שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הכלבים נובחים והפער גדל
23-Feb-2014, 13:50
הודעה: #91
RE: הכלבים נובחים והפער גדל
(23-Feb-2014 13:35)פיליפצוק כתב:  
(23-Feb-2014 12:55)טל.מ כתב:  יוסי מזרחי זו לא בינוניות ?

(23-Feb-2014 12:50)תומר חרוב כתב:  א. לא מבין את הקביעה שאין לנו קישור, אנחנו מחזיקים יותר בכדור ורוב השערים שלנו הגיעו מפוזשן ולא ממתפרצות.
ב. אם יש בעיה בקישור היא בשחקן שמצוות עם עומר שלא נותן תוצרת ובכך שיש לנו יותר מידי שחקנים שלא עושים הגנה.

ראיתי הרבה משחקים השנה , לא ראיתי קישור לא ראיתי הנעת כדור. ראיתי הגנה, כדור ללוי, כדור על ארבעים מ וניסיון כיבוש. שום החזקת כדור. אפילו עראבה הניעו והחזיקו בכדור טוב מאיתנו. המשחק היחידי שהפגנו בו רמה גבוהה ושלטנו בקצב ובכדור היה החצי הראשון מול פת במושבה .

ברור יוסי מזרחי עם הרזומה המוכח שלו זה הכי בינוניות שיש.
ואריק בנאדו/מרקו בלבול זה "הקרם דה לה קרם" של המאמנים בארץ.
אין לך מושג כבר אמרתי?

(23-Feb-2014 13:25)amir כתב:  המאמן היחיד שהייתי רוצה לראות פה במידה ומיזרחי לא ממשיך מאיזו שהיא סיבה הוא הנתניתי היחיד שמאמן היום היחיד שיש לו 3 אליפויות הוא מאמן יותר מראוי להחזיר אותנו לצמרת וזה כמובן רוני לוי.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

להביא את רוני לוי זו הצהרת כוונות, אני אשמח לראות את רוני לוי ביום מן הימים מוביל את נתניה למאבק אמיתי על האליפות למרות שלדעתי גם יוסי מזרחי עם הכלים הנכונים מסוגל.

אמרת אמרת.. אני כל כך מתרשם מהידע המעמיק שלך שאני אפילו לא הולך לאמת את זה עם העובדות, מפאת כבודו של מזרחי שלא עשה לי כלום רע מימיו וכמו שאמרת הרזומה שלו אכן מוכיח. השאלה רק מה הוא מוכיח.

נ.ב - כבר אמרתי לך שאני לא מתאבד על בנאדו ובטח לא על בלבול שאת שמו לא הזכרתי. זה כמובן לא ימנע ממך להמשיך לטחון את המנטרה הקבועה ולספר לי מה אמרתי. נגד רפיסות שכל עוד לא המציאו כדור. מה אני יכול לעשות. אבל עזוב תדפדף הלאה כי אני חסר מושג .

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
23-Feb-2014, 14:01
הודעה: #92
(23-Feb-2014 13:50)טל.מ כתב:  
(23-Feb-2014 13:35)פיליפצוק כתב:  
(23-Feb-2014 12:55)טל.מ כתב:  יוסי מזרחי זו לא בינוניות ?

(23-Feb-2014 12:50)תומר חרוב כתב:  א. לא מבין את הקביעה שאין לנו קישור, אנחנו מחזיקים יותר בכדור ורוב השערים שלנו הגיעו מפוזשן ולא ממתפרצות.
ב. אם יש בעיה בקישור היא בשחקן שמצוות עם עומר שלא נותן תוצרת ובכך שיש לנו יותר מידי שחקנים שלא עושים הגנה.

ראיתי הרבה משחקים השנה , לא ראיתי קישור לא ראיתי הנעת כדור. ראיתי הגנה, כדור ללוי, כדור על ארבעים מ וניסיון כיבוש. שום החזקת כדור. אפילו עראבה הניעו והחזיקו בכדור טוב מאיתנו. המשחק היחידי שהפגנו בו רמה גבוהה ושלטנו בקצב ובכדור היה החצי הראשון מול פת במושבה .

ברור יוסי מזרחי עם הרזומה המוכח שלו זה הכי בינוניות שיש.
ואריק בנאדו/מרקו בלבול זה "הקרם דה לה קרם" של המאמנים בארץ.
אין לך מושג כבר אמרתי?

(23-Feb-2014 13:25)amir כתב:  המאמן היחיד שהייתי רוצה לראות פה במידה ומיזרחי לא ממשיך מאיזו שהיא סיבה הוא הנתניתי היחיד שמאמן היום היחיד שיש לו 3 אליפויות הוא מאמן יותר מראוי להחזיר אותנו לצמרת וזה כמובן רוני לוי.

להביא את רוני לוי זו הצהרת כוונות, אני אשמח לראות את רוני לוי ביום מן הימים מוביל את נתניה למאבק אמיתי על האליפות למרות שלדעתי גם יוסי מזרחי עם הכלים הנכונים מסוגל.

אמרת אמרת.. אני כל כך מתרשם מהידע המעמיק שלך שאני אפילו לא הולך לאמת את זה עם העובדות, מפאת כבודו של מזרחי שלא עשה לי כלום רע מימיו וכמו שאמרת הרזומה שלו אכן מוכיח. השאלה רק מה הוא מוכיח.

נ.ב - כבר אמרתי לך שאני לא מתאבד על בנאדו ובטח לא על בלבול שאת שמו לא הזכרתי. זה כמובן לא ימנע ממך להמשיך לטחון את המנטרה הקבועה ולספר לי מה אמרתי. נגד רפיסות שכל עוד לא המציאו כדור. מה אני יכול לעשות. אבל עזוב תדפדף הלאה כי אני חסר מושג .

אז לא הבנתי,איזה מאמן ראוי/טוב יותר מתאים לאמן כאן במקום יוסי מזרחי?
הכי קל זה למצא את השלילי בכל דבר,באמת שאני מנסה להיכנס לראש שלך ולחשוב האם יש מאמן ראוי יותר וטוב יותר מיוסי מזרחי שיכול לבוא ולאמן אותנו ואני לא מוצא,מעניין אותי מאוד את מי היית מביא לפה אם היית יכולHuh
23-Feb-2014, 14:16
הודעה: #93
אמרתי בכנות - לא יודע. אני מחפש מישהו שמתאים לדי אן איי של מכבי נתניה - דהיינו מהירות טכניקה ומשחק התקפי. על זה גדלתי ולשם בראש אני תמיד אחזור. מזרחי לא המאמן שיספק את זה. גם לא בנין. היחידי שהתקרב לזה היה עטר בשתי העונות האחרונות שלו.

23-Feb-2014, 14:20
הודעה: #94
טל מ בוא אני אחדש לך אף מאמן לא יתאים לכדורגל ההתקפי שאתה ואני מפנטזים כי כל המאמנים היום בונקריסטים ורוצים רק טקטיקה ושמקטיקה אולי בחול תמצא אחד כזה אבל מאמן תוצרת כחול לבן לא תמצא
צטט הודעה זו בתגובה
23-Feb-2014, 14:22
הודעה: #95
(23-Feb-2014 13:38)אייל ס כתב:  עטר קרס בחיפה בגלל סיבה אחת עיקרית- יניב קטן השולט הבלתי מעורער בקבוצה הזו.
כל עוד יניב קטן במערכת, כל מאמן שידרוך שם יודע שהוא חייב להסתדר איתו אחרת זו סופו.
עטר כמו עטר בעקשנות שלו, לא הסכים לקבל את התכתיב הזו ונוצר עימות שגלש לדשא שבסופו של דבר כמה מפתיע ניצח בו קטן.

עטר כמו עטר הוא פרנואיד(ושוב,מערכת היחסים שלי איתו מצויינת ונשמרת עד היום) ברמות שרק טל בנין חולף על פניו בקושי,הוא צנטרליסט ברמות שניתן מקסימום לנהל משק בית,למכבי נתניה הוא היה טוב בנקודת זמן מאוד ספציפית(וגם בבית"ר ירושלים),זה לא יכול להתאים לקבוצה רצינית ומסודרת שעובדת על פי חוקי מינהל תקין.

נראה לי שאם שחקן נמצא מעל המועדון, זה לא בדיוק מינהל תקין.
אבל שילכו לעזעזל הצרות שלהם לא מעניינות אותי.
23-Feb-2014, 14:30
הודעה: #96
נראה לי שאם שחקן נמצא מעל המועדון, זה לא בדיוק מינהל תקין.
אבל שילכו לעזעזל הצרות שלהם לא מעניינות אותי.
[/quote]
במשך שנים פחד שחר מעטר בגלל הסגידה של הקהל לשחקן(ראה ערך אבי נימני),כשהיתרצה לבקשת בנו ומינה את עטר למאמן,הוא נתן לו את כל הגיבוי וגם מעבר,עטר שגה ולא היה נדיב לצוות שניהל את העסק שנים,"ניקה את האורוות",הזיז את כל אלו שלא היו אנשי שלומו(גם בצד הלוגיסטי) ופגע במקורבים של איתמר צ'יזיק(טעות שעשה גם רוני לוי),בשלב הזה נגזר דינו...כל שהיה צריך זה פתיחה לא מוצלחת והבור היה מוכן...
23-Feb-2014, 14:31
הודעה: #97
זה בשבילך טל:
 וטביב יודעים: רוני לוי עדיף על בנאדו

משה פרימו | 09:40 | 17.02.14מאמן חיפה חייב לעזוב. פרימו חושב שהירוקים זקוקים למהפכהשני הבעלים יודעים: רוני לוי עדיף על בנאדומשני מועדונים כל כך גדולים, שזכו בכל כך הרבה תארים בשני העשורים האחרונים – ולעיני כ-15,000 צופים – היה אפשר לצפות למשחק הרבה יותר טוב. מכבי חיפה ובית"ר ירושלים סיפקו משחק חלש מאוד בטדי, ויש רק אשמה אחת: הקבוצה של אריק בנאדו.חולים על כדורגל ישראלי? היכנסו לעמוד המיוחד>בית"ר המתחדשת משחקת לפי המאמן שלה, רוני לוי. כל שחקן על המגרש עושה בדיוק מה שביקשו ממנו – לא יותר ולא פחות. שחקנים מקבלים משימות הגנתיות, וכתוצאה מכך ההתקפה לא קיימת. ממכבי חיפה הציפייה יותר גדולה. אריק בנאדו לא יכול ללמד כלום שחקנים כמו רובן ראיוס, יניב קטן, חן עזרא, אלון תורג'מן ומגנים מצוינים כמו אייל משומר וטאלב טוואטחה. הוא פשוט שם אותם בהרכב ומצפה מהם – בצדק - להיות טובים. הבעיה: כולם היו חלשים.רוני לוי יודע שטקטיקה והגנה זה אופי, הוא החדיר בשחקנים את האופי שלו וזה מצליח עם כדורגל לא יפה לעין בלשון המעטה, אבל עם נקודות. אופיר קריאף שאיבד את מקומו בהרכב בשבועות האחרונים, ולא שמענו שהתלונן על כך, היה הטוב במגרש ועבד ללא הפסקה לטובת הקבוצה שלו. את הכישרון אמורים להביא אבירם ברוכיאן ודני פרדה, אבל היה להם קשה מאוד.בנאדו, לא קיבל כלום משחקניו (אלן שיבר)ברוכיאן, לא הרשים אבל עשה את שלו (אלן שיבר)רואים שמשהו לא טוב עובר על מכבי חיפה. כולם מדברים על שחקנים טובים ומוכשרים, אבל ממבט על המשחק בטדי אי אפשר לומר שהם באים בטירוף למשחק. יתרה מכך, עושה רושם ששחקנים באים כדי להעביר 90 דקות. זאת לא מכבי חיפה, ואם יעקב שחר ראה את זה הוא יודע טוב מאוד שכדי להתמודד על אליפות בעונה הבאה צריך שינוי קיצוני.פרט לאמיר אדרי כולם בחיפה איכזבו, כשרק אלון תורג'מן שכבש שער וזה מה שמצפים מחלוץ, היה סביר. לרוע מזלו השופט פסל לו את הגול שלא בצדק. בכלל, אם נתייחס לשני הניצחונות האחרונים של בית"ר בטדי, הם הושגו בזכות טעויות שיפוט. משיח ראה פנדל מול עכו וריינשרייבר לקח לחיפה גול חוקי. השופטים נתנו לבית"ר 4 נקודות, שהן אוויר לנשימה וקצת מרווח מהתחתית.כשמכבי חיפה פתחה את האימונים בתחילת העונה, דיברו שם כמו תמיד על "ללכת על כל התארים". בבית"ר לעומת זאת, עם סגל השחקנים שפתח את העונה, רק רצו להישאר בליגה. הטעויות של בנאדו במהלך העונה היו קריטיות, וזה הביא להדחה מאירופה, מגביע המדינה (נגד רעננה..) ומרחק רב ממכבי ת"א. הכישלון של בנאדו גדול מאוד והוא לא ראוי להמשיך עונה נוספת. מנגד, בבית"ר, רואים את העבודה של רוני לוי, ואין לי בכלל ספק שגם יעקב שחר וגם אלי טביב יעדיפו את רוני לוי על בנאדו כמאמן בקבוצתם בעונה הבאה.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
23-Feb-2014, 14:57
הודעה: #98
הכלבים נובחים והפער גדל
לא הבנתי כלום מהחרטטת של פרימו. אז בנאדו (ששוב נראה כאילו הסוכן שלו ...) לא יכול ללמד כלום את ראיוס את עזרא וטווטחה .. בוא נראה שחקן ששיחק עד גיל 35-6 בבוגרים, שחקן נבחרת שנים ארוכות, שחקן שלקח אליפויות עם חיפה וביתר .. לא יכול ללמד כלום את עזרא וטווטחה וראיוס.. פרימו גאון בדביליותו . כמעט כמו פליפיצ׳וק ..
רק להזכיר להוד גאוניותו - רוני לוי לקח אליפויות בחיפה אחרי שהגיע מהנוער ולא מהצ׳מפיונס ליג. אבל מה לעשות ממתי לפרימו היה שכל ..?
שורה תחתונה - בעיני אריק בנאדו יכול להיות מאמן מצוין. שנה שעברה בטח פרימו כתב שהוא האיש הנכון במקום הנכון והמליץ לשחר להחתים אותו לחוזה ארוך טווח.. בקיצור פרימו זה לא ענף להיתלות בו.
הסגל של חיפה זקוק לשידוד מערכות ולתקציב שאף מאמן לא היה מקבל כי שחר חייב כסף לשחקנים שלא משחקים וגם כי הוא למד להוריד את הראש כשיש בריון יותר חזק ממנו בשכונה. כמו בימי ארקדי כך בימי גולדהאר. בנאדו הוא כתובת אבל ממש לא בלעדית . הכתובת האמיתית היא שחר.

23-Feb-2014, 15:08
הודעה: #99
רק בנין

מפגר ולא אופטימי.
23-Feb-2014, 16:02
הודעה: #100
(23-Feb-2014 14:57)טל.מ כתב:  לא הבנתי כלום מהחרטטת של פרימו. אז בנאדו (ששוב נראה כאילו הסוכן שלו ...) לא יכול ללמד כלום את ראיוס את עזרא וטווטחה .. בוא נראה שחקן ששיחק עד גיל 35-6 בבוגרים, שחקן נבחרת שנים ארוכות, שחקן שלקח אליפויות עם חיפה וביתר .. לא יכול ללמד כלום את עזרא וטווטחה וראיוס.. פרימו גאון בדביליותו . כמעט כמו פליפיצ׳וק ..
רק להזכיר להוד גאוניותו - רוני לוי לקח אליפויות בחיפה אחרי שהגיע מהנוער ולא מהצ׳מפיונס ליג. אבל מה לעשות ממתי לפרימו היה שכל ..?
שורה תחתונה - בעיני אריק בנאדו יכול להיות מאמן מצוין. שנה שעברה בטח פרימו כתב שהוא האיש הנכון במקום הנכון והמליץ לשחר להחתים אותו לחוזה ארוך טווח.. בקיצור פרימו זה לא ענף להיתלות בו.
הסגל של חיפה זקוק לשידוד מערכות ולתקציב שאף מאמן לא היה מקבל כי שחר חייב כסף לשחקנים שלא משחקים וגם כי הוא למד להוריד את הראש כשיש בריון יותר חזק ממנו בשכונה. כמו בימי ארקדי כך בימי גולדהאר. בנאדו הוא כתובת אבל ממש לא בלעדית . הכתובת האמיתית היא שחר.

לא כל חייל יכול להיות קצין.
לא כל תלמיד יכול להיות מורה
ולא כל שחקן יכול להיות מאמן

נ.ב: אין לך מושג!
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים