרקים בקופסא. אני מבין ששכחת . חבל.
קידום שחקן צעיר - לא אמרתי מישהו מהנוער. גם צלישר שחקן צעיר אבל הוא לא זה שיקדם אותנו . הכוונה היתה לבנות מישהו כדי שאפשר יהיה לקבל שחקן לשנים הקרובות לליגת העל ולא לשחרר חצי מהסגל כי כולו שחקנים שסיימו את הקריירה.
מטרות - מה אתה מיתמם לא ברור לי..? תחשוב שתי דק לבד ותגיע בדיוק לאותן מטרות. הישרדות או התברגות בפלייאוף העליון . אין יותר ולא יהיו בשנים הקרובות לפחות.
מכבי נתניה כן בנויה על ערן לוי . הוא שורה תחתונה - אני מסכים עם אייל סגל. בכסף שהושקע בתקציב השחקנים היה אפשר לבנות שלד טוב יותר שיוכל להמשיך לשנה שניה.
ועכשיו נשאלת השאלה איזה כדורגל אתה ואוהדי נתניה רוצים לראות ?
שמרני שבלוני משעמם ? נגיד אשדוד ..?
הרפתקני מהיר טכני ? נגיד סכנין ?

זה המקסימום שנגיע אליו אלא אם כן תשובה שם פה עכשיו 30 מ ש לפחות ..

אוהדי נתניה רוצים לראות כדורגל טוב+ הישגים ובשביל זה צריך מאמן בכיר עם שחקנים טובים ואיכותיים ולא מאמן סטלן עם שחקנים בינוניים מינוס.
"השחקן היחיד שמזכיר שחקן כדורגל כל השאר חוטבי עצים ושואבי מים".
רק לפני שבוע זעקת פה על השחרור לכאורה של "חוטב העצים" טופי, כבר אמרתי לך שאין לך מושג?
"בכסף שהושקע בתקציב השחקנים היה אפשר לבנות שלד טוב יותר שיוכל להמשיך לשנה שניה" אתה ואחרים פה חכמולוגים גדולים בדיעבד.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: הכלבים נובחים והפער גדל - פיליפצ'וק - 22-Feb-2014 23:39
RE: הכלבים נובחים והפער גדל - לואיס מריןןןןןןןן - 23-Feb-2014, 0:40
RE: הכלבים נובחים והפער גדל - לואיס מריןןןןןןןן - 23-Feb-2014, 0:58
RE: הכלבים נובחים והפער גדל - לואיס מריןןןןןןןן - 23-Feb-2014, 2:36
RE: הכלבים נובחים והפער גדל - לואיס מריןןןןןןןן - 23-Feb-2014, 14:20