שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הכלבים נובחים והפער גדל
23-Feb-2014, 0:58
הודעה: #71
RE: הכלבים נובחים והפער גדל
התקציב של קריית שמונה בסביבות העשרים מיליון לפחות מה שמפרסמים הייתי רוצה שיהיה לנו את הסגל שיש להם
צטט הודעה זו בתגובה
23-Feb-2014, 1:00 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Feb-2014 על ידי 1:01 אלון.)
הודעה: #72
טל,ראינו שכל המקורבים מונעים מאינטרס זה או אחר לכן קח את הדברים שלהם בערבון מוגבל.... לא משנה מי יהיה המאמן ומה יהיה התקציב,שנה הבאה לא תקח אליפות,במקרה הטוב תהיה בפליאוף העליון(דבר שיהיה קשה מאוד להשיג)ובמקרה הרע תיאבק. נגד הירידה.אני סומך על מזרחי וההנהלה החדשה שידעו להביא אותנו כמה שיותר קרוב לאופציה הראשונה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
23-Feb-2014, 1:01
הודעה: #73
קרית שמונה היא דוגמא טובה. רק חבל ששרצקי הפך אותה לאחרונה לתחנת מעבר של שחקנים לקבוצות שמתחרות איתו על תארים.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
23-Feb-2014, 1:05
הודעה: #74
הכלבים נובחים והפער גדל
(23-Feb-2014 0:58)yaron73 כתב:  יש לו פוטנציאל. היתה לו תקופה לא רעה כרגע נמצא בירידה ולא מספיק טוב. מקווה שבן בנימין יחזור.

לא מוצא הבדל ביניהם. אף אחד מהם לא יכול להוביל התקפה רק פעולות הגנתיות. למעשה הם יושבים אחד על המשבצת של השני. קשר אחורי ראוי הוא תואם דג׳אני.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
23-Feb-2014, 1:09 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Feb-2014 על ידי 1:15 yaron73.)
הודעה: #75
קשה למצוא קשר אחורי טוב שעושה הגנה והתקפה. בן בנימין היה טוב אבל צריך לשפר את החלק ההתקפי. יש לו בעיטה טובה.

אם היה לנו תקציב גדול הייתי רוצה לראות בתפקיד מישהו אחר טוב מצלישר ומבן בנימין אבל זה לא המצב....

ליגת העל בישראל היא ליגה ענייה בלי כסף. רוב הקבוצות עם תקציבים של 20-11 מיליון ש"ח לעונה - ברוב הליגות באירופה זה נחשב כמעט לכלום. קשה להביא שחקנים טובים בתקציבים שכאלה.

"כל החיים בלב את אלופה"
23-Feb-2014, 1:21
הודעה: #76
(23-Feb-2014 1:05)טל.מ כתב:  
(23-Feb-2014 0:58)yaron73 כתב:  יש לו פוטנציאל. היתה לו תקופה לא רעה כרגע נמצא בירידה ולא מספיק טוב. מקווה שבן בנימין יחזור.

לא מוצא הבדל ביניהם. אף אחד מהם לא יכול להוביל התקפה רק פעולות הגנתיות. למעשה הם יושבים אחד על המשבצת של השני. קשר אחורי ראוי הוא תואם דג׳אני.

פה אני מסכים איתך,תואם דג׳אני רק יותר פיזי...השאלה איפה מוצאים אחד כזה.לפי איך שזה נראה כרגע,בן בינימין,בן מלכה ועומר צלישר,אף אחד מהם לא מתאים להיות הקשר האחורי האולטמטיבי שלנו,אין ספק שצריך ״פיגורה״יותר גדולה בתפקיד הקריטי הזה.
23-Feb-2014, 1:24 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Feb-2014 על ידי 1:27 yaron73.)
הודעה: #77
דג'אני היה הברקה של עטר. אבל גם שילמנו עליה מחיר כבד בסופו של דבר. יהיה קשה למצוא קשר אחורי ברמה גבוהה.

התפקיד הזה הוא הבעיה כמעט של כל הקבוצות בארץ

"כל החיים בלב את אלופה"
23-Feb-2014, 2:36
הודעה: #78
תמיר כהן יכול להיות תואם דגאני
צטט הודעה זו בתגובה
23-Feb-2014, 10:31
הודעה: #79
(22-Feb-2014 23:41)טל.מ כתב:  
(22-Feb-2014 23:39)פיליפצוק כתב:  
(22-Feb-2014 23:11)טל.מ כתב:  אני גם מרים משקולות אז אל תרגיז אותי ..
לאופיר - עטר אימן פה 10 שנים. אתה תתייחס לבעט ורוץ למעלה אני אזכר בשנתיים האחרונות שהיה בנתניה יופי של כדורגל. שחקנים כמו עזראי מפולסקי דגני דג׳אני סבע מוגרבי ובן הרוש בשיאם הביאו אותך לחצי גמר גביע ולהצגות לפרקים בקופסא. אני מבין ששכחת . חבל.
קידום שחקן צעיר - לא אמרתי מישהו מהנוער. גם צלישר שחקן צעיר אבל הוא לא זה שיקדם אותנו . הכוונה היתה לבנות מישהו כדי שאפשר יהיה לקבל שחקן לשנים הקרובות לליגת העל ולא לשחרר חצי מהסגל כי כולו שחקנים שסיימו את הקריירה.
מטרות - מה אתה מיתמם לא ברור לי..? תחשוב שתי דק לבד ותגיע בדיוק לאותן מטרות. הישרדות או התברגות בפלייאוף העליון . אין יותר ולא יהיו בשנים הקרובות לפחות.
מכבי נתניה כן בנויה על ערן לוי . הוא שורה תחתונה - אני מסכים עם אייל סגל. בכסף שהושקע בתקציב השחקנים היה אפשר לבנות שלד טוב יותר שיוכל להמשיך לשנה שניה.
ועכשיו נשאלת השאלה איזה כדורגל אתה ואוהדי נתניה רוצים לראות ?
שמרני שבלוני משעמם ? נגיד אשדוד ..?
הרפתקני מהיר טכני ? נגיד סכנין ?

זה המקסימום שנגיע אליו אלא אם כן תשובה שם פה עכשיו 30 מ ש לפחות ..

אוהדי נתניה רוצים לראות כדורגל טוב+ הישגים ובשביל זה צריך מאמן בכיר עם שחקנים טובים ואיכותיים ולא מאמן סטלן עם שחקנים בינוניים מינוס.
"השחקן היחיד שמזכיר שחקן כדורגל כל השאר חוטבי עצים ושואבי מים".
כבר אמרתי לך שאין לך מושג?
"בכסף שהושקע בתקציב השחקנים היה אפשר לבנות שלד טוב יותר שיוכל להמשיך לשנה שניה" חכמולוג גדול בדיעבד.

אמרת לי. אתה סמכות למשהו ? אתה בעיני חסר הבנה בסיסית בענף ולוקה במחשבה מבולבלת . נו אז ?
לידיעתך הגאונית אמרתי את זה גם בתחילת השנה כשהסגל נבנה. אתה רשאי לבדוק .

אני לא סמכות לכלום ולכן אני רוצה שאדם סמכותי, רציני, שמבין דבר אחד או שניים בתחומו, יוביל את הקבוצה ולא איזה מעשן ג'וינטים מת"א לשיטתך.
ולגבי השטות שאחד מפליץ פה וכל העדר הולך אחריו, בוא תגיד לי בבקשה איזה קבוצה כיום בליגה הלאומית יש לה סגל שמתאים לליגת העל?
אני אלך איתך יותר רחוק, האם למכבי פ"ת ורמה"ש היה אשתקד סגל מתאים לליגת העל?
האם היתה פעם איזו קבוצה בליגה השניה שהיה לה סגל מתאים לליגת העל?
23-Feb-2014, 10:34
הודעה: #80
הכלבים נובחים והפער גדל
(23-Feb-2014 10:31)פיליפצוק כתב:  
(22-Feb-2014 23:41)טל.מ כתב:  
(22-Feb-2014 23:39)פיליפצוק כתב:  
(22-Feb-2014 23:11)טל.מ כתב:  אני גם מרים משקולות אז אל תרגיז אותי ..
לאופיר - עטר אימן פה 10 שנים. אתה תתייחס לבעט ורוץ למעלה אני אזכר בשנתיים האחרונות שהיה בנתניה יופי של כדורגל. שחקנים כמו עזראי מפולסקי דגני דג׳אני סבע מוגרבי ובן הרוש בשיאם הביאו אותך לחצי גמר גביע ולהצגות לפרקים בקופסא. אני מבין ששכחת . חבל.
קידום שחקן צעיר - לא אמרתי מישהו מהנוער. גם צלישר שחקן צעיר אבל הוא לא זה שיקדם אותנו . הכוונה היתה לבנות מישהו כדי שאפשר יהיה לקבל שחקן לשנים הקרובות לליגת העל ולא לשחרר חצי מהסגל כי כולו שחקנים שסיימו את הקריירה.
מטרות - מה אתה מיתמם לא ברור לי..? תחשוב שתי דק לבד ותגיע בדיוק לאותן מטרות. הישרדות או התברגות בפלייאוף העליון . אין יותר ולא יהיו בשנים הקרובות לפחות.
מכבי נתניה כן בנויה על ערן לוי . הוא שורה תחתונה - אני מסכים עם אייל סגל. בכסף שהושקע בתקציב השחקנים היה אפשר לבנות שלד טוב יותר שיוכל להמשיך לשנה שניה.
ועכשיו נשאלת השאלה איזה כדורגל אתה ואוהדי נתניה רוצים לראות ?
שמרני שבלוני משעמם ? נגיד אשדוד ..?
הרפתקני מהיר טכני ? נגיד סכנין ?

זה המקסימום שנגיע אליו אלא אם כן תשובה שם פה עכשיו 30 מ ש לפחות ..

אוהדי נתניה רוצים לראות כדורגל טוב+ הישגים ובשביל זה צריך מאמן בכיר עם שחקנים טובים ואיכותיים ולא מאמן סטלן עם שחקנים בינוניים מינוס.
"השחקן היחיד שמזכיר שחקן כדורגל כל השאר חוטבי עצים ושואבי מים".
כבר אמרתי לך שאין לך מושג?
"בכסף שהושקע בתקציב השחקנים היה אפשר לבנות שלד טוב יותר שיוכל להמשיך לשנה שניה" חכמולוג גדול בדיעבד.

אמרת לי. אתה סמכות למשהו ? אתה בעיני חסר הבנה בסיסית בענף ולוקה במחשבה מבולבלת . נו אז ?
לידיעתך הגאונית אמרתי את זה גם בתחילת השנה כשהסגל נבנה. אתה רשאי לבדוק .

אני לא סמכות לכלום ולכן אני רוצה שאדם סמכותי, רציני, שמבין דבר אחד או שניים בתחומו, יוביל את הקבוצה ולא איזה מעשן ג'וינטים מת"א לשיטתך.
ולגבי השטות שאחד מפליץ פה וכל העדר הולך אחריו, בוא תגיד לי בבקשה איזה קבוצה כיום בליגה הלאומית יש לה סגל שמתאים לליגת העל?
אני אלך איתך יותר רחוק, האם למכבי פ"ת ורמה"ש היה אשתקד סגל מתאים לליגת העל?
האם היתה פעם איזו קבוצה בליגה השניה שהיה לה סגל מתאים לליגת העל?

לא יודע. האם באיזושהי קבוצה שעלתה ליגה היה תקציב שחקנים של 7 מיליון?
אתה סגור שבנאדו על ג׳וינטים או זה סתם כי אתה לא מחבב את אילנה ..?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 4 אורחים