שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
רכש לעונה הבאה-תובנות ליליות...
18-Feb-2014, 11:24 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Feb-2014 על ידי 11:26 טל.מ.)
הודעה: #31
(18-Feb-2014 11:10)אלון כתב:  לאור הדיבורים של שגב ולאור התקציב שהעמידו השנה אין לי ספק בכלל ששנה הבאה התקציב לא יהיה נמוך מהתקציב של השנה האחרונה בה ירדנו ליגה,כלומר באיזור ה25 מיליון שקלים.

זה אכן מה שבלדב הצהיר בזמנו אבל זה נראה לי יותר שבלדב נהנה להציג מספרים גבוהים כשבפועל מה שמעניין הוא תקציב השחקנים . ולדעתי בשנה שעברה הוא היה מהנמוכים בליגה. פשוט לא רואה לאיזה פלופ בדיוק שילמנו שכר עתק ..
צ׳נאמו ? הבלם הפורטוגזי ? עלי חטיב ? שבחון ? שריקי וטופי עזבו בינואר, צ׳ארן ..? כולם שחקנים שנעו בין 50 למתחת ל100.
שני הליצנים סבע ודג׳אני היו היחידים שהרוויחו שכר מעל 100.
להבדיל ב״ש שמצהירה על תקציב של 30 מ משלמת לגיינור פלט שכר של מעל 200 אלף יורו ויש לה עוד את ברדה בוזגלו סוארס והקשר הבלגי החדש שלא לדבר על גבאי. אז ההבדל הוא לא במספר המוצהר אלא לאן הולך הכסף.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
18-Feb-2014, 11:40
הודעה: #32
RE: רכש לעונה הבאה-תובנות ליליות...
בשורה התחתונה, מצד אחד לא צריך לפתח ציפיות בומבסטיות ומצד שני לא צריך לגמד ציפיות ולהגיד "חיים בסרט" ועל הדרך לקדם "חברים" שמגדלים כיום עשב בישבן מרוב ישיבה על הספסל.
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
אלון (1818-0202-2014201420142014)
18-Feb-2014, 11:47
הודעה: #33
מי מאמין לבלדב? לך תבדוק עם כל אוהדי נתניה לא מדבר על המלקקים שלו חכמון סגל ועוד כמה אבל תשאל אוהד ממוצע יגיד לך שזה אדם לא אמין שדאג רק לעצמו כמו שעושה דמאיו בבני יהודה אז להאמין שהתקציב שנה שעברה היה 25 מיליון שקל זה רמאות במקסימום 17 מיליון שקל
צטט הודעה זו בתגובה
18-Feb-2014, 12:03
הודעה: #34
(18-Feb-2014 11:47)לואיס מריןןןןןןןן כתב:  מי מאמין לבלדב? לך תבדוק עם כל אוהדי נתניה לא מדבר על המלקקים שלו חכמון סגל ועוד כמה אבל תשאל אוהד ממוצע יגיד לך שזה אדם לא אמין שדאג רק לעצמו כמו שעושה דמאיו בבני יהודה אז להאמין שהתקציב שנה שעברה היה 25 מיליון שקל זה רמאות במקסימום 17 מיליון שקל

אתה לא יודע איך נראה תקציב של 25 אלף שקל אז איך תדע איך נראה תקציב של 25 מיליון...

ואני מאמין לבלדב

מפגר אבל אופטימי
18-Feb-2014, 12:38
הודעה: #35
(18-Feb-2014 11:47)לואיס מריןןןןןןןן כתב:  מי מאמין לבלדב? לך תבדוק עם כל אוהדי נתניה לא מדבר על המלקקים שלו חכמון סגל ועוד כמה אבל תשאל אוהד ממוצע יגיד לך שזה אדם לא אמין שדאג רק לעצמו כמו שעושה דמאיו בבני יהודה אז להאמין שהתקציב שנה שעברה היה 25 מיליון שקל זה רמאות במקסימום 17 מיליון שקל

התקציב אכן היה 25 כי גם אורליצקי מהבקרה התקציבית אישר שאכן זה תקציב הקבוצה. מה שקובע זה תקציב השחקנים מתוך התקציב הכולל.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
18-Feb-2014, 13:49
הודעה: #36
(18-Feb-2014 12:38)טל.מ כתב:  

התקציב אכן היה 25 כי גם אורליצקי מהבקרה התקציבית אישר שאכן זה תקציב הקבוצה. מה שקובע זה תקציב השחקנים מתוך התקציב הכולל.

הפעם נראה לי שאם יהיה תקציב של 25 מיליון הוא ינוהל אחרת ויהיה הרבה יותר אפקטיבי.השחקנים שהיו פה בעונת הירידה אמנם היו חלשים אך לא זולים,לכן אני חושב שעם השקעה נכונה וצוות מקצועי מנוסה ולא חסר ניסיון כמו שהיה פה ניתן יהיה להסתדר יפה מאוד עם תקציב בסדר גודל כזה.
18-Feb-2014, 14:29
הודעה: #37
הפעם נראה לי שאם יהיה תקציב של 25 מיליון הוא ינוהל אחרת ויהיה הרבה יותר אפקטיבי.השחקנים שהיו פה בעונת הירידה אמנם היו חלשים אך לא זולים,לכן אני חושב שעם השקעה נכונה וצוות מקצועי מנוסה ולא חסר ניסיון כמו שהיה פה ניתן יהיה להסתדר יפה מאוד עם תקציב בסדר גודל כזה.
[/quote]

הלוואי שאתה צודק,ימים יגידו.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים