שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נסגר החלון!
06-Feb-2014, 15:11 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 06-Feb-2014 על ידי 15:14 amir.)
הודעה: #21
RE: נסגר החלון!
כשניתחלף אם מכבי חיפה התקציב אז גם אפשר להתחלף איתם בצרות.זה כמו שאייל אומר מה היו אומרים אוהדי נתניה במקרה של דאבור אם לאוהדי נתניה היה את יצחקי פריצה זהבי ובן חיים הם גם היו שותקים. ושלא נזכיר את זה שיומים לפני זה הם כבר החתימו עוד חלוץ.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
06-Feb-2014, 21:08
הודעה: #22
(06-Feb-2014 13:21)טל.מ כתב:  
(06-Feb-2014 12:21)אופיר34 כתב:  
(06-Feb-2014 11:10)אלון כתב:  
(05-Feb-2014 22:56)אופיר34 כתב:  קודם כל , כן , פלופ.
אני לא ראיתי שום ידיעה רשמית של הקבוצה וזה מבחינתי מה שמחייב, לא כל הרכילויות מסביב. מעבר לזה, אם כבר נזרום עם התשקורת, אותו אחד שפרסם את הידיעה גם ידע להגיד שטופי הוא זה שרצה להשתדרג ולעזוב ולא הפוך. אז לך נוח להאמין למה שנוח לך ולי לא.
וגם אם כל מה שכתוב היה נכון זה עולם הכדורגל ושום דבר חריג לא קרה פה.
בשורה התחתונה התחזקנו (אבל מה זה מעניין חדשות טובות....)

אל תהיה יותר צדיק מהאפיפיור,גם אתה השתתפת בחגיגיה הזו וגם אתה יודע שזה לא פלופ.זה שפירסם את הידיעה אמר שטופי רוצה לעזוב כי הוא יודע שלא ירצו בו בשנה הבאה והוא טען(טופי) איך אני יכול לשחק במקום שלא רוצה בי בשנה הבאה.
נכון או לא נכון צודק או לא צודק ישפיע או לא ישפיע,לא יודע... אבל מספיק עם ההיתממות שהכל ורוד והכל בסדר,אנשים טועים ומותר לטעות ומותר גם לפרגן כשצריך...
הכי חשוב זה לדעת מתי לעשות מה ולא כל הזמן להמשיך באותו קן,לטוב ולרע...
אני תמיד משתתף בחגיגות האלה כי מישהו צריך לאזן את השחור התמידי שכל הזמן עושים לנו בעיניים....
זה שזה נכתב באתר הערוץ הספורט הגדול והחשוב (ירום הודו...) ואותו כתב המשיך לספק לנו הסברים ופרשנויות באותו עניין מספר ימים לא אומר שכל מה שנאמר שם אמת לאמיתה.
ובכל זאת, נניח שזה נכון - על מה התלונות ? על זה שחשבו לחזק את הקבוצה בזר איכותי במשבצת מאד בעייתית בקבוצה ?? על זה שהודיעו לשחקן שעל חשבונו אמור להגיע אותו זר, שיש מצב שיאלצו להיפרד ? מה לא לגיטימי פה, מה הדבר החריג פה ? טופי הוא השחקן היחידי בעולם שמקבל הודעת שחרור 3-4 ימים לפני תום מועד העברות ?
ותגיד לי, אם היו מצליחים להביא זר איכותי לקישור האחורי על חשבון טופי גם הייתה פה כזאת תרעומת ?
אנשים טועים זה נכון, רק פה יש הרגשה שתמיד טועים....

כתבתי מה סדר הפעולות הנכון. אני לא אורים ותומים ולא מנהל את נתניה אבל כשאתה רוצה להחליף שחקן כדאי שיהיה לך משהו ביד לפני שאתה משחרר מישהו. ואל תטעה הוא קיבל אישור לנהל מומ. אז הדברים לא בדיוק מתנהלים כמו שאתה מתאר אותם. פתאום כל האתרים (5 שקראתי ..) טוענים שבנתניה לא מרוצים ממנו מקצועית.. האומנם ? כולם מעתיקים אחד מהשני או שמישהו במועדון דאג להדליף ?
שורה תחתונה - קיבלת מגן ממורמר שיודע שבסוף העונה הוא ממילא הולך, למה לו להתאמץ ?
לגבי החיזוק - לא ראיתי את בן מלכה לא יודע מה כישוריו, שיהיה לו בהצלחה, אנ רק מקווה שהוא מספיק טוב לליגת העל.
נ.ב - אם שחר הירש כזה מוצלח חבל שלא ניסינו להביא גם אותו.

שחר הירש הוא שחקן מושאל להפועל עפולה מהפועל חיפה.
למה אתה חושב שיואב כץ יוותר עליו בשבילך?
07-Feb-2014, 1:34
הודעה: #23
נסגר החלון!
לא ידעתי שהוא שחקן של הפועל חיפה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
07-Feb-2014, 8:52
הודעה: #24
(07-Feb-2014 1:34)טל.מ כתב:  לא ידעתי שהוא שחקן של הפועל חיפה.
ולמען הגילוי הנאות,אני עוקב אחריו כבר 3 שנים.....
גדל בהפועל חיפה,הצטיין בכל קבוצות הגיל ולמרות זאת לא "קיבל את הכבוד המגיע לו" ולא הפך לשחקן סגל לגיטימי בקבוצה הבוגרת,לפני שנה(ממש לפני חלון העברות)כששיחק חריג גיל בנוער של הפועל חיפה התבשל מהלך להעברתו לנתניה תמורת סכום סביר ורגע לפני ביצוע המהלך הבחור קרע את הצולבת,שיקם עצמו עד סוף העונה,יצא להשאלה בעפולה,הבקיע 6 שערים במשחקים הראשונים ושוב ניפצע(הפעם בכתף),השבתה לכחודשיים...וחזר.

בשורה התחתונה,חלוץ,חלוץ!!!
07-Feb-2014, 10:42
הודעה: #25
לא כל שחקן שטוב בלאומית בהכרח גם יהיה טוב לליגת העל
צטט הודעה זו בתגובה
07-Feb-2014, 12:14
הודעה: #26
(07-Feb-2014 8:52)אייל ס כתב:  
גדל בהפועל חיפה,הצטיין בכל קבוצות הגיל ולמרות זאת לא "קיבל את הכבוד המגיע לו" ולא הפך לשחקן סגל לגיטימי בקבוצה הבוגרת,לפני שנה(ממש לפני חלון העברות)כששיחק חריג גיל בנוער של הפועל חיפה התבשל מהלך להעברתו לנתניה תמורת סכום סביר ורגע לפני ביצוע המהלך הבחור קרע את הצולבת,שיקם עצמו עד סוף העונה,יצא להשאלה בעפולה,הבקיע 6 שערים במשחקים הראשונים ושוב ניפצע(הפעם בכתף),השבתה לכחודשיים...וחזר.

אלה בדיוק השחקנים שאסור לגעת בהם, שחקנים עם נטייה כרונית לפציעות (ראה ערך דויד סולארי)
07-Feb-2014, 12:37
הודעה: #27
(07-Feb-2014 12:14)פיליפצוק כתב:  
(07-Feb-2014 8:52)אייל ס כתב:  

אלה בדיוק השחקנים שאסור לגעת בהם, שחקנים עם נטייה כרונית לפציעות (ראה ערך דויד סולארי)

ראה ערך חן עזרא....
07-Feb-2014, 12:57
הודעה: #28
Re: נסגר החלון!
ראה ערך שישאר אצל יואב hold it כץ.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
07-Feb-2014, 13:55