שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
רמה"ש בבית
17-Feb-2014, 14:41
הודעה: #21
RE: רמה"ש בבית
ועדיין(כגולם),אני מעדיף משחק בית מכמה סיבות:
הראשונה,כמות הקהל הבייתי(ורבע גמר מול קבוצה בליגת על זו סיבה מספיק טובה לכל ה25% שומרי שבת למלא את האיצטדיון).
השניה,ביטול יתרון הביתיות של היריבה.
השלישית,אני בדעה שלמרות שמדובר באמצע השבוע ולמרות שמדובר ברכישת כרטיסים,יש פוטנציאל למלא את המערבי(לפחות)...ומערבי מלא ומעודד,נותן תחושת ביתיות,אומנם לא אינטימיות של הקופסא,אך הרבה יותר מאיצטדיון ר"ג(וגם שם ידענו לתת תחושה ניפלאה לשחקנים).
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
17-Feb-2014, 15:31
הודעה: #22
אתה די מוכיח לי למה יש לי קושי לנהל דו שיח וירטואלי\פיזי עם כל מי שעבר את גיל ה50, כי ברגע זה אין לי שום מושג למה התגובה הזאת קשורה...

אני ציינתי משהו בנוגע ליתרון או חוסר יתרון במשחק בית? איך התגובה האחרונה שלך קשורה לכל השדים והרוחות לתוכן התגובה שלי?!

נ.ב
במקרה של רמה"ש - יתרון ביתיות זה לא משהו שנמצא בלקסיקון שלהם.
17-Feb-2014, 15:40
הודעה: #23
(17-Feb-2014 15:31)לואיס ראזאק כתב:  אתה די מוכיח לי למה יש לי קושי לנהל דו שיח וירטואלי\פיזי עם כל מי שעבר את גיל ה50, כי ברגע זה אין לי שום מושג למה התגובה הזאת קשורה...

אני ציינתי משהו בנוגע ליתרון או חוסר יתרון במשחק בית? איך התגובה האחרונה שלך קשורה לכל השדים והרוחות לתוכן התגובה שלי?!

נ.ב

כאחד,שמרבית שיחותיו נעשות מול בוגרים בשנות העשרה והעשרים לחייהם,למדתי מהם דבר או שניים בנושא ווירטואל בכלל וכתיבה בפורום בפרט,
לדוגמא,כשמתייחסים לפוסט מסויים,משאירים את כולו או את החלק הרלוונטי,כפתיח...כשרוצים לכתוב בכלליות אך על אותו שרשור,פותחים שיחה חדשה ונקייה.
דבר נוסף שלמדתי במהלך חיי בפורום,לא להתייחס ולייחס חשיבות,ל"קופצים" שמרשים לעצמם להשתלח,כך נהגתי במקרה הזה,כך אנהג גם בהמשך.
17-Feb-2014, 15:49
הודעה: #24
(17-Feb-2014 15:40)אייל ס כתב:  
(17-Feb-2014 15:31)לואיס ראזאק כתב:  אתה די מוכיח לי למה יש לי קושי לנהל דו שיח וירטואלי\פיזי עם כל מי שעבר את גיל ה50, כי ברגע זה אין לי שום מושג למה התגובה הזאת קשורה...

נ.ב

כאחד,שמרבית שיחותיו נעשות מול בוגרים בשנות העשרה והעשרים לחייהם,למדתי מהם דבר או שניים בנושא ווירטואל בכלל וכתיבה בפורום בפרט,
לדוגמא,כשמתייחסים לפוסט מסויים,משאירים את כולו או את החלק הרלוונטי,כפתיח...כשרוצים לכתוב בכלליות אך על אותו שרשור,פותחים שיחה חדשה ונקייה.
דבר נוסף שלמדתי במהלך חיי בפורום,לא להתייחס ולייחס חשיבות,ל"קופצים" שמרשים לעצמם להשתלח,כך נהגתי במקרה הזה,כך אנהג גם בהמשך.

בכיף, אני הולך לכבוש את המתלה...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים