שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ליאור ג'אן רוצה לשחק בהפועל פ"ת
15-Aug-2013, 14:34
הודעה: #21
Re: RE: ליאור ג'אן רוצה לשחק בהפועל פ"ת
(15-Aug-2013 11:49)אייל ס כתב:  מעדיף את צלישר על ג'אן ובינימין
מעדיף את ירין חסן ודודי תירם על קרופניק ושווה ערך ואפילו על עידו לוי
מעדיף את ויקי כחלון על טובול/אורי שיטרית/עדי נימני
מעדיף את איתי מנצור ואת לירן שריקי ואת נור ביסאן על כל מיני אורחים לרגע

בעבר טענו שעדיף שהשחקנים הצעירים יצאו לשנה בליגה הלאומית ויחזרו בעלי ניסיון,להזכירכם אנחנו בליגה השניה וזה הזמן לתת צ'אנס לצעירים

"לצערי" אין לי את הכוחות המיוחסים לי ולכן דעתי כדעתכם רלוונטית בפורום.

עם יד על הלב אתה באמת חושב שעם אלה נעלה ליגה או שאתה כמו אמא אווזה דמנסה לגונן על הגוזלים ?
אתה מהלל כל יום את מיזרחי והולצמן בא נראה למי הם יתנו לשחק לפי דעתי לא ליותר מ3 וגם הם מהספסל אף אחד פה לא להרכב .

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
15-Aug-2013, 15:24
הודעה: #22
RE: ליאור ג'אן רוצה לשחק בהפועל פ"ת
שביל הזהב הוא "השילוב" בין הדברים.
לא לבסס את הקבוצה על שחקני הנוער (אין מצב לעלות ליגה ככה)
וגם לא למדר את שחקני הבית והנוער מההרכב ומהסגל.
מבחינתי אני חושב שאם ירין חסן וצלישר יהיו שחקני הרכב ואילו כחלון, גבאי, שריקי, נור ביסאן ומנצור יקבלו הזדמנויות להוכיח את עצמם מהספסל ואולי לתפוס מקום בהרכב אז דיינו.
15-Aug-2013, 15:27
הודעה: #23
ליאור ג'אן רוצה לשחק בהפועל פ"ת
(15-Aug-2013 15:24)פיליפצוק כתב:  שביל הזהב הוא "השילוב" בין הדברים.
לא לבסס את הקבוצה על שחקני הנוער (אין מצב לעלות ליגה ככה)
וגם לא למדר את שחקני הבית והנוער מההרכב ומהסגל.
מבחינתי אני חושב שאם ירין חסן וצלישר יהיו שחקני הרכב ואילו כחלון, גבאי, שריקי, נור ביסאן ומנצור יקבלו הזדמנויות להוכיח את עצמם מהספסל ואולי לתפוס מקום בהרכב אז דיינו.

מסכים איתך.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
15-Aug-2013, 16:58
הודעה: #24
(15-Aug-2013 12:58)טל.מ כתב:  אייל גם אתה יודע שלא נעלה ליגה עם אותם צעירים. אצל רובם זה לא עניין של להשתפשף ולרכוש נסיון. חסרה האיכות. האיכות היחידה שהיתה בנוער משחקת היום בהפועל ים.
בסוף עונה שעברה כשההגנה המהוללת שכללה את סנאמו ואת עומרי ואת עידו ואת פיינרו ואת עומר פרץ ואת אורי שיטרית עוללה לנו את שעוללה,טענתי נימרצות שוויקי כחלון ודודו תירם היו גורמים להגנה שלנו להראות אחרת,לצערי הקונספציה תמכה בחבורה הכושלת שהביאנו עד הלום

לא צריך לעלות עם קבוצת נוער,אך צריך לשלב שחקני נוער ולבטוח בהם יותר מאשר בשכירי החרב.
15-Aug-2013, 17:45
הודעה: #25
(15-Aug-2013 16:58)אייל ס כתב:  
(15-Aug-2013 12:58)טל.מ כתב:  אייל גם אתה יודע שלא נעלה ליגה עם אותם צעירים. אצל רובם זה לא עניין של להשתפשף ולרכוש נסיון. חסרה האיכות. האיכות היחידה שהיתה בנוער משחקת היום בהפועל ים.
בסוף עונה שעברה כשההגנה המהוללת שכללה את סנאמו ואת עומרי ואת עידו ואת פיינרו ואת עומר פרץ ואת אורי שיטרית עוללה לנו את שעוללה,טענתי נימרצות שוויקי כחלון ודודו תירם היו גורמים להגנה שלנו להראות אחרת,לצערי הקונספציה תמכה בחבורה הכושלת שהביאנו עד הלום

לא צריך לעלות עם קבוצת נוער,אך צריך לשלב שחקני נוער ולבטוח בהם יותר מאשר בשכירי החרב.

מצטרף לאלה שמעליי...
עד כמה שההגנה שלנו היתה חלשה אין מצב בעולם שעם וויקי כחלון ודודו תירם היינו נראים אחרת, גרוע מזה, לדעתי עוד היינו יורדים הרבה קודם. עומרי, עידו לוי ובטח פיניירו ,מיקצועית, עולים על שני החברה שהזכרת. הלוואי שיהיו לנו מספיק שחקני בית מוכשרים כדי שיוכלו להשתלב בהרכב הפותח, אבל אסור לשלב אותם בכח רק בשביל הרומנטיקה והקלישאות שהרבה אנשים משתמשים בהקשר הזה.
15-Aug-2013, 18:08
הודעה: #26
Re: RE: ליאור ג'אן רוצה לשחק בהפועל פ"ת
(15-Aug-2013 16:58)אייל ס כתב:  

אייל ביננוSmile אותם שחקני "בית" שאתה בוטח בהם יתנו חצי עונה טובה וכבר יחפשו לעבור לשחרים או גולדהרים או כל קבוצת שקר אחרת.
היום הסמל היחיד הוא $.
אין היום שחקנים כמו לה טיסיה או ג'רארד שהעדיפו להיות נאמנים לקבוצה שגדלו בה למרות שקיבלו הצעות מפתות בקבוצות גדולות.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
15-Aug-2013, 18:23 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Aug-2013 על ידי 18:24 nitzan.)
הודעה: #27
אני מניח שהפוסט אכן רלוונטי לעניין שחקני נוער(למרות שהחל עם ז'אן ופ"ת).
אני מאוד בעד שחקני נוער תוצרת בית.
בעבר כל ההצלחות שלנו היו מבוססות על תוצרת בית מבית היוצר של פרלמן ז"ל.
היום המציאות שונה ושחקנים כמו גידי דמתי לא נשארים אומללים בגלל שנולדו בקבוצה לא נכונה..
יחד עם זאת,צריך לדעת לשלב נכון שחקני נוער בקבוצה הבוגרת,על מנת ליצור המשכיות ולהתנהל נכון כלכלית במציאות הקיימת .
אני מאמין שהתנהלות שפויה ונכונה יכולה לבוא לידי ביטוי בעתיד כאשר נחזור לליגת העל.
כרגע אם המטרה המיידית היא קודם כל לחזור,צריך לעשות זאת עם שחקנים אשר היום(ולא עוד שנתיים כשיתחשלו) מסוגלים להגיע למטרה וליעד הזה.
אני נותן קרדיט מלא למאמן מנוסה כמו מזרחי שידע לבצע את המשימה ותוך כדי לשלב את מי שמוכשר לדעתו ומתאים מבין שחקני הנוער.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים