שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הכלבים נובחים והפער גדל
21-Feb-2014, 22:19
הודעה: #31
RE: הכלבים נובחים והפער גדל
(21-Feb-2014 22:06)אופיר34 כתב:  תגידו לי, מה צריך לעשות כדי שיהודים יהיו מרוצים פעם ??

לא יהודי... לא מרוצהTongue
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
21-Feb-2014, 22:23
הודעה: #32
(21-Feb-2014 22:06)אופיר34 כתב:  תגידו לי, מה צריך לעשות כדי שיהודים יהיו מרוצים פעם ??
רק מטרה אחת עמדה לנגד אלו שבנו את הקבוצה הזאת - עליית ליגה ! יוסי מזרחי והקבוצה (כולל כולם) עושים את זה בסטייל (וסטייל זה לאו דווקא כדורגל גדול). אני לא יודע אם בהיסטוריה של הליגה הזאת, אי פעם, קבוצה סגרה את הסיפור בשלבים כל כך מוקדמים של העונה. הובאו לפה השחקנים האלה כי יוסי מזרחי חשב שאלה השחקנים שמסוגלים לבצע את המשימה. למרות שחלקנו (כולל אני) חשבנו שקצת הגזימו עם "הבית אבות" הזה יוסי מזרחי הוכיח לכולנו שניסיון וידע לא חסר לו. אז עשו לי טובה, באמת הגיע הזמן להפסיק לחפש את הצרות עם פינצטה.
לגבי הכדורגל - גם פה אנשים נוטים להגזים ולצאת מפרופרציות. כן, אנחנו לא ריאל מדריד ואפילו לא קריית שמונה, אבל אנחנו בהחלט מציגים לפרקים רגעים של כדורגל. זה לא קורה בצורה רציפה ולא קורה מספיק אולי אבל בהחלט כמעט בכל משחק יש לנו את הדקות הטובות שלנו. כמעט בכל משחק (כולל היום) אנחנו מגיעים ל4-5 מצבים של 100 אחוז גול ואם לא החמצות שלומאיליות יחס השערים שלנו היה נראה הרבה יותר טוב. וגם שאנחנו חלשים אנחנו כמעט תמיד עדיפים בדרגה אחת או שתיים על היריב.
יוסי מזרחי מאמן מצוין ומנוסה שיודע לקרוא את המפה ולבנות קבוצה בהתאם למטרות שמציבים בפניו. אין ספק שבשנה הבאה (אם לא יקרה משהו הזוי) מזרחי ידע לעשות את העבודה ,לשחרר את מי שצריך (ולא חסר כאלה) ולגייס חדשים. כולי תקווה שהוא יקבל את הכלים והמשאבים הרצויים. אני סומך עליו.

ואחרון, משה, המשפט הזה אפשר להגיד הוא המנטרה שלי. אני מבטיח לך שעוד נשתמש בו הרבה בשנים הבאות הודות למספר חברים פה שתמיד ידאגו להזהיר אותנו מהשואה הספורטיבית שממשממשת ובאה גם מדובר במחזור 5 שעוד 90 נקודות מחכות לנו בקופה....

מה זה משנה לכמה מצבים הגענו נגד קבוצה שמתאימה לתחתית הליגה השלישית...אנחנו ניראים רע בכל המשחקים השנה למעט מחצית נגד הפועל פ"ת,חלק מהמשחק נגד ראשל"צ והמשחק נגד אשקלון בשבוע שעבר,אין הנאת כדור ואין שיטה ואין הגנה ואין התקפה אך יש דבר אחד עיקרי,עליית ליגה.
האם זה הדבר החשוב,כן!
האם זה הדבר היחיד החשוב,ממש לא.
21-Feb-2014, 22:32
הודעה: #33
(21-Feb-2014 22:23)אייל ס כתב:  
רק מטרה אחת עמדה לנגד אלו שבנו את הקבוצה הזאת - עליית ליגה ! יוסי מזרחי והקבוצה (כולל כולם) עושים את זה בסטייל (וסטייל זה לאו דווקא כדורגל גדול). אני לא יודע אם בהיסטוריה של הליגה הזאת, אי פעם, קבוצה סגרה את הסיפור בשלבים כל כך מוקדמים של העונה. הובאו לפה השחקנים האלה כי יוסי מזרחי חשב שאלה השחקנים שמסוגלים לבצע את המשימה. למרות שחלקנו (כולל אני) חשבנו שקצת הגזימו עם "הבית אבות" הזה יוסי מזרחי הוכיח לכולנו שניסיון וידע לא חסר לו. אז עשו לי טובה, באמת הגיע הזמן להפסיק לחפש את הצרות עם פינצטה.
לגבי הכדורגל - גם פה אנשים נוטים להגזים ולצאת מפרופרציות. כן, אנחנו לא ריאל מדריד ואפילו לא קריית שמונה, אבל אנחנו בהחלט מציגים לפרקים רגעים של כדורגל. זה לא קורה בצורה רציפה ולא קורה מספיק אולי אבל בהחלט כמעט בכל משחק יש לנו את הדקות הטובות שלנו. כמעט בכל משחק (כולל היום) אנחנו מגיעים ל4-5 מצבים של 100 אחוז גול ואם לא החמצות שלומאיליות יחס השערים שלנו היה נראה הרבה יותר טוב. וגם שאנחנו חלשים אנחנו כמעט תמיד עדיפים בדרגה אחת או שתיים על היריב.
יוסי מזרחי מאמן מצוין ומנוסה שיודע לקרוא את המפה ולבנות קבוצה בהתאם למטרות שמציבים בפניו. אין ספק שבשנה הבאה (אם לא יקרה משהו הזוי) מזרחי ידע לעשות את העבודה ,לשחרר את מי שצריך (ולא חסר כאלה) ולגייס חדשים. כולי תקווה שהוא יקבל את הכלים והמשאבים הרצויים. אני סומך עליו.

ואחרון, משה, המשפט הזה אפשר להגיד הוא המנטרה שלי. אני מבטיח לך שעוד נשתמש בו הרבה בשנים הבאות הודות למספר חברים פה שתמיד ידאגו להזהיר אותנו מהשואה הספורטיבית שממשממשת ובאה גם מדובר במחזור 5 שעוד 90 נקודות מחכות לנו בקופה....

מה זה משנה לכמה מצבים הגענו נגד קבוצה שמתאימה לתחתית הליגה השלישית...אנחנו ניראים רע בכל המשחקים השנה למעט מחצית נגד הפועל פ"ת,חלק מהמשחק נגד ראשל"צ והמשחק נגד אשקלון בשבוע שעבר,אין הנאת כדור ואין שיטה ואין הגנה ואין התקפה אך יש דבר אחד עיקרי,עליית ליגה.
האם זה הדבר החשוב,כן!
האם זה הדבר היחיד החשוב,ממש לא.

אני האחרון שחושב שזה הדבר הכי חשוב, נהפוכו - מבחינתי כדורגל חיובי ואטרקטיבי חשוב לא פחות מהתוצאות. אני גם טוען שכשאתה אטרקטיבי (וזה כולל גם משחק הגנה נורמלי) אתה בדר"כ גם תביא תוצאות.
במקרה הספציפי הזה כולנו הבנו שאסור להתקע בליגה הזאת ולכן בנו קבוצה כמו שבנו.
לא מסכים שנראים רע בכל המשחקים. נראים רע זה נכון ולא מעט, אבל עדיין כמעט תמיד יש לנו את הדקות שמראות שפוטנציאל קיים. וכשאתה מגיע לכל הרבה מצבים זה לא בכדי. אתה מגיע למצבים כי אתה מייצר אותם - לפעמים זה סתם פוקס מעוד בעיטה למעלה אבל לפעמים מהלך של כדורגל הוא זה שגורם למצב.
בקיצור, יש הרבה עבודה לשנה הבאה. בוא נסיים את המשימה ונעבור ליעד הבא...
21-Feb-2014, 23:01 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Feb-2014 על ידי 23:18 אלון.)
הודעה: #34
(21-Feb-2014 22:19)אייל ס כתב:  
(21-Feb-2014 21:35)פולומבו כתב:  אני לא יודע באיזה סרט אתם חיים שב7 מיליון שקל אפשר לבנות קבוצה לוחמנית/דורסנית/אטרקטיבית. כל קבוצת ליגת על שהיתה מתחלפת איתנו בליגת הזאת (מלבד ממכבי תל אביב) היתה מציגה פחות או יותר את אותו כדורגל שאנחנו מציגים. המילה אטרקטיבי בכלל קיימת בלקסיקון של הכדורגל שלנו? איפה אתם חיים תגידו לי.

7 מיליון ש"ח תקציב שחקנים(14 מיליון ויותר תקציב כולל) זה לא פחות מבני יהודה/רמת השרון/מכבי פ"ת/סכנין/רעננה/עכו....והרבה יותר מפי שתיים של כל אחת מקבוצות הצמרת בליגה הלאומית.

ואתה חושב שהקבוצות האלה היו נותנות הצגות יותר טובות מאיתנו והיה להם פער גדול יותר משלנו(עם הקבוצות הנוכחויות שלהם)?אני בכלל לא בטוח!
21-Feb-2014, 23:11
הודעה: #35
להגיד לכם את האמת לחלק ממך אין מושג. 14 מיליון שקל זה חתיכת סכום. אני בטוח שהבעלים חשבו שחלק גדול מהשחקנים האלה ימשיך בשנה הבאה. אבל אחרי שהם רואים מה הולך השנה הם ממש לא בונים על זה. כל מי שתשאלו השנה אם הוא נהנה מכדורגל התשובה שלו היא שלילית.
21-Feb-2014, 23:16
הודעה: #36
הכלבים נובחים והפער גדל
(21-Feb-2014 23:11)צהוב לעולמים כתב:  להגיד לכם את האמת לחלק ממך אין מושג. 14 מיליון שקל זה חתיכת סכום. אני בטוח שהבעלים חשבו שחלק גדול מהשחקנים האלה ימשיך בשנה הבאה. אבל אחרי שהם רואים מה הולך השנה הם ממש לא בונים על זה. כל מי שתשאלו השנה אם הוא נהנה מכדורגל התשובה שלו היא שלילית.

עוד פעם .. הסכומים האלה לא אומרים את האמת. האמת היא שכר השחקנים בתקציב. לא 14 מיליון . אני מהמר ששכר השחקנים הוא לא יותר 3 מיליון שקל. שאר הכסף הוא עלויות תפעול המועדון.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
21-Feb-2014, 23:23
הודעה: #37
(21-Feb-2014 19:43)אלימלך כתב:  
(21-Feb-2014 19:33)טל.מ כתב:  בחיי לא יודע. אבל הכדורגל של מזרחי זה כדור שינה.. עלה לי רעיון בשניה - בנאדו .. אבל אולי אני בהזיות כרגע

בתכלס, כל המאמנים הישראלים אותו דבר, משעממים, חסרי חזון, פקידי בנק אפורים.
ילך משעמם אחד יבוא משעמם אחר,
לא רואה מאמן ישראלי אחר שידע להפיג את השיעמום.
עולם כמנהגו נוהג.

אפשר להגיד הרבה דברים על יוסי מזרחי. פקיד בנק אפור הוא לא.

וביחס לעונה הבאה, יש חשיבות גדולה שמאמן שהעלה ליגה ישאר, ראינו את זה בעלייה של 99.
22-Feb-2014, 0:00
הודעה: #38
עוד פעם .. הסכומים האלה לא אומרים את האמת. האמת היא שכר השחקנים בתקציב. לא 14 מיליון . אני מהמר ששכר השחקנים הוא לא יותר 3 מיליון שקל. שאר הכסף הוא עלויות תפעול המועדון.
[/quote]

מתוך 14 מיליון,7 זה שכר שחקנים.
22-Feb-2014, 0:06 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Feb-2014 על ידי 0:10 פיליפצ'וק.)
הודעה: #39
(21-Feb-2014 20:46)לואיס ראזאק כתב:  
(21-Feb-2014 20:41)פיליפצוק כתב:  אם אתה רוצה לפטר מאמן ותיק עם ניסיון ולהביא במקומו איזה סטלן שנכשל השנה כישלון חרוץ עם הקבוצה שלו ונשאר בתפקיד רק כי הבוס שלו ויתר על העונה הזו, אז באמת אבל באמת שאין לך מושג.

אבל רק לפני עונה הסטלן הזה הציל לבוס את הקבוצה...

לא הציל ולא בטיח.
הסטלן הזה פשוט חבר ליניב קטן הזבלה הזה שדאג בתחילת העונה להמריד את כל הקבוצה כנגד ראובן.
וברגע שהשתרר שקט בחדר ההלבשה היה קל יותר להוציא החוצה את הפוטנציאל שהיה שם.
השנה כשהוא בנה את הקבוצה כולם ראו שאין לו מושג!!!

(21-Feb-2014 20:46)טל.מ כתב:  
(21-Feb-2014 20:41)פיליפצוק כתב:  
(21-Feb-2014 20:04)טל.מ כתב:  תגיד רגע פליפיצ׳וק ... לא אתה היית זה שפתח פוסט במחצית שכותרתו שוב מסתבכים ..? יש מצב שהשיירה עברה ונבחת ..? כי זה נראה שבפוסט הנוכחי אתה עונה לעצמך מהפוסט הקודם Wink אני בעד פיצול אישיות זה הופך את החיים למעניינים יותר ..

בוא אני אעשה לך סדר בדברים.
גם לי (מאוד) מפריע שהקבוצה לא מפגינה יכולת משכנעת והכל הולך לה קשה.
אך אני בניגוד אליך חושב שיוסי מזרחי הוא האיש המתאים לפתור בקיץ את הבעיה הזו ולהביא את השחקנים הנכונים במגבלות התקציב.
ולגביך, אם עד היום היה לי חשד סביר שאין לך מושג, אחרי היציאה של "בנאדו" אני בטוח שאין לך מושג!!!!!!!
אם אתה רוצה לפטר מאמן ותיק עם ניסיון ולהביא במקומו איזה סטלן שנכשל השנה כישלון חרוץ עם הקבוצה שלו ונשאר בתפקיד רק כי הבוס שלו ויתר על העונה הזו, אז באמת אבל באמת שאין לך מושג.

אמרתי שבא לי רעיון !! לא חשבתי עליו 18 שעות. גם לא 18 דק. מכיר את הקטע שזורקים רעיונות? יוסי מזרחי בעיני זה לא זה. אני לא מתאבד על בנאדו . רעיון ותו לא.
לגבי האין לי מושג או יש לי .. אני אסלח לך. אנשים עם פיצול אישיות לוקים בחשיבה מסודרת.

נ.ב תמליץ לבוס של בנאדו על מזרחי ..

לידיעתך הוא מאוד מוערך ע"י יעקב שחר, תשאל את יוני הללי והעיתונאים בחיפה הם יאשרו את זה.
22-Feb-2014, 2:18 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Feb-2014 על ידי 2:23 פולומבו.)
הודעה: #40
(21-Feb-2014 22:19)אייל ס כתב:  
(21-Feb-2014 21:35)פולומבו כתב:  אני לא יודע באיזה סרט אתם חיים שב7 מיליון שקל אפשר לבנות קבוצה לוחמנית/דורסנית/אטרקטיבית. כל קבוצת ליגת על שהיתה מתחלפת איתנו בליגת הזאת (מלבד ממכבי תל אביב) היתה מציגה פחות או יותר את אותו כדורגל שאנחנו מציגים. המילה אטרקטיבי בכלל קיימת בלקסיקון של הכדורגל שלנו? איפה אתם חיים תגידו לי.

7 מיליון ש"ח תקציב שחקנים(14 מיליון ויותר תקציב כולל) זה לא פחות מבני יהודה/רמת השרון/מכבי פ"ת/סכנין/רעננה/עכו....והרבה יותר מפי שתיים של כל אחת מקבוצות הצמרת בליגה הלאומית.

ואיך בדיוק אתה מסיק שהן היו מצליחות יותר בלאומית / מציגות כדורגל נאה יותר?
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים