שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נסגר החלון!
05-Feb-2014, 21:14
הודעה: #1
נסגר החלון!
עכשיו אפשר לסכם עובדות ולא ספקולציות.
הקבוצה שמרה על הסגל ואף עיבתה את הסגל בעוד קשר צעיר ומוכשר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
05-Feb-2014, 22:13
הודעה: #2
RE: נסגר החלון!
הקבוצה שמרה על הסגל , אבל פגעה בשני שחקנים ובמרקם הטוב שהיה בקבוצה , וזאת בגלל התנהלות לקויה.
מקווה שלא יגרם נזק, ושילמדו לפעם הבאה לעבוד בשקט ובמקצועיות.
05-Feb-2014, 22:34
הודעה: #3
במקום לבקש סליחה ולהתנצל על ההתלהמות המיותרת והלא מוצדקת אתה מוסיף שמן למדורה.
נפלת (אתה ואחרים) לעוד פלופ של התקשורת ובמקום להודות בזה (או לפחות לא להגיב) אתה עוד מתלונן.
שורה תחתונה - הקבוצה התחזקה (גם אם בן מלכה זה לא צ'אבי) !
מותר לפרגן !!
05-Feb-2014, 22:46
הודעה: #4
פלופ של התקשורת?
הקבוצה הודיעה לטופי לחפש קבוצה , ומכוון שלא הצליחו להחתים שחקן בתפקיד שלו , הם החליטו לא לשחרר אותו , אז על מה אתה קופץ!!!
נראה שיש לך בעיה בהבנת הנקרא.
05-Feb-2014, 22:52
הודעה: #5
(05-Feb-2014 22:46)Shaul כתב:  פלופ של התקשורת?
הקבוצה הודיעה לטופי לחפש קבוצה , ומכוון שלא הצליחו להחתים שחקן בתפקיד שלו , הם החליטו לא לשחרר אותו , אז על מה אתה קופץ!!!
נראה שיש לך בעיה בהבנת הנקרא.

זה לא "הגן של יוסי" פה.
ייכעס קצת, ירגע וימשיך הלאה.
המשכורת והפרמיות בסוף החודש זה הדבר הכי חשוב לו.
05-Feb-2014, 22:56
הודעה: #6
קודם כל , כן , פלופ.
אני לא ראיתי שום ידיעה רשמית של הקבוצה וזה מבחינתי מה שמחייב, לא כל הרכילויות מסביב. מעבר לזה, אם כבר נזרום עם התשקורת, אותו אחד שפרסם את הידיעה גם ידע להגיד שטופי הוא זה שרצה להשתדרג ולעזוב ולא הפוך. אז לך נוח להאמין למה שנוח לך ולי לא.
וגם אם כל מה שכתוב היה נכון זה עולם הכדורגל ושום דבר חריג לא קרה פה.
בשורה התחתונה התחזקנו (אבל מה זה מעניין חדשות טובות....)
05-Feb-2014, 23:35
הודעה: #7
פשחצקי פירסם היום ששנה הבאה התקציב יעמוד על 15 מיליון אני לא מאמין לו הרי אם השנה התקציב 15 אז שנה הבאה רק ממכירת כרטיסים טוטו מקבלים יותר אז לא צריך להאמין לכל מה שפשחצקי מפרסם
צטט הודעה זו בתגובה
06-Feb-2014, 11:10
הודעה: #8
(05-Feb-2014 22:56)אופיר34 כתב:  קודם כל , כן , פלופ.
אני לא ראיתי שום ידיעה רשמית של הקבוצה וזה מבחינתי מה שמחייב, לא כל הרכילויות מסביב. מעבר לזה, אם כבר נזרום עם התשקורת, אותו אחד שפרסם את הידיעה גם ידע להגיד שטופי הוא זה שרצה להשתדרג ולעזוב ולא הפוך. אז לך נוח להאמין למה שנוח לך ולי לא.

אל תהיה יותר צדיק מהאפיפיור,גם אתה השתתפת בחגיגיה הזו וגם אתה יודע שזה לא פלופ.זה שפירסם את הידיעה אמר שטופי רוצה לעזוב כי הוא יודע שלא ירצו בו בשנה הבאה והוא טען(טופי) איך אני יכול לשחק במקום שלא רוצה בי בשנה הבאה.
נכון או לא נכון צודק או לא צודק ישפיע או לא ישפיע,לא יודע... אבל מספיק עם ההיתממות שהכל ורוד והכל בסדר,אנשים טועים ומותר לטעות ומותר גם לפרגן כשצריך...
הכי חשוב זה לדעת מתי לעשות מה ולא כל הזמן להמשיך באותו קן,לטוב ולרע...
06-Feb-2014, 12:20
הודעה: #9
נכון או לא נכון צודק או לא צודק ישפיע או לא ישפיע,לא יודע... אבל מספיק עם ההיתממות שהכל ורוד והכל בסדר,אנשים טועים ומותר לטעות ומותר גם לפרגן כשצריך...
[/quote]

וורוד או כחול או ירוק ובעיקר צהוב!
זה ממש לא חשוב,
גם בשלש השנים של יאמר כשנשפכו בנתניה כספים כמו בחיפה ובת"א ובתקופה ההיא בת"א נסגרו הברזים,לאוהדים היו טענות ולשחקנים היו טענות ולעיתונאים היו סקופים,טבע האדם לקטר נולד ולא בכדי יהודי לא מזיין ברחוב(כי כל עובר אורח יסביר לו איך עושים זאת טוב יותר).
מה שלא תעשה ואת מי שלא תביא ואיך שלא תשחק,מרבית האוהדים יעמדו בפינה וימתינו למעידה(לעיתים גם לא ימתינו).
כאחד,שנאלץ להיות קרוב(בשנים האחרונות) ולשמחת משפחתו/חבריו הקרובים/שותפיו החליט לחזור ל"מוד אוהד",לעולם לא אצליח להבין את אלו שישקיעו מכספם בכדורגל,כי מדובר בתפקיד כפוי טובה במהותו,בלי קשר למעשייך/תוצאותייך//רצונותייך תמיד יקום האוהד שבמקרה הטוב קנה מנוי ב400/500/800 ש"ח ויקלל את הסבתא שלך במקרה הטוב ויפגע בעסקייך במקרה אחר.
ולכן אני בדעה שצריך להיות סבלניים ולחבק את אלו שמוכנים להשקיע מכספם גם עם מדובר בכסף קטן יחסית למה שכל אוהד ממוצע מוכן להשקיע,מה זה מיליון דולר לכל אחד מהיושבים כאן,או מה זה קנס של 50000 ש"ח בגלל זריקת כסא או שירגיזעני לשי עטר וחבריו.
06-Feb-2014, 12:21
הודעה: #10
(06-Feb-2014 11:10)אלון כתב:  
(05-Feb-2014 22:56)אופיר34 כתב:  קודם כל , כן , פלופ.

אל תהיה יותר צדיק מהאפיפיור,גם אתה השתתפת בחגיגיה הזו וגם אתה יודע שזה לא פלופ.זה שפירסם את הידיעה אמר שטופי רוצה לעזוב כי הוא יודע שלא ירצו בו בשנה הבאה והוא טען(טופי) איך אני יכול לשחק במקום שלא רוצה בי בשנה הבאה.
אני תמיד משתתף בחגיגות האלה כי מישהו צריך לאזן את השחור התמידי שכל הזמן עושים לנו בעיניים....
זה שזה נכתב באתר הערוץ הספורט הגדול והחשוב (ירום הודו...) ואותו כתב המשיך לספק לנו הסברים ופרשנויות באותו עניין מספר ימים לא אומר שכל מה שנאמר שם אמת לאמיתה.
ובכל זאת, נניח שזה נכון - על מה התלונות ? על זה שחשבו לחזק את הקבוצה בזר איכותי במשבצת מאד בעייתית בקבוצה ?? על זה שהודיעו לשחקן שעל חשבונו אמור להגיע אותו זר, שיש מצב שיאלצו להיפרד ? מה לא לגיטימי פה, מה הדבר החריג פה ? טופי הוא השחקן היחידי בעולם שמקבל הודעת שחרור 3-4 ימים לפני תום מועד העברות ?
ותגיד לי, אם היו מצליחים להביא זר איכותי לקישור האחורי על חשבון טופי גם הייתה פה כזאת תרעומת ?
אנשים טועים זה נכון, רק פה יש הרגשה שתמיד טועים....
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים