שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
בן מלכה סיכם בנתניה
03-Feb-2014, 22:25
הודעה: #11
RE: בן מלכה סיכם בנתניה
(03-Feb-2014 22:19)אופיר34 כתב:  לא הבנתי, אנשים מצפים שלליגה הלאומית יגיע עכשיו רכש מהדרג הראשון באירופה ?
אז סיכמו על שחקן עם פוטנציאל שעקבו אחריו לא מעט זמן. למה הזלזול הזה ? ואם יסתבר שיכול להתפתח ממנו משהו ?
שוב, יצטרך להוכיח את עצמו עד סוף העונה במשבצת שגם ככה בעייתית אצלנו. יצליח הרווחנו, לא יצליח - נמצא כבר למי להשאיל אותו.

לא, אבל עדיין מדובר במכבי נתניה, קבוצה שבדרך לקחת את אליפות הלאומית ובעונה הבאה בעלת שאיפה להיות בצמרת ליגת העל (או שאני טועה?). אנחנו מועדון שמסוגל להביא רכש טיפה יותר איכותי מבן מלכה.

מאוד מקווה שבן יצליח לפרוץ אצלנו, עד כה זה לא קרה לו בקריירה, לא בכפר סבא ולא ברעננה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-Feb-2014, 22:30
הודעה: #12
אני ראיתי את בן מלכה עוד שנה שעברה ששוחרר מרמת השרון גם לליגה השניה לרעננה ובהחלט היה לו חלק נכבד בעליה המדהימה וברצף המטורף שהם עשו עם קורצקי שהוא זה ששחרר אותו בזמנו מרמת השרון לרעננה ופגש אותו שוב שם הוא שחקן גבוה עם בעיטה מצוינת ואני בטוח שהוא יתרום פה השנה אל תזלזלו ואופיר צודק מי חשבתם שירד ללאומית גולסה או פרדה מעדיפים לשבת ביציע ולא לשחק בליגה השניה.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
03-Feb-2014, 22:30
הודעה: #13
(03-Feb-2014 22:25)לואיס ראזאק כתב:  
(03-Feb-2014 22:19)אופיר34 כתב:  לא הבנתי, אנשים מצפים שלליגה הלאומית יגיע עכשיו רכש מהדרג הראשון באירופה ?
אז סיכמו על שחקן עם פוטנציאל שעקבו אחריו לא מעט זמן. למה הזלזול הזה ? ואם יסתבר שיכול להתפתח ממנו משהו ?
שוב, יצטרך להוכיח את עצמו עד סוף העונה במשבצת שגם ככה בעייתית אצלנו. יצליח הרווחנו, לא יצליח - נמצא כבר למי להשאיל אותו.

לא, אבל עדיין מדובר במכבי נתניה, קבוצה שבדרך לקחת את אליפות הלאומית ובעונה הבאה בעלת שאיפה להיות בצמרת ליגת העל (או שאני טועה?). אנחנו מועדון שמסוגל להביא רכש טיפה יותר איכותי מבן מלכה.

מאוד מקווה שבן יצליח לפרוץ אצלנו, עד כה זה לא קרה לו בקריירה, לא בכפר סבא ולא ברעננה.

אני מקווה שאתה לא טועה. בכל מקרה, אני מוכן להמר שבליגת העל בן מלכה לא יהיה הקשר האחורי הראשון שלנו. במקרה הטוב שחקן סגל שבמקרה הצורך ישתמשו בו. אם לא יועיל בטח לא יזיק...
03-Feb-2014, 22:31
הודעה: #14
זה אומר שויתרו סופית על בן בינימין? אני אישית לא מכיר את בן מלכה לכן לא אחווה עליו דיעה אבל למבינים,הוא יותר טוב מבן בינימין? אם הוא קשר אחורי ואתם אומרים שהוא יושב על הספסל אזי הוא המחליף של בן בינימין?
03-Feb-2014, 22:33
הודעה: #15
(03-Feb-2014 22:31)אלון כתב:  זה אומר שויתרו סופית על בן בינימין? אני אישית לא מכיר את בן מלכה לכן לא אחווה עליו דיעה אבל למבינים,הוא יותר טוב מבן בינימין? אם הוא קשר אחורי ואתם אומרים שהוא יושב על הספסל אזי הוא המחליף של בן בינימין?

בן מושאל לרעננה עד סוף העונה ככה שהוא חוזר בתחילת האימונים
03-Feb-2014, 22:37
הודעה: #16
בן מלכה משחק יותר קדימה מבן בנימין שחקן עם הרבה יותר מסה ונוכחות יכולים לשחק יחד כמו בחודשים האחרונים ברעננה שם הם פותחים יחד

03-Feb-2014, 22:44
הודעה: #17
(03-Feb-2014 22:37)amir כתב:  בן מלכה משחק יותר קדימה מבן בנימין שחקן עם הרבה יותר מסה ונוכחות יכולים לשחק יחד כמו בחודשים האחרונים ברעננה שם הם פותחים יחד

זה אומר ששנה הבאה עומר צלישר,בן מלכה ובן בינימין יהיו יחד במכבי נתניה ובהנחה שיביאו קשר אחורי זר אני מניח שאחד מהם ישוחרר...אפרופו בן,הבן שהכי הייתי רוצה בקבוצה זה בן בן יאיר...Tongue
03-Feb-2014, 22:46
הודעה: #18
מי אמר שרעננה ישחררו אותו בכלל.
לפני חודש היה ניסיון וקורצקי הטיל וטו.
03-Feb-2014, 22:49
הודעה: #19
Re: RE: בן מלכה סיכם בנתניה
(03-Feb-2014 22:44)אלון כתב:  
(03-Feb-2014 22:37)amir כתב:  בן מלכה משחק יותר קדימה מבן בנימין שחקן עם הרבה יותר מסה ונוכחות יכולים לשחק יחד כמו בחודשים האחרונים ברעננה שם הם פותחים יחד

זה אומר ששנה הבאה עומר צלישר,בן מלכה ובן בינימין יהיו יחד במכבי נתניה ובהנחה שיביאו קשר אחורי זר אני מניח שאחד מהם ישוחרר...אפרופו בן,הבן שהכי הייתי רוצה בקבוצה זה בן בן יאיר...Tongue

א - לא נראה שמיזרחי יחזיר את בן בנימין אם היה רוצה אותו היה נשאר פה כבר השנה .
ב- אם אתה רוצה את בן יאיר תבקש מגורדי הוא חוזר למכבי תא שנה הבאה.

03-Feb-2014, 22:49
הודעה: #20
(03-Feb-2014 22:44)אלון כתב:  

אני מאמין שחלק ממהסכם יהיה של בן בנימין ישאר גם בעונה הבאה ברעננה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים