שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נסגר החלון!
07-Feb-2014, 14:01
הודעה: #31
RE: נסגר החלון!
טוני טוקלומטי

וברצינות. החשיבה של אל תחתים שחקן כי הוא נוטה להיפצע לא תמיד נכונה כי צריך לקחת בחשבון ששחקן צעיר נפצע יותר וזה לא משליך על כל הקרייירה שלו. ארון רמזי הוא דוגמא טובה. אפילו מסי שבתחילת הדרך סבל מהרבה פציעות ועד העונה הנוכחית היה לו רצף ארוך ללא פציעות משמעותיות.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes תומר חרוב's post:
אלון (0707-0202-2014201420142014)
07-Feb-2014, 14:13
הודעה: #32
לא נכון יש שחקנים שיותר מועדים לפציעות מאחרים וזה בדרך כלל מלווה אותם במשך כל הקרירה תסתכל בקבוצות נוער תראה שבדרך כלל הפצועים הפ אותם שחקנים שוב לעומת אחרים שמגיעים לבוגרים כמעט ללא פציעות .
זה כנראה משהו כרוני או גנטי אני לא אורטופד ולא יודע את הסיבה המדויקת.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
07-Feb-2014, 14:16
הודעה: #33
(07-Feb-2014 13:55)תומר חרוב כתב:  שחקנים צעירים נוטים להיפצע יותר

חלק לא מבוטל מהפציעות(ולא מדבר על כניסה חזקה של שחקן יריב),מתחילה ונגמרת בצוות המקצועי.
בסוף תקופת אורי הראל במכבי נתניה,לקבוצה היה כושר משחק ל90 דקות פלוס(וכשבודקים בתוצאות רואים את ההבדלים בין החצי הראשון לשני)והשחקנים לא סבלו מפציעות/מתיחות/קרעי מאמץ.
בשנה שעברה היתה ירידה דרמטית בכושר הגופני ואיתו עלייה בפציעות,כנ"ל השנה.
העולם הספורטיבי המקצועי במאה ה21 משקיע לא מעט בבניה נכונה של מאמצים.

אני תקווה שקברניטי הקבוצה יבינו ויפנימו שחייבים להשתדרג בתחום ואם כל הכבוד למאמן שיוביל את הקבוצה בעתיד,נושא המאמצים/בניית הכושר הגופני/שיקום הפציעות הוא תורה בפני עצמה וצריך להיות מטופל ברמת מועדון ולא גחמה של מאמן.

במהלך החודש הקרוב יצטרף למחלקת הנוער "שחקן חיזוק" שהוא "מסטר" בתחום,נקווה שגם הקבוצה הבוגרת תדע להנות משרותיו.
07-Feb-2014, 14:24
הודעה: #34
אייל, מסכים עם כל מילה.

אמיר, אתה לא טועה אבל אתה גם לא צודק, זה כל מקרה לגופו. אבל להסתכל על שחקן שנפצע פעמיים (ושתי פציעות שונות) ולהגיד שיש בעיה כרונית זה לא בהכרח נכון.
07-Feb-2014, 14:32
הודעה: #35
אני לא מתכוון לפציעות שמשביתות לחצי שנה למרות שזה גם חלק מהעניין אבל אם תספור ימי העדרות תראה שיש כאלה בעונה שמחסירים הרבה יותר משחקים מאחרים וזה חוזר על עצמו שנה אחרי שנה וזה עובדה אני רואה את זה כל שבוע .

07-Feb-2014, 14:41
הודעה: #36
(07-Feb-2014 14:32)amir כתב:  אני לא מתכוון לפציעות שמשביתות לחצי שנה למרות שזה גם חלק מהעניין אבל אם תספור ימי העדרות תראה שיש כאלה בעונה שמחסירים הרבה יותר משחקים מאחרים וזה חוזר על עצמו שנה אחרי שנה וזה עובדה אני רואה את זה כל שבוע .

שחקן שלא מכין עצמו לפני העונה בצורה מקצועית ולא שומר על חיים ספורטיבים
בפגרה בפרט ובמהלך העונה בכלל,לא מבצע חימום כמו שצריך לפני משחק(או כמחליף),שחרור ומתיחות בסוף אימון/משחק,מרבה להפצע.

ובלי להכנס לשמות ודוגמאות שליליות,נכון להיום יש דוגמא חיובית(צעירה) במכבי נתניה,עומר צלישר...ממבט מהצד הוא היחיד שמקפיד על שחרור ומתיחות בסיום כל משחק(בלי קשר לתוצאה).
אגב,דודי תירם בנוי מאותו חומר...וכקפטן הוא דאג שכל הקבוצה שלו(בשנה שעברה) תיהיה כזו.
07-Feb-2014, 21:07
הודעה: #37
אייל ראית את החימום של שחקני הספסל לפני המשחק? טוב לא יכולת לראות חלק משחקים כדור באמצע וחלק כמן אדון קיודה אפילו לא מזיזים את עצמם מהספסל גם החימום לפני הכניסה למשחק לא היה עובר בבית של סוזה וגורדי.

07-Feb-2014, 21:32
הודעה: #38
(07-Feb-2014 21:07)amir כתב:  אייל ראית את החימום של שחקני הספסל לפני המשחק? טוב לא יכולת לראות חלק משחקים כדור באמצע וחלק כמן אדון קיודה אפילו לא מזיזים את עצמם מהספסל גם החימום לפני הכניסה למשחק לא היה עובר בבית של סוזה וגורדי.

זה גם לא היה עובר בבית שלי,לכן אני לא שם...

הייתי מזמין אותם להגיע מחר לפארק הירקון ב7 בבוקר למתיחות שלפני הריצה,לשעה וחצי ריצה(90 דקות) ולמתיחות של אחרי...
אגב,גם ה90 דקות מורכבות מ15 דקות של ריצת חימום ו15 דקות של ריצת שחרור
ומדובר בחובבנים....
ביום ששחקני הכדורגל בכלל ושחקני מכבי נתניה בפרט,יכבדו את המקצוע שלהם,פציעות בגיד החשק בכלל ומתיחות מיותרות בפרט,תנועות ידיים ורגליים מיותרות במהלך המשחק בכלל וכרטיסים צהובים ואדומים בפרט על התנהגות בלתי ספורטיבית היו נמנעים מאותם נציגים שלנו על המגרש.
באותו יום יציעי האיצטדיון יהיו גדושים באוהדים צעירים ובוגרים,נשים וטף.
07-Feb-2014, 21:53
הודעה: #39
כל מילה בסלע אבל עם ננסה להתרכז בנושא הכושר הגופני וההכנה למשחק נראה לי שאנחנו נופלים מכל הקבוצות הבכירות בארץ וחבל הבחור שנמצא כרגע בר ציון לא נראה לי דמות מספיק סמכותית ומקצועית תקן אותי אם אני טועה.

07-Feb-2014, 22:00
הודעה: #40
לי לא ברור דבר אחד

למה מאמן הכושר בזמן שיוסי מזרחי שולח שחקנים להתחמם

נשאר על הספסל

מאמן הכושר חייב ללכת ביחד עם השחקנים לדאוג שהם יתחממו כמו שצריך

ועוד משו בקטנה שמאמן הכושר יחזיק מכשיר קשר איתו