שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אלי שגב שחר, שים לב. התקציב של נתניה: ה-4 בגודלו
12-Feb-2014, 1:34
הודעה: #21
RE: אלי שגב שחר, שים לב. התקציב של נתניה: ה-4 בגודלו
בסופו של יום, הקבוצה בשליטה של שלושה אנשים שלפי החשק והתיאבון שלהם יקום וייפול התקציב.
צריך לזכור שבתקופה של יאמר, לא היה אצטדיון ומגרש אימונים כמובטח וזה היה אחד הסיבות העיקריות שהורידו לו את החשק להמשיך ולהשקיע.
היום פני הדברים קצת אחרת ואי אפשר לדעת לאן ילכו הדברים בעונה הבאה או בזו שאחריה.
לדעתי, אי אפשר להיות בעלים של מועדון כמו מכבי נתניה ולחשוב בינוני או בקטן, ה - DNA של המועדון הזה לא מאפשר זאת.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
12-Feb-2014, 2:51
הודעה: #22
הDNA? הרגת אותי.

בוא נראה מה קרה עם הDNA הזה ב30 העונות האחרונות:

- 3 סגנויות + עוד 7 עונות כקבוצת צמרת
- 3 ירידות ליגה + 2 אליפויות לאומית וסגנות
- זכייה בגביע הליגה (לפני שהוא נקרא טוטו)
- 2 הפסדים בגמר גביע הטוטו
- זכייה בגביע הטוטו בלאומית

ובשאר הזמן, סתם קבוצת אמצע טבלה-תחתית שלא עושה יותר מדי.

אכן, זה בDNA שלנו...
12-Feb-2014, 9:31
הודעה: #23
לואיס ראזאק - חד משמעית, ה-DNA. מכבי נתניה בכדורגל הישראלי היא כמו טורף בטבע. היא לא תצליח להפוך להיות צמחונית בהעדר משאבים והיא גם לא צריכה לנסות. אם אנחנו לא מסוגלים לחזור ולהיות כח משמעותי בכדורגל הישראלי, עדיף להיכחד. אני רוצה שידברו עליי כעל הדינוזאור האימתני שהייתי בעבר ולא כשפמנון שאני כיום.

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
12-Feb-2014, 10:07
הודעה: #24
דוד,בלדב ולב זה בכלל שערורייה שתי אנשים ששנים היו במועדון כמו עלוקות והקהל לא יצא עליהם במיוחד בעזרתו האדיבה של חברו של סגל אבי חכמון שניסה להשתיק בשום מועדון זה לא היה עובר בשתיקה אבל שוב יש בעלי אינטרסים שחייב להעיף אותם מהמועדון כדי להתקדם
צטט הודעה זו בתגובה
12-Feb-2014, 10:09
הודעה: #25
אמיר הצטרף שותף של אחד מהם כי הבחור השני הרגיש שהסיפור קצת כבד עליו ....
15 מיליון זה מספר יפה אבל תבדוק כמה מזה מחסה את חובות עונת הירידה ...כמה כסף הולך לחברי הנהלה וכמה לשכר שחקנים...
את בני יהודה לצורך הדוגמא מנהל אדם אחד שגם הוא שותה את הקופה עם הבת שלו אבל זה עדיין רק אחד במכבי נתניה יש צוות בליגה השניה ששווה לצוות במכבי ת״א .
שמישהו יסביר לי מה הם עשו מחודש אוגוסט שהסגל כבר סגור ???
12-Feb-2014, 10:30 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Feb-2014 על ידי 10:34 amir.)
הודעה: #26
אני לא רוצה להאשים אף אחד מהצוות הקודם הם עשו כמיטב יכולתם וניכשלו עכשיו יש בעל בית חדש שהחליט להשאיר אחד מהם במערכת והשני קצת בצד מה העלויות שלהם אין לי מושג ואני מתאר לי לי שגם לך לא אבל בכל מקרה לבעלים יש זכות לעשות בכספם כרצונם בכל מקרהמכבי נתניה מתחילה את העונה הבאה נקיה מחובות עבר ואיך יחלקו את התקציב זאת השאלה כמובן שאנחנו רוצים שהחלק העיקרי יופנה לתקציב השחקנים ולא העסקנים ולא יודע למה אבל נראה לי שאנחנו בכיוון הנכון.
אני גם חושב שרועי דניאל השאיר את גיל לב במערכת כדי לצבור ממנו ידע וניסיון השנה הוא באמת כבר לא יהיה רלוונטי יותר ואני מצטרף לדעתך שאפשר לחסוך פה .

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
12-Feb-2014, 10:38
הודעה: #27
(12-Feb-2014 2:51)לואיס ראזאק כתב:  הDNA? הרגת אותי.

בוא נראה מה קרה עם הDNA הזה ב30 העונות האחרונות:

- 3 סגנויות + עוד 7 עונות כקבוצת צמרת
- 3 ירידות ליגה + 2 אליפויות לאומית וסגנות
- זכייה בגביע הליגה (לפני שהוא נקרא טוטו)
- 2 הפסדים בגמר גביע הטוטו
- זכייה בגביע הטוטו בלאומית

ובשאר הזמן, סתם קבוצת אמצע טבלה-תחתית שלא עושה יותר מדי.

אכן, זה בDNA שלנו...

ועדיין הוא נחשב אחד המועדונים הגדולים בארץ, זה אומר דרשני.
יחד עם זאת ההיסטוריה העגומה בשתי העשורים האחרונים והחשיבה בקטן היא מגמה שחייבת להיעצר (וזה מחייב השקעה אין מה לעשות) אחרת אנחנו נהפוך להיות מועדון כמו מ.ס אשדוד, משהו שאף אחד אני חושב לא רוצה.
בשורה התחותנה, אני מקווה שלאלי שגב ושות' העונה הזו הגבירה את התיאבון, ממון לא חסר, זה הכל עניין של החלטה עיסקית/אסטרטגית.
12-Feb-2014, 10:42
הודעה: #28
עוד פעם אתה עם חברי ההנהלה ??
מי יש לך שם שגורם לך לכזה אנטי - לב, רועי דניאל, בלדב (שאחראי על גיוס ספונסרים), איציק גניש (נוער), עדי גופדה. מי עוד ? מי פה מיותר ?
נגיד שאהובך גיל לב יפוטר מהמערכת. זה מה שישנה את פני הקבוצה ?? אם הבעלים החדשים החליטו שגיל לב נחוץ למערכת אז כנראה שיש סיבה לזה. אני בטוח שהם מעורים במה שקורה ולא יסכימו לזרוק את הכסף שלהם על משרות לא נחוצות.
לגבי התקציב בעתיד - גם אני חושב שעם האוכל יבוא התאבון. צריך לזכור שבליגת העל יש הכנסות הרבה יותר גדולות מטוטו, טלויזייה, ספונסרים, תורמים וכו' . אני מאמין שלבעלים האלה (לפחות עפ"י הצהרותיהם) יש רצון לשדרג את המערכת (ולא רק את מחלקת הנוער) ולכן לדעתי יהיה אפשר להגיע ל 25-30 מליון שזה בהחלט תקציב מכובד.
ואני יודע שעכשיו יבוא אייל ויוציא לנו את הרוח מהמפרשים.... אבל בכל זאת אני נוטה להאמין שבכוחות משותפים יהיה אפשר להעמיד תקציב ראוי.
ואם לא... נסתדר גם עם פחות.....
12-Feb-2014, 10:55
הודעה: #29
(12-Feb-2014 10:09)דוד חטב כתב:  אמיר הצטרף שותף של אחד מהם כי הבחור השני הרגיש שהסיפור קצת כבד עליו ....
15 מיליון זה מספר יפה אבל תבדוק כמה מזה מחסה את חובות עונת הירידה ...כמה כסף הולך לחברי הנהלה וכמה לשכר שחקנים...
את בני יהודה לצורך הדוגמא מנהל אדם אחד שגם הוא שותה את הקופה עם הבת שלו אבל זה עדיין רק אחד במכבי נתניה יש צוות בליגה השניה ששווה לצוות במכבי ת״א .
שמישהו יסביר לי מה הם עשו מחודש אוגוסט שהסגל כבר סגור ???

מי זה הבחור השני שהרגיש שהעסק כבד עליו? ממה שהבנתי שגב ומאור הם אנשים אם הרבה כסף
צטט הודעה זו בתגובה
12-Feb-2014, 11:00
הודעה: #30
ואם לא נעשה מגבית .
אופיר לא יודע אם נדבקתי ממך באופטימיות אבל יש הרגשה טובה גם ביציעים ובכלל רוח חיובית מנשבת באזור שפירא בואכה אצטדיון היהלום.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים