שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מכבי נתניה הגיעה לסיכום על שיתוף פעולה עם טוברוק
21-Feb-2014, 21:35 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Feb-2014 על ידי 21:38 Hagiqq.)
הודעה: #11
RE: מכבי נתניה הגיעה לסיכום על שיתוף פעולה עם טוברוק
הבעלים כבר הוכיח שהוא יודע לבצע את העבודה בשקט וביעילות.
ההחתמה של מזרחי.....
הסכם עם טוברוק אחרי שנים של נתק (אני יודע שחלקכם סקפטי)
הכניס עוד שותף לא כדי לצאת מהקבוצה אלא להכניס עוד כסף לתקציב
הקבוצה לא משחקת טוב אבל עולה ליגה בהליכה - זה בדיוק מה שנדרש ממנה בעת הזו. כלזה בחסות ובמימון הבעלים.
והכול עשה בשקט מופתי למרות ריבוי הבעלים.

קצת קרדיט וחשיבה מחוץ לקופסה לא תזיק לכולנו.

כן. אני מאוד בעד הסכם עם טוברוק שיוכל לשדרג אותנו.
וכן , אני חושב שאפשר לדבר עם אנשי ממון שיעזרו לקבוצה-קהילה דרך מחלקת נוער. אפשר להגיע ללב של דניאל יאמר (איש יקר !) ולדעתי תשובה שנים נותן בסתר דרך בלדב.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
21-Feb-2014, 21:49
הודעה: #12
מכבי נתניה הגיעה לסיכום על שיתוף פעולה עם טוברוק
עד כמה שאני יודע אכן תשובה נותן בסתר אבל הסכומים הם צנועים. משהו בסדר גודל של ספונסר כמו bbb. הוא לא חייב לנו כלום, אבל תודה שהיית מצפה ממיליארדר, ממי שהיה בעלים ומתהדר מידי פעם באמירות כמו יחד נחזיר את נתניה לימי הזוהר, לדברים קצת יותר משמעותיים. לכן אני חוזר ואומר אל תבנה עליו.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
21-Feb-2014, 22:16
הודעה: #13
(21-Feb-2014 21:49)טל.מ כתב:  עד כמה שאני יודע אכן תשובה נותן בסתר אבל הסכומים הם צנועים. משהו בסדר גודל של ספונסר כמו bbb. הוא לא חייב לנו כלום, אבל תודה שהיית מצפה ממיליארדר, ממי שהיה בעלים ומתהדר מידי פעם באמירות כמו יחד נחזיר את נתניה לימי הזוהר, לדברים קצת יותר משמעותיים. לכן אני חוזר ואומר אל תבנה עליו.

תשובה לא חייב למכבי נתניה כלום,חוץ מאת החשיפה והיציאה לאור של שיפוצניק שהפך לקבלנציק שהתחבר לאנשים הנכונים ורץ לעירייה(כחבר לסגן ראש עיר) בסוף שנות ה70 תחילת שנות ה80 ומכבי נתניה היתה עבורו מה שלא מעט קבוצות ספורט היו לבעלים שלהם.
תשובה לא יתן במקומות שלא תצא לו חשיפה חיובית שתקדם את עסקיו ותדמיתו וכדורגל בכלל ומכבי נתניה בפרט לא משרתים את האינטרסים שלו.
מאז עזיבת יאמר,שם נדרשה מעורבותו הפיננסית,נתן תשובה הרבה יותר מאוהד פשוט והרבה פחות מהנזכר באתרים השונים בכלל ומהנזכר כאן בפרט(והנתינה הזו התרכזה ב2 העונות האחרונות בלבד).
22-Feb-2014, 0:26 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Feb-2014 על ידי 0:28 Hagiqq.)
הודעה: #14
תשובה לא חייב לשים שקל במכבי נתניה.
כל בעל ממון/רצון שמוכן לעזור למערכת - צריך לחבק ולפרגן לו.

נדמה לי שקראתי באיזה מקום ראיון עם הבעלים של הקבוצה שבו הוא הזכיר שיפנה ליאמר תשובה ואחרים כדי שיתנו כתף מבלי להיות מקוללים Smile
מקווה שיעשה את זה.
תרומה למחלקת הנוער - יכולה להיות כתרומה לקהילה כתרומה להוצאת נוער מהרחובות לטובת מסגרת-חינוך-ספורט. זה מדבר לאנשי עסקים הרבה יותר מלזרוק כסף לטובת משכורת שחקנים בבוגרים.

כדי שמכבי נתניה תגיע להישגים משמעותיים בכדורגל הישראלי - צריך כסף גדול וצריך ניהול חכם.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים