שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הכלבים נובחים והפער גדל
22-Feb-2014, 22:06
הודעה: #56
הכלבים נובחים והפער גדל
(22-Feb-2014 22:01)אופיר34 כתב:  
(22-Feb-2014 14:26)טל.מ כתב:  
(22-Feb-2014 13:16)אלון כתב:  אני באמת לא מבין את כל "הפאניקה והדאגה" שיש פה,להזכירכם,את העלייה הקודמת הבטחנו לא בזכות עצמנו אלא בזכות היריבה שלנו שהפסידה,בעלייה הקודמת שיחקנו את הכדורגל הכי מזויע שהיה פה ואני לא זוכר כזו פאניקה כמו היום. אני משווה אותנו למכבי ת"א בליגת העל,תראו את התקציב שלה אל מול האחרות ותראו באיזה פער היא מהאחרות וכמה הפסדים היו לה העונה ולמי היא הפסידה.אני חושב שאנחנו עושים עונה הרבה יותר טובה ממכבי ת"א בליגת העל למרות שבמכבי ת"א לא חסכו בשום משאב העונה והכל באופן יחסי.יוסי מזרחי עומד בענק במשימה שהוטלה עליו,מה רציתם שנהיה עם 5 ניצחונות פחות והעלייה תוכרע בדקה התשעים? תזכירו לי איזו קבוצה נתנה בליגה הזו(וגם בליגת העל) הצגות? הכדורגל שלנו(בישראל)פח אשפה אחד גדול אז אל תצפו להצגות בטח ובטח לא בליגה השנייה.תנו קרדיט למאמן שבכלל לקח את הסיכון לרדת לליגה השנייה ובנוסף לכך עולה ליגה בלי להתאמץ בכלל....

יש אנשים כמוך כמו אופיר או פליפיצ׳וק שמוסיפים לכל פוסט תגובה שלהם את המילים היסטריה לחץ וכל שאר הנילווים וכל זה רק כדי להדגיש כמה הם ״קול״ וכל השאר עדת בתולות מפוחדת..
בסופו של דבר הפוסטים פה אומרים משהו פשוט:
בשורה התחתונה הצוות המקצועי הצליח ובגדול - המטרה שהועמדה בפניו הושגה.
אבל לפני שמגיעים לשורה התחתונה יש הרבה הערות ביניים והרבה סימני שאלה.

* מכבי נתניה קבוצה שחיה על הברקות של שחקן אחד.
* מכבי נתניה לא הצליחה לקדם אף שחקן צעיר (לא אמרתי בית) לעמדה משמעותית.
* מכבי נתניה תצטרך להפטר לפחות מחצי הסגל אם לא יותר ולבנות הכל מחדש.
* על פניו שבעה מיליון שקלים הלכו רובם לטמיון מבחינת השקעה עתידית כי השחקנים לא יכולים להוות פקטור בליגת העל.
* למרות העליונות המוחלטת נתניה שיחקה ברוב המוחלט של הליגה כדורגל מגעיל שבלוני שמבריח את הקהל ומנצחת כי יש לה שחקני הכרעה טובים יותר מהיריבות.
* מה המטרות לשנה הבאה ? אליפות - לא רלוונטי. מה שנשאר זה גג להגיע לתקופת עטר . כדורגל התקפי מהיר ואטרקטיבי (וכן בעונה האחרונה בקופסא היה מידי פעם כדורגל כזה ), התבססות בליגה , ולנסות להתברג לשלבים בגביע והעפלה לאירופה.
* בהינתן כל הנתונים האלה ובחינת עבודתם של צוות המאמנים בשנה שעברה ובשאר המקומות שעבדו בהם ואשדוד היא דוגמא טובה, האם מזרחי והולצמן יצעידו את המועדון קדימה ? אני בספק וזה לא עושה אותי היסטרי ..

לא ידעתי שמי שחושב שאתה היסטרי ורואה שחורות הוא "קול". אולי תסביר לי מה הקשר בין הדיעה שלי שטוענת שאתה היסטרי ומגזים לבין "הקוליות" שלי. באמת לא ברור לי המשפט הזה.
ולעצם העניין -
* מכבי נתניה לא בנויה על שחקן אחד (בדיוק כמו שב"ש לא בנויה על בוזגלו ומכבי לא בנויה על זהבי). כן, בנתניה יש שחקן משמעותי עם יכולות טכניות לא רגילות ועם שמאל מדהימה, בדיוק כמו שיש בלא מעט קבוצות בעולם. ערן לוי בהחלט משמעותי ויש לו תרומה משמעותית להצלחה של הקבוצה אבל אל תבטל שחקנים כמו קיודה, אקסברד, שריקי, רול ,אברג'יל. חלוקת השערים והבישולים בקבוצה בהחלט מתחלקת יפה בין כולם. אז בוא נרגע עם "החיה על הברקות של שחקן אחד".
* שחקן צעיר ?? הרי לא סיכמנו שאין מה לקדם ?? אל תתחיל להיות אפי ישראל ולהגיד דברים שאתה בעצמך יודע שאין בהם כלום. השנה היתה מטרה אחת ובשביל להשיג אותה היינו צריכים שחקנים מסוימים (שמסתבר שמזרחי פגע בהם בול). הרי ברור לכולנו שאם היו משתפים צעירים העונה ונכשלים במשימה אתה הראשון שהיית מתרעם על כך.
* השקעה עתידית ? אותו כנ"ל. אין מה להשקיע בעתיד כשאתה רוצה תוך שנה לעלות ליגה. נו באמת, עכשיו אתה מדבר איתי על השקעה עתידית. די עם הפופוליזם. לא היינו עולים אם היינו משקיעים בעתיד השנה. נקודה.
* נתניה שיחקה מגעיל לפרקים ונתניה שיחקה גם כדורגל לפרקים. בכל מקרה, כמעט בכל משחק היה ברור מי הקבוצה העדיפה.
* המטרות לשנה הבאה ? אתה יודע אותם כנראה עוד לפני שמזרחי והולצמן שמעו עליהם. מצד שני תמיד אמרנו שיש לך יכולות ניבוי שאין לכל אחד.... הבעלים יקבעו את המטרות, את תקציב הקבוצה ואת סגל השחקנים ואז נוכל לדבר על המטרות. ועטר - זה כבר שיא הפופוליזם. אתה רוצה לחזור ימי עטר ? לכלום ושום דבר הזה ? אתה מדבר איתי על כדורגל אטרקטיבי שאתה רוצה לראות ובו בעת רוצה לחזור לימי עטר ?? כנראה שבאמת אתה מתחיל לפתח סניליות מדאיגה....
* בהנתן כל הגברים האלה מזרחי והולצמן צריכים לקבל את המושכות ולהצעיד את הקבוצה קדימה. הכל כפוף למשאבים ולכלים שיקבלו מההנהלה.
וואי כמה שטויות כתבת ברצף ...
אבל אני בדרך החוצה לריצה אז אענה לך אחכ

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
הכלבים נובחים והפער גדל - טל.מ - 22-Feb-2014 22:06
RE: הכלבים נובחים והפער גדל - לואיס מריןןןןןןןן - 23-Feb-2014, 0:40