שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הכלבים נובחים והפער גדל
23-Feb-2014, 11:45
הודעה: #81
RE: הכלבים נובחים והפער גדל
(23-Feb-2014 10:34)טל.מ כתב:  
(23-Feb-2014 10:31)פיליפצוק כתב:  
(22-Feb-2014 23:41)טל.מ כתב:  
(22-Feb-2014 23:39)פיליפצוק כתב:  
(22-Feb-2014 23:11)טל.מ כתב:  אני גם מרים משקולות אז אל תרגיז אותי ..
לאופיר - עטר אימן פה 10 שנים. אתה תתייחס לבעט ורוץ למעלה אני אזכר בשנתיים האחרונות שהיה בנתניה יופי של כדורגל. שחקנים כמו עזראי מפולסקי דגני דג׳אני סבע מוגרבי ובן הרוש בשיאם הביאו אותך לחצי גמר גביע ולהצגות לפרקים בקופסא. אני מבין ששכחת . חבל.
קידום שחקן צעיר - לא אמרתי מישהו מהנוער. גם צלישר שחקן צעיר אבל הוא לא זה שיקדם אותנו . הכוונה היתה לבנות מישהו כדי שאפשר יהיה לקבל שחקן לשנים הקרובות לליגת העל ולא לשחרר חצי מהסגל כי כולו שחקנים שסיימו את הקריירה.
מטרות - מה אתה מיתמם לא ברור לי..? תחשוב שתי דק לבד ותגיע בדיוק לאותן מטרות. הישרדות או התברגות בפלייאוף העליון . אין יותר ולא יהיו בשנים הקרובות לפחות.
מכבי נתניה כן בנויה על ערן לוי . הוא שורה תחתונה - אני מסכים עם אייל סגל. בכסף שהושקע בתקציב השחקנים היה אפשר לבנות שלד טוב יותר שיוכל להמשיך לשנה שניה.
ועכשיו נשאלת השאלה איזה כדורגל אתה ואוהדי נתניה רוצים לראות ?
שמרני שבלוני משעמם ? נגיד אשדוד ..?
הרפתקני מהיר טכני ? נגיד סכנין ?

זה המקסימום שנגיע אליו אלא אם כן תשובה שם פה עכשיו 30 מ ש לפחות ..

אוהדי נתניה רוצים לראות כדורגל טוב+ הישגים ובשביל זה צריך מאמן בכיר עם שחקנים טובים ואיכותיים ולא מאמן סטלן עם שחקנים בינוניים מינוס.
"השחקן היחיד שמזכיר שחקן כדורגל כל השאר חוטבי עצים ושואבי מים".
כבר אמרתי לך שאין לך מושג?
"בכסף שהושקע בתקציב השחקנים היה אפשר לבנות שלד טוב יותר שיוכל להמשיך לשנה שניה" חכמולוג גדול בדיעבד.

אמרת לי. אתה סמכות למשהו ? אתה בעיני חסר הבנה בסיסית בענף ולוקה במחשבה מבולבלת . נו אז ?
לידיעתך הגאונית אמרתי את זה גם בתחילת השנה כשהסגל נבנה. אתה רשאי לבדוק .

אני לא סמכות לכלום ולכן אני רוצה שאדם סמכותי, רציני, שמבין דבר אחד או שניים בתחומו, יוביל את הקבוצה ולא איזה מעשן ג'וינטים מת"א לשיטתך.
ולגבי השטות שאחד מפליץ פה וכל העדר הולך אחריו, בוא תגיד לי בבקשה איזה קבוצה כיום בליגה הלאומית יש לה סגל שמתאים לליגת העל?
אני אלך איתך יותר רחוק, האם למכבי פ"ת ורמה"ש היה אשתקד סגל מתאים לליגת העל?
האם היתה פעם איזו קבוצה בליגה השניה שהיה לה סגל מתאים לליגת העל?

לא יודע. האם באיזושהי קבוצה שעלתה ליגה היה תקציב שחקנים של 7 מיליון?
אתה סגור שבנאדו על ג׳וינטים או זה סתם כי אתה לא מחבב את אילנה ..?

האם אלי שגב ושות' נמצאים במועדון מתחילת השנה?
האם בזמן בניית הקבוצה היה ידוע שיהיו בעלים לקבוצה בודאות?
ולגבי בנאדו, בלבול או כל מיני טירונים למיניהם, כנראה שהשנה הקודמת לא הספיקה לך.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
23-Feb-2014, 12:25 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Feb-2014 על ידי 12:26 תומר חרוב.)
הודעה: #82
האם צלישר מתאים לתפקיד הקשר האחורי בליגת העל? כן כן כן.

אתם תמשיכו להתלונן ולחלום על קובי דג'אני והוא ימשיך לשרוף את הדשא כי שלושה מאמנים כבר הוכיחו שהם מאמינים בו. כדורגל זה לא רק כדורים על חמישים מטר של ערן לוי, כדורגל זה לתת ת'תחת ולחלץ כדורים ולרוץ למקומות הנכונים. לצלישר יש מספרים התקפיים טובים יותר משליו מנשה, עומר פרץ וטופי. צלישר אשכרה כבש, בישל והיה מעורב בשערים. את ההרמה שהוא שם לקובי חסן על הראש מול הפועל רמת גן טופי לא מצליח לתת כל העונה באינספור מצבים מהאגף הימני.
הוא כאילו גמלוני ואין לו טכניקה של איתי מנצור, אבל אני שם את הכסף שלי שכולם פה עוד יתגעגעו אליו.

ולי אין בעיה עם מאמן שמעשן ג'וינט מידי פעם, דווקא נראה לי שזה יתרום. אם זה טוב למשה פייגלין, אז זה טוב גם למאמן.
23-Feb-2014, 12:32 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Feb-2014 על ידי 12:36 טל.מ.)
הודעה: #83
פליפצ'וק היקר .. לבוא ולומר שבנאדו טירון בעוד שיקירך עטר קרס תוך כמה חודשים בחיפה כשמאחוריו 10 שנות אימון ובנאדו שורד שם כבר שנה שניה ברציפות, להשוות בין בנאדו לטל בנין כשהאחד נמצא שנה שניה במערכת אולי הלחוצה ביותר בארץ והשני קרס במכבי פאקינג נתניה כשהוא היה המחליט הבלעדי ואף אחד לא ממש דרש ממנו דין וחשבון, זה לעשות עוול למעשן הג'וינטים מתל אביב.

בנאדו לא מצליח במיוחד השנה זה נכון. אבל אם תנתח את העובדות תגלה שעל רובן אחראי יענקלה ( הבוס שמחזיק ממזרחי כי יוני הללי חושב ככה, אבל מעולם הוא לא אימן ולא יאמן שם). כסף זה שם המשחק ובשנה הזו בגלל תשלומי עבר יענקלה לא מוציא כסף.

תומר - צלישר שחקן לא רע בתנאי שתפסיק להפיל עליו את אחריות מרכז המגרש. למכבי נתניה אין קישור השנה וזה בעיקר כי אין לנו קשר אחורי ברמה גבוהה. אם היה כזה אולי היית פחות תלוי בערן לוי.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
23-Feb-2014, 12:48 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Feb-2014 על ידי 12:49 פיליפצ'וק.)
הודעה: #84
(23-Feb-2014 12:32)טל.מ כתב:  פליפצ'וק היקר .. לבוא ולומר שבנאדו טירון בעוד שיקירך עטר קרס תוך כמה חודשים בחיפה כשמאחוריו 10 שנות אימון ובנאדו שורד שם כבר שנה שניה ברציפות, להשוות בין בנאדו לטל בנין כשהאחד נמצא שנה שניה במערכת אולי הלחוצה ביותר בארץ והשני קרס במכבי פאקינג נתניה כשהוא היה המחליט הבלעדי ואף אחד לא ממש דרש ממנו דין וחשבון, זה לעשות עוול למעשן הג'וינטים מתל אביב.

בנאדו לא מצליח במיוחד השנה זה נכון. אבל אם תנתח את העובדות תגלה שעל רובן אחראי יענקלה ( הבוס שמחזיק ממזרחי כי יוני הללי חושב ככה, אבל מעולם הוא לא אימן ולא יאמן שם). כסף זה שם המשחק ובשנה הזו בגלל תשלומי עבר יענקלה לא מוציא כסף.

תומר - צלישר שחקן לא רע בתנאי שתפסיק להפיל עליו את אחריות מרכז המגרש. למכבי נתניה אין קישור השנה וזה בעיקר כי אין לנו קשר אחורי ברמה גבוהה. אם היה כזה אולי היית פחות תלוי בערן לוי.

אתה סתם כותב דברים בלי לדעת על מה אתה כותב.
עטר קרס בחיפה בגלל סיבה אחת עיקרית- יניב קטן השולט הבלתי מעורער בקבוצה הזו.
כל עוד יניב קטן במערכת, כל מאמן שידרוך שם יודע שהוא חייב להסתדר איתו אחרת זו סופו.
עטר כמו עטר בעקשנות שלו, לא הסכים לקבל את התכתיב הזו ונוצר עימות שגלש לדשא שבסופו של דבר כמה מפתיע ניצח בו קטן.
החבר שלך בנאדו איך שהגיע חבר לקטן +קייסי המנהל, נוצרה הרמנוניה ומכאן הדרך להצלחה מקצועית היתה קלה ומהירה, כי הסגל בסופו של דבר שהיה שם (ונבחר ע"י עטר) היה סגל טוב.
השנה כשהוא קיבל את המושכות מההתחלה לפי קבוצה שהוא בנה ולפי הדרך שלו כולם רואים שהוא בלוף.
אז בבקשה ממך, את הבינוניות שאתה שואף אליה תשמור לעצמך, בנתניה צריכים לאמן מאמנים בכירים עם ניסיון ולא טירונים מושתנים או מלחכי פינכה.
23-Feb-2014, 12:50
הודעה: #85
א. לא מבין את הקביעה שאין לנו קישור, אנחנו מחזיקים יותר בכדור ורוב השערים שלנו הגיעו מפוזשן ולא ממתפרצות.
ב. אם יש בעיה בקישור היא בשחקן שמצוות עם עומר שלא נותן תוצרת ובכך שיש לנו יותר מידי שחקנים שלא עושים הגנה.
23-Feb-2014, 12:55 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Feb-2014 על ידי 12:57 טל.מ.)
הודעה: #86
הכלבים נובחים והפער גדל
יוסי מזרחי זו לא בינוניות ?

(23-Feb-2014 12:50)תומר חרוב כתב:  א. לא מבין את הקביעה שאין לנו קישור, אנחנו מחזיקים יותר בכדור ורוב השערים שלנו הגיעו מפוזשן ולא ממתפרצות.
ב. אם יש בעיה בקישור היא בשחקן שמצוות עם עומר שלא נותן תוצרת ובכך שיש לנו יותר מידי שחקנים שלא עושים הגנה.

ראיתי הרבה משחקים השנה , לא ראיתי קישור לא ראיתי הנעת כדור. ראיתי הגנה, כדור ללוי, כדור על ארבעים מ וניסיון כיבוש. שום החזקת כדור. אפילו עראבה הניעו והחזיקו בכדור טוב מאיתנו. המשחק היחידי שהפגנו בו רמה גבוהה ושלטנו בקצב ובכדור היה החצי הראשון מול פת במושבה .

מרקו רויס - לא מילה גסה !
23-Feb-2014, 13:18
הודעה: #87
ראיתי זה לא מספיק טוב, צריך סטטיסטיקה. לא בטוח שקיימת אבל אני מחפש.
23-Feb-2014, 13:25 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Feb-2014 על ידי 13:29 amir.)
הודעה: #88
המאמן היחיד שהייתי רוצה לראות פה במידה ומיזרחי לא ממשיך מאיזו שהיא סיבה הוא הנתניתי היחיד שמאמן היום היחיד שיש לו 3 אליפויות הוא מאמן יותר מראוי להחזיר אותנו לצמרת וזה כמובן רוני לוי.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
23-Feb-2014, 13:35 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Feb-2014 על ידי 13:37 פיליפצ'וק.)
הודעה: #89
(23-Feb-2014 12:55)טל.מ כתב:  יוסי מזרחי זו לא בינוניות ?

(23-Feb-2014 12:50)תומר חרוב כתב:  א. לא מבין את הקביעה שאין לנו קישור, אנחנו מחזיקים יותר בכדור ורוב השערים שלנו הגיעו מפוזשן ולא ממתפרצות.

ראיתי הרבה משחקים השנה , לא ראיתי קישור לא ראיתי הנעת כדור. ראיתי הגנה, כדור ללוי, כדור על ארבעים מ וניסיון כיבוש. שום החזקת כדור. אפילו עראבה הניעו והחזיקו בכדור טוב מאיתנו. המשחק היחידי שהפגנו בו רמה גבוהה ושלטנו בקצב ובכדור היה החצי הראשון מול פת במושבה .

ברור יוסי מזרחי עם הרזומה המוכח שלו זה הכי בינוניות שיש.
ואריק בנאדו/מרקו בלבול זה "הקרם דה לה קרם" של המאמנים בארץ.
אין לך מושג כבר אמרתי?

(23-Feb-2014 13:25)amir כתב:  המאמן היחיד שהייתי רוצה לראות פה במידה ומיזרחי לא ממשיך מאיזו שהיא סיבה הוא הנתניתי היחיד שמאמן היום היחיד שיש לו 3 אליפויות הוא מאמן יותר מראוי להחזיר אותנו לצמרת וזה כמובן רוני לוי.

להביא את רוני לוי זו הצהרת כוונות, אני אשמח לראות את רוני לוי ביום מן הימים מוביל את נתניה למאבק אמיתי על האליפות למרות שלדעתי גם יוסי מזרחי עם הכלים הנכונים מסוגל.
23-Feb-2014, 13:38
הודעה: #90
עטר קרס בחיפה בגלל סיבה אחת עיקרית- יניב קטן השולט הבלתי מעורער בקבוצה הזו.
כל עוד יניב קטן במערכת, כל מאמן שידרוך שם יודע שהוא חייב להסתדר איתו אחרת זו סופו.
עטר כמו עטר בעקשנות שלו, לא הסכים לקבל את התכתיב הזו ונוצר עימות שגלש לדשא שבסופו של דבר כמה מפתיע ניצח בו קטן.

עטר כמו עטר הוא פרנואיד(ושוב,מערכת היחסים שלי איתו מצויינת ונשמרת עד היום) ברמות שרק טל בנין חולף על פניו בקושי,הוא צנטרליסט ברמות שניתן מקסימום לנהל משק בית,למכבי נתניה הוא היה טוב בנקודת זמן מאוד ספציפית(וגם בבית"ר ירושלים),זה לא יכול להתאים לקבוצה רצינית ומסודרת שעובדת על פי חוקי מינהל תקין.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים