שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
פינאס שוחרר מנתניה .
04-Feb-2014, 9:45
הודעה: #96
פינאס שוחרר מנתניה .
(04-Feb-2014 2:44)אופיר34 כתב:  
(04-Feb-2014 0:03)טל.מ כתב:  בהנחה שטופי נשאר כאן בהנחה שכל מה ששמענו וקראנו נכון, משהו מאוד לא בסדר בהתנהלות של המועדון מול שחקניו . אי אפשר בפעם השניה לשדר לטופי ושריקי שהם לא רצויים . כבר כתבו את זה כאן לפני ובצדק. אפשר לצחוק על ההיסטריה והלחץ והכעס כי עכשיו כולם גיבורים. בפועל קרה כאן משהו רע, שאין לי ספק שישפיע בטווח הקצר על שני השחקנים. לא ככה מנהלים עסק וזה לא משנה אם זו קבוצת כדורגל או חברה אחרת. לא זורקים עובד ואחכ מחזירים אותו, לא זורקים עובד חיוני לפני שמוודאים שיש לו מחליף ראוי. אי אפשר להמשיך להתנהל כאילו הכל עובר מלמעלה ואף אחד לא נפגע מחוסר האמון. שריקי וטופי יכלו בתחילת השנה להתעקש ולסרב וכמו נימני היו נשארים בליגת העל. אבל הם בחרו להשאר פה. המועדון צריך ללמוד לכבד אותם ולא לרמוז להם שאין בהם צורך.

לדעתי, משהו לא בסדר בהתנהלות של אוהדים שמחפשים בנרות מה לא בסדר בקבוצה שלהם. לפעמים נראה לי שאתה פשוט מפרה את עצמך בהאכלה העצמית הזאת . באמת לא נמאס לך ??
קבעת שוב שהראו לשריקי וטופי את הדרך החוצה וכל זה על סמך חצי שורה שפורסמה באתר אחד (שגם הורדה דקה אחרי שעלתה). זה נראה לך רציני ? מתי תדע להתייחס לידיעות האלה כמו שצריך להתייחס - בזפזופ הלאה !
בלבלתם את המח כל היום על טופי בלי שיש לכם חצי מושג מה באמת קורה מאחורי הקלעים. סתם מהומה על לא מאומה. הדלקתם את כל האוהדים ועכשיו פתאום כל המלעיזים נכנסו לבונקר. כנראה שאין חדש תחת השמש...
ואתה יודע מה, נזרום איתך ונגלגל את התיאוריה שלך - נגיד שהראו לשריקי וטופי את "הדרך החוצה". המצאנו פה משהו חדש ? אם היו אומרים לך שמביאים את גולסה ומשומר במקומם היה מותר להראות להם את הדרך החוצה ?
זה הכדורגל ובשביל זה יש את חלון ההעברות בינואר. מודיעים מראש לשחקנים שמועמדים לעזוב כדי שיהיה להם זמן למצוא קבוצה במידה ובאמת יחליטו לשחרר אותם. במקרה הזה כנראה שהוחלט לא לשחרר אותם בסוף. הם ילדים גדולים ושחקנים מיקצוענים (אמורים להיות לפחות) ,תאמין שזה לא הפעם הראשונה ולא האחרונה בקריירה שלהם שהם מקבלים הודעה כזאת. מה שאתה עושה זה סתם ניסיון (נוסף...) לחרחר מלחמה ולהקטין את עצמך והכי מעצבן - על כלום !!

אמרתי לך - אתה גיבור של ״אחרי״. כנל פליפיצ׳וק . צריך להיות תירוץ ממש טוב לקחת שחקן 11 קבוע מהבולטים בקבוצה ולשחרר אותו או להודיע לו שיתכונן יום לפני תום מועד חלון ההעברות , לאפשר לו לנהל משא ומתן, להודיע בפורום ע״י גורמים שמקורבים ל(כנראה שלא רק לך יש מקורבים) שהוא אכן שוחרר בלי מחליף ולצפות שכולם יתעלמו. אז אולי בגלל שהרוב המוחלט פה בפייס ובתגובות לא הפסיק להתרעם , אולי בגלל זה הוא פה. ואם כן אין לי בעיה להיות ה״היסטרי״ שמוביל קו שאני יודע שצודק . אם זה נותן לך ולפיליפצ׳וק חומר לנגח אותי - אני חי עם זה בשלום. אני מעדיף להגיד את דעתי מאשר להיות יס מן.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: פינאס שוחרר מנתניה . - לואיס מריןןןןןןןןן - 03-Feb-2014, 1:43
RE: פינאס שוחרר מנתניה . - לואיס מריןןןןןןןןן - 03-Feb-2014, 1:49
RE: פינאס שוחרר מנתניה . - לואיס מריןןןןןןןןן - 03-Feb-2014, 9:39
RE: פינאס שוחרר מנתניה . - לואיס מריןןןןןןןןן - 03-Feb-2014, 11:40