שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מהרסייך ומחריבייך מימך יצאו
16-Feb-2014, 15:50
הודעה: #31
RE: מהרסייך ומחריבייך מימך יצאו
אם יודעים מי אלא אז צריך כאן שיתוף פעולה של האוהדים יחד עם ההנהלה וחברת האבטחה/משטרה.ההנהלה(יכולה/צריכה להיעזר בארמי) ולפנות לפני המשחק/ים לחברת האבטחה והמשטרה ולציין בפניה שאלה האוהדים הבעייתים שיפקחו עליהם מקרוב ולעקור את התופעה הזו לפני שתתתחיל.צריך לגרום לילדים המטומטמים האלה להבין שאין להם סיכוי להתחיל עם השטויות האלה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
16-Feb-2014, 17:31
הודעה: #32
המבחן שלהם יהיה כבר בשישי הקרוב באום אל פאחם בנתיים הם מדברים שהם עוד אירגון שיעבוד במשותף עם הארמי (עד הפיצוץ הראשון) הם רוצים להיות הקול שיראה נוכחות כאשר יקרו מקרים כמו בעילוט כי לטענתם הארמי לא עשו כלום
הם מתחילים בקטן ובסוף זה יגמר בתאום של לה פמיליה

Sent from my iPhone using Tapatalk
16-Feb-2014, 17:34
הודעה: #33
(16-Feb-2014 17:31)זיו פלם כתב:  המבחן שלהם יהיה כבר בשישי הקרוב באום אל פאחם בנתיים הם מדברים שהם עוד אירגון שיעבוד במשותף עם הארמי (עד הפיצוץ הראשון) הם רוצים להיות הקול שיראה נוכחות כאשר יקרו מקרים כמו בעילוט כי לטענתם הארמי לא עשו כלום

אז הארמי לא צריכים לשתף איתם פעולה מההתחלה,יש להם את כל הגב מכולם.
The following 1 user Likes אלון's post:
תומר חרוב (1717-0202-2014201420142014)
16-Feb-2014, 17:36
הודעה: #34
(16-Feb-2014 17:34)אלון כתב:  
(16-Feb-2014 17:31)זיו פלם כתב:  המבחן שלהם יהיה כבר בשישי הקרוב באום אל פאחם בנתיים הם מדברים שהם עוד אירגון שיעבוד במשותף עם הארמי (עד הפיצוץ הראשון) הם רוצים להיות הקול שיראה נוכחות כאשר יקרו מקרים כמו בעילוט כי לטענתם הארמי לא עשו כלום

אז הארמי לא צריכים לשתף איתם פעולה מההתחלה,יש להם את כל הגב מכולם.

תאמין לי שכבר פניתי לאנשים מהארגון והם מבחינתם כל עוד הם לא מזיקים לא עושים איתם כלום
בגלל זה אני מחכה לראות מה יהיה בשישי
אני עקרונית לא מתכוון לנסוע לאום אל פאחם
הספיק לי אבנים בעילוט על האוטובוס

16-Feb-2014, 18:02
הודעה: #35
מה רע שיהיה פה לה פמיליה?כל עוד הם לא גורמים נזק לקבוצה אין אם זה בעיה לא כולם בדעות שלך ושל אריאל סגל וכו..
צטט הודעה זו בתגובה
16-Feb-2014, 18:28
הודעה: #36
(16-Feb-2014 18:02)לואיס מריןןןןןןןן כתב:  מה רע שיהיה פה לה פמיליה?כל עוד הם לא גורמים נזק לקבוצה אין אם זה בעיה לא כולם בדעות שלך ושל אריאל סגל וכו..

רע מאוד. פוליטיקה וגזענות מעניינים לי את התחת כשאני עובר בשערי היהלום. לא רוצה לשמוע קללות נגד ערבים מוסלמים או כל דבר אחר. רוצה ספורט. לא רוצה איומים על הקהל על השחקנים על השופטים. לא רוצה לתת חסות לדעות חשוכות עבריינות ואלימות תחת כיסוי של עאלק אירגון אוהדים. אם מכבי נתניה תהפוך להיות סוג של בית"ר הם יגלו שאו שיעיפו אותם לקיבינימט או שהם ישארו לבד ביציע ובלי קבוצה.
אני יותר ממוטרד ממה שיקרה נגד אום אל פאחם. עדיף שלא ימכרו כרטיסים לאוהדי נתניה. אם כל אדיוט זב חוטם ירשה לעצמו להתפרע כי מה אכפת לו בעל הבית ישלם את הקנס, בקרוב לא יהיה בעל בית.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
16-Feb-2014, 18:28 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 16-Feb-2014 על ידי 18:36 אריאל.)
הודעה: #37
(16-Feb-2014 18:02)לואיס מריןןןןןןןן כתב:  מה רע שיהיה פה לה פמיליה?כל עוד הם לא גורמים נזק לקבוצה אין אם זה בעיה לא כולם בדעות שלך ושל אריאל סגל וכו..

מה רע שיהיה סרטן, כל עוד לא מתים מזה?

מה רע ללוות כסף בשוק האפור, כל עוד הם לא מבקשים את הכסף חזרה?

מה רע שהבת שלך תהיה חברה של בן למשפחת אבוטבול/דומרני/אלפרון/קראג'ה, כל עוד אתה שונא אותה...

אי אפשר להגיד "לה פמיליה" ו"מה רע"? באותו משפט

בסדיר, אחרי הטירונות והאימון החטיבתי הראשון החזקנו קו בלבנון והמ"מ טסר עלינו לקנות שעוני "עלק סייקו" יפייפיים ב-5 שקלים מהצד"לניקים.
כשמישהו ניסה להבין למה, הוא הסביר שזה מתחיל בשעון, ממשיך באצבע חשיש ונגמר בריגול...

הלה פמיליה שלך מתחיל בשירים גזעניים, ממשיך בזריקת חפצים ויגמר בלינץ'. אבל אצל סתומים לינץ בערבי הרי לא נחשב, כי את התורה שלך מפרשים אחרת, כי לא האדם נברא בצלם, אלא היהודי בלבד...

מפגר אבל אופטימי
16-Feb-2014, 18:52
הודעה: #38
אריאל תרגיע אני לא שר שירים גזעניים ביציע ולא זורק חפצים ותאמין לי שסתם מנפחים על לה פמיליה הם לא כאלה בעייתים
צטט הודעה זו בתגובה
16-Feb-2014, 19:03
הודעה: #39
(16-Feb-2014 18:52)לואיס מריןןןןןןןן כתב:  אריאל תרגיע אני לא שר שירים גזעניים ביציע ולא זורק חפצים ותאמין לי שסתם מנפחים על לה פמיליה הם לא כאלה בעייתים

תשאל את החברה המבוגרים שהיו פעם בקריזי דיימונדס איזה מכות הם חטפו בחצי גמר בר״ג לאחר המשחק מאוהדי לה פמיליה
נגנבו דגלים ותוף

16-Feb-2014, 19:03
הודעה: #40
(16-Feb-2014 18:52)לואיס מריןןןןןןןן כתב:  אריאל תרגיע אני לא שר שירים גזעניים ביציע ולא זורק חפצים ותאמין לי שסתם מנפחים על לה פמיליה הם לא כאלה בעייתים

לה פמיליה בבסיס בעייתיים,אחרת הם לא היו לה פמיליה אחרת הם לא היו אירגון נפרד,צריך לטפל בהם שהם קטנים,אחרת לא יהיה מי שיטפל.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים