שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
בן מלכה סיכם בנתניה
04-Feb-2014, 1:03
הודעה: #21
בן מלכה סיכם בנתניה
מה שאומר- ששלו מנשה הולך לראות ספסל/ ישוחרר.
אני הייתי מוריד את צלישר לספסל, אבל אני לא מאמן.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
04-Feb-2014, 1:07
הודעה: #22
RE: בן מלכה סיכם בנתניה
עד עכשיו האמצע היה מאולתר
שלו מנשה יותר שחקן התקפי משחקן אמצע
עומר צלישר קשר אחורי יותר הגננתי
עומר פרץ אני בעצמי כבר שכחתי שהוא היה חלוץ
אז טוב שיש שחקן טבעי בעמדה החשובה
מקווה שבאמת נרוויח שחקן טוב

העונה יוסי עובד עם רוטציות להוציא 4-5 שחקנים שהם באנקר בהרכב
04-Feb-2014, 1:18
הודעה: #23
זה הרכש שדיברתם עליו שיביאו שיהיה מתאים גם לליגת העל?
אך... נשארנו קבוצה שחושבת בקטן.
04-Feb-2014, 1:32 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Feb-2014 על ידי 1:34 תומר חרוב.)
הודעה: #24
לא מבין את הזלזול בשחקן שלא ראיתם מעולם.

חוץ מזה, אם היה מגיע גזל היו אומרים שאנחנו קבוצה של זקנים
אם היה מגיע פרדה היו אומרים שאנחנו קבוצה של פרובלמטים ושהוא וערן לא יכולים לשחק יחד
אם היה מגיע עומר ורד אז אנחנו מחשלים שחקנים למכבי תל אביב
אם היה מגיע מסי אז הוא פוגע בהתקדמול של איתי מנצור...
04-Feb-2014, 3:17
הודעה: #25
חלק ראו, מה לעשות... לא מדובר בסחורה חמה.

ואפשר להתרשם מהברנש כאן:
http://www.youtube.com/watch?v=Nmmo5OYXNwY
04-Feb-2014, 7:50
הודעה: #26
הבוקר קראתי בONE
שאורי כהן(מגן שמאלי) חתם בהפועל ת"א
ואו טו טו יפתח כאן "פוסט" על הפספוס באי החתמת הכישרון הצעיר ממכבי ת"א
בהנחה שמכבי נתניה היתה מחתימה אותו,
כותרת "הפוסט",הקבוצה חושבת בקטן,"מגן שמאלי מקבוצת האוהדים מירושלים הוא החיזוק הבא של יוסי מזרחי"
וחוזר חלילה....
כותרות כאלו יכלו להיות אחרי החתמת דג'אני,שהרזומה הפרובלמטי שלו ערב ההחתמה בנתניה זעק לשמיים.
וזה נכון,להחתמת יוסי מזרחי בנתניה...אלו שלא אהבו את ההחתמה,אוהבים היום את פער ה12 נקודות במחזור ה22.
ואלו שאהבו את ההחתמה,לא אוהבים את הדרך ושיטת המשחק.

הקיצר,ניפלאות דרכי האוהד 2014.
04-Feb-2014, 9:26
הודעה: #27
עדיף להביא שחקן כמו בן מלכה, שאולי יוכל להתפתח ולהיות שחקן מוביל בליגת העל, מאשר להעמיס על הקבוצה המבוגרת שלנו עוד 'שחקן מנוסה'. אני לא מכיר את השחקן ומעולם לא ראיתי אותו משחק. אם יגיע, הוא מגיע לקבוצה הנואשת לשחקן מסוגו וחובת ההוכחה היא עליו. בהצלחה.

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
The following 1 user Likes אבירמבו המכבי's post:
Hagiqq (0404-0202-2014201420142014)
04-Feb-2014, 9:52
הודעה: #28
בתור אחד שראה את בן מלכה מדובר בפח אחד גדול שחקן שלא החזיק מעמד ברמת השרון בקיצור עובדים עלינו בעיניים וזה מראה לאן מכוונים שנה הבאה בליגת העל במקום להביא לכאן תותחים כמו נוואקמה ארביטמן עהאד עזאם נישאר עם כל הבררות אני יחכה למזרחי בפינה במקום לעמוד על הרגליים האחוריות ולהגיד להנהלה שהוא לא נכנע לבינוניות ופה זה לא אשדוד הוא ממשיך כמו שהוא היה בובה של גקי באשדוד רק שם אין אוהדים ואין לחץ שורה תחתונה מזרחי איכזב בגדול במקום לשמור את ה150 אלף שקל לסוף עונה ולתת אותם לשחקן חופשי איכותי יותר הוא נותן אותם על שחקן פח בושה

(04-Feb-2014 9:26)אבירמבו המכבי כתב:  עדיף להביא שחקן כמו בן מלכה, שאולי יוכל להתפתח ולהיות שחקן מוביל בליגת העל, מאשר להעמיס על הקבוצה המבוגרת שלנו עוד 'שחקן מנוסה'. אני לא מכיר את השחקן ומעולם לא ראיתי אותו משחק. אם יגיע, הוא מגיע לקבוצה הנואשת לשחקן מסוגו וחובת ההוכחה היא עליו. בהצלחה.

לאן בדיוק הוא התפתח? תתעורר מהחלום אל תנסה לנחם את עצמך בן מלכה זה כניעה לבינוניות תראה את באר שבע כל השנים אלונה הביאה 10 בינוניים בהרבה כסף השנה השקיעה קצת יותר בחיזוק נקודתי ברדה בוזגלו ותראה השנה הם בצמרת מביאים יותר קהל יש יותר הכנסות בעתיד יקבלו יותר כסף מחסויות ספונסרים כי כולם רוצים להיות בקבוצה מצליחה אבל פה בנתניה תמיד יחשבו בקטן
צטט הודעה זו בתגובה
04-Feb-2014, 10:29 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Feb-2014 על ידי 10:34 אריאל.)
הודעה: #29
(04-Feb-2014 9:52)לואיס מריןןןןןןןן כתב:  בתור אחד שראה את בן מלכה מדובר בפח אחד גדול שחקן שלא החזיק מעמד ברמת השרון בקיצור עובדים עלינו בעיניים וזה מראה לאן מכוונים שנה הבאה בליגת העל במקום להביא לכאן תותחים כמו נוואקמה ארביטמן עהאד עזאם נישאר עם כל הבררות אני יחכה למזרחי בפינה במקום לעמוד על הרגליים האחוריות ולהגיד להנהלה שהוא לא נכנע לבינוניות ופה זה לא אשדוד הוא ממשיך כמו שהוא היה בובה של גקי באשדוד רק שם אין אוהדים ואין לחץ שורה תחתונה מזרחי איכזב בגדול במקום לשמור את ה150 אלף שקל לסוף עונה ולתת אותם לשחקן חופשי איכותי יותר הוא נותן אותם על שחקן פח בושה

(04-Feb-2014 9:26)אבירמבו המכבי כתב:  עדיף להביא שחקן כמו בן מלכה, שאולי יוכל להתפתח ולהיות שחקן מוביל בליגת העל, מאשר להעמיס על הקבוצה המבוגרת שלנו עוד 'שחקן מנוסה'. אני לא מכיר את השחקן ומעולם לא ראיתי אותו משחק. אם יגיע, הוא מגיע לקבוצה הנואשת לשחקן מסוגו וחובת ההוכחה היא עליו. בהצלחה.

לאן בדיוק הוא התפתח? תתעורר מהחלום אל תנסה לנחם את עצמך בן מלכה זה כניעה לבינוניות תראה את באר שבע כל השנים אלונה הביאה 10 בינוניים בהרבה כסף השנה השקיעה קצת יותר בחיזוק נקודתי ברדה בוזגלו ותראה השנה הם בצמרת מביאים יותר קהל יש יותר הכנסות בעתיד יקבלו יותר כסף מחסויות ספונסרים כי כולם רוצים להיות בקבוצה מצליחה אבל פה בנתניה תמיד יחשבו בקטן

שחקן פח לאוהדים פח, על מה תלין

לגבי גזל, אתמול בתוכנית של מאיר אינשטיין התראיין בלבול ונשאל ע"י פרימו למה לא שיחרר את גזל.

הוא ענה שגזל לא ביקש.

פרימו אמר שגזל אמר לראשי נתניה שהוא מעוניין לעבור אבל המאמן וההנהלה לא משחררים אותו אז בלבול אמר שהוא אפילו לא ביקש...

שחקן בית

מפגר אבל אופטימי
04-Feb-2014, 11:11
הודעה: #30
הסיפור של רביד גזל הוא לדעתי ספין של אינטרסנטים ומקורבים שרוצים להחזיר אותו לנתניה מסיבות כאלה או אחרות.
לא קראתי באף מקום שסכנין רוצה לשחרר אותו.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים